Të rinjt e “Down Syndrom Kosova” kryejnë praktikën në ASK

Të rinjt e “Down Syndrom Kosova” kryejnë praktikën në ASK

Qendra “ Dovn Syndrom Kosova” dhe “American School of Kosova” janë dakorduar që të rinjtë [...]

Cleveland kalon në gjysmëfinale të Konferencës lindore, Houston në epërsi ndaj Jazz

Cleveland kalon në gjysmëfinale të Konferencës lindore, Houston në epërsi ndaj Jazz

[...]

Shkaku që solli deri tek humbja e jetës të këngëtarit nga Deçani

Shkaku që solli deri tek humbja e jetës të këngëtarit nga Deçani

[...]

Delegacioni i BE-së për vizat, këtë javë në Kosovë

Delegacioni i BE-së për vizat, këtