Milani rikthehet te fitoret, mposhtë Bolognën në udhëtim

Milani rikthehet te fitoret, mposhtë Bolognën në udhëtim

[...]

Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës

Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës

Postimet e tij të shpeshta në Instagram tregojnë më së mirë se stili i jetës [...]

Fondi i ngrirë i AKP-së mund ta ndihmojë ekonominë

Fondi i ngrirë i AKP-së mund ta ndihmojë ekonominë

Rreth 700 milionë euro është fondi i grumbulluar nga Agjencia Kosovare e Privatizimit, nga shitja [...]

I besoi shqiptarit nga minuta e parë, Heynckes: Shabani është pjesë e talenteve

I besoi shqiptarit nga minuta e parë, Heynckes: Shabani është pjesë e talenteve

[...]

Balerina shqiptare zbulon të vërtetën për fitoren e Lori Hoxhës në DWTS

Balerina shqiptare zbulon të vërtetën për fitoren e Lori Hoxhës në DWTS

Ajo shkoi në finale me këngëtaren Flaka Krelani dhe anëtari i jurisë, balerini Ilir Shaqiri [...]

Haradinaj: Gjysmëmaratona e Prishtinës e ka marrë fizionominë e vet, tashmë është një garë ndërkombëtare

Haradinaj: Gjysmëmaratona e Prishtinës e ka marrë fizionominë e vet, tashmë është një garë ndërkombëtare

Nё Komunikaten pёr media nga Zyra pёr Komunikim Publik thuhet se për të 18-tën herë [...]

Flet Ministri i Brendshëm: Kërkimet janë zgjeruar edhe në pjesën maqedonase të Lepencit

Flet Ministri i Brendshëm: Kërkimet janë zgjeruar edhe në pjesën maqedonase të Lepencit

Ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, ka thënë se kanë krijuar kontakte me palën [...]

West Ham – Manchester City, formacionet zyrtare

West Ham – Manchester City, formacionet zyrtare

[...]

Kejvina Kthella zgjon tundimin, nxjerr në shesh të pasmet bombastike

Kejvina Kthella zgjon tundimin, nxjerr në shesh të pasmet bombastike

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon të pasmet bombastike. Velina e emisionit [...]

Statistika, analizë dhe parashikim: Manchester United – Arsenal

Statistika, analizë dhe parashikim: Manchester United – Arsenal

[...]

A duhet të pini 8 gota ujë në ditë , zbuloni disa të vërteta

A duhet të pini 8 gota ujë në ditë ,  zbuloni disa të vërteta

Më poshtë do të gjeni nga AgroWeb.org një listë me disa prej pretendimeve dhe këshillave [...]

Zaev: Kontesti me Greqinë zgjidhet me kalimin e sovranitetit në BE

Zaev: Kontesti me Greqinë zgjidhet me kalimin e sovranitetit në BE

Zgjidhja përfundimtare e kontestit rreth emrit me Greqinë mund të arrihet paralelisht me procesin e [...]

Pomepo arrin në Arabinë Saudite, tejet i ashpër me Iranin

Pomepo arrin në Arabinë Saudite, tejet i ashpër me Iranin

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo është duke shtyrë komunitetin ndërkombëtar për të sanksionuar persona [...]

Ranieri e sfidon presidentin e Nantesit: Shkarkomë nëse nuk je i kënaqur

Ranieri e sfidon presidentin e Nantesit: Shkarkomë nëse nuk je i kënaqur

[...]

Rezart Veleshnja i bë 'gjëmën' Çanit në mes të 'Bllokut'

Rezart Veleshnja i bë 'gjëmën' Çanit në mes të 'Bllokut'

Ai ka mundur të sjellë në spektaklin e humorit 'Portokalli' një sërë personazhesh të njohur të [...]

Rrjedha e lumit Lepenc mund t’i ketë bartur policët e zhdukur në Maqedoni

Rrjedha e lumit Lepenc mund t’i ketë bartur policët e zhdukur në Maqedoni

Në vendin e ngjarjes në lumin Lepenc ku u zhdukën dy policë pas një aksidenti [...]

Zëri i padëgjuar i grave të liderëve të Kosovës

Zëri i padëgjuar i grave të liderëve të Kosovës

Melania Trump, bashkëshortja e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, bëri goxha bujë kur [...]

Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)

Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)

Familjarët e dy policëve të zhdukur që nga mbrëmë, po qëndrojnë në vendin ku po [...]

Zidane: Vazquez do të luajë në mbrojtje kundër Bayernit

Zidane: Vazquez do të luajë në mbrojtje kundër Bayernit

[...]

Mendoi se e harroi, por Angelina Shala e godet deputetin Haxhi Shala me këtë foto

Mendoi se e harroi, por Angelina Shala e godet deputetin Haxhi Shala me këtë foto

Këngëtarja postoi disa foto intime me deputetin kosovar Haxhi Shala.Tash ajo po tregon se ndarja [...]

Rinisin kërkimet për gjetjen e policëve të zhdukur në lumin Lepenc

Rinisin kërkimet për gjetjen e policëve të zhdukur në lumin Lepenc

Kanë rinisur kërkimet për gjetjen e dy policëve që kanë rënë me veturë në lumin [...]

“Shqipëria dhe Kosova ta marrin seriozisht rrezikun e ndikimit Rus dhe Turk”

“Shqipëria dhe Kosova ta marrin seriozisht rrezikun e ndikimit Rus dhe Turk”

Eksperti i Politikës së Jashtme, David Phillips thotë se rreziku që paraqet ndikimi i Rusisë [...]

Haradinaj i pikëlluar për zhdukjen e dy policëve në lumin Lepenc

Haradinaj i pikëlluar për zhdukjen e dy policëve në lumin Lepenc

Mbrëmë rreth orës 21:00 një veturë e Policisë ka rënë në lumin Lepenc. Dy policët [...]

Këta janë dy policët që ranë mbrëmë me veturë në lumin Lepenc

Këta janë dy policët që ranë mbrëmë me veturë në lumin Lepenc

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në magjistralën Kaçanik-Hani i Elezit, ku një veturë [...]

Kuvendi i shpërfillur

Kuvendi i shpërfillur

Qëndrim mospërfillës mbajnë deputetët ndaj tingëllimës së ziles në Kuvendin e Kosovës, që zhurmon edhe [...]

Challanders: Nuk e di nëse do të ftojë ndonjë lojtar të Superligës

Challanders: Nuk e di nëse do të ftojë ndonjë lojtar të Superligës

[...]

Çfarë i ka bërë vetes Aurela Hoxha…? Një kopje e Jennifer Lopez

Çfarë i ka bërë vetes Aurela Hoxha…? Një kopje e Jennifer Lopez

[...]

Juventusi fiton me rikthim ndaj Interit në Derby d’Italia

Juventusi fiton me rikthim ndaj Interit në Derby d’Italia

[...]

Luana Vjollës t'i thuash 'bishë' është pak, ndez rrjetin me postimin e fundit

Luana Vjollës t'i thuash 'bishë' është pak, ndez rrjetin me postimin e fundit

Këtë herë ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku ndodhet krah një super [...]

Inter 2-3 Juventus, notat e lojtarëve në derbin e Italisë

Inter 2-3 Juventus, notat e lojtarëve në derbin e Italisë

[...]

Bes Kallaku tregon 'çmendurinë' që bëri kur u konfirmua shtatzënia e Xhensilës

Bes Kallaku tregon 'çmendurinë' që bëri kur u konfirmua shtatzënia e Xhensilës

Lajmi i shtatzënisë së Xhensilës prej muajsh ka marrë vëmendjen publike teksa Ermali që në [...]

Jaguarët e fuqishëm u përzunë prej territorit të tyre nga një grup vidrash (Video)

Jaguarët e fuqishëm u përzunë prej territorit të tyre nga një grup vidrash (Video)

[...]

Vajza e Sabianit 'tërbon dhe demin' me këto foto të nxehta

Vajza e Sabianit 'tërbon dhe demin'  me këto foto të nxehta

Keisi Medini ka ndarë në rrjetet e saj sociale një foto ku shfaqet mjaft e zjarrtë veshur [...]

Higuain: Luftuam deri në vdekje për fitore, Interi luajti mrekullueshëm

Higuain: Luftuam deri në vdekje për fitore, Interi luajti mrekullueshëm

[...]

Besi tregon 'vuajtjen' nga nepsi i Xhensilës, zbulon kërkesën e saj të çuditshme

Besi tregon 'vuajtjen' nga nepsi i Xhensilës, zbulon kërkesën e saj të çuditshme

Ai nuk mund t’i shpëtonte pyetjes për nepsin e Xhensilës gjatë muajve të shtatzënisë. Të [...]

Lëndimi që pësoi Mandzukic pas ndërhyrjes nga Vecino

Lëndimi që pësoi Mandzukic pas ndërhyrjes nga Vecino

[...]

Përfundojnë kërkimet për dy policët, për të vazhduar të dielën herët

Përfundojnë kërkimet për dy policët, për të vazhduar të dielën herët

Po përfundojnë kërkimet për dy policët e aksidentuar në lumin Lepenc për shkak të kushteve [...]

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

[...]

Rashelit i vjedhin Instagramin: 'Kërkonin 'thesar', gjetën sytë e tyre që t'iu pëlcasin…'

Rashelit i vjedhin Instagramin: 'Kërkonin 'thesar', gjetën sytë e tyre që t'iu pëlcasin…'

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të përfolura në median rozë dhe nuk janë të [...]

Allegri: Interi luajti mirë, ne bëmë paraqitje të jashtëzakonshme  

Allegri: Interi luajti mirë, ne bëmë paraqitje të jashtëzakonshme  

[...]

Pamje nga vendi i ngjarjes ku po kërkohen policët në Lepenc (FOTO)

Pamje nga vendi i ngjarjes ku po kërkohen policët në Lepenc (FOTO)

Pas aksidentit të ndodhur në Kaçanik, të gjitha njësitë relevante janë angazhuar në kërkim tē [...]

Shtëpia e re e Leonardo DiCaprios e kalon imagjinatën tuaj

Shtëpia e re e Leonardo DiCaprios e kalon imagjinatën tuaj

Leonardo DiCaprio sapo ka blerë një shtëpi në Los Angeles për plot 4.91 milion dollarë. Aktori [...]

PSG mund të detyrohet ta shesë Neymarin shkaku i Fair Play Financiarit

PSG mund të detyrohet ta shesë Neymarin shkaku i Fair Play Financiarit

[...]

Vetura e policisë bie në Lepenc, zhduken dy policë

Vetura e policisë bie në Lepenc, zhduken dy policë

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur në Magjistralën Kaçanik-Hani i Elezit. Mësohet se [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari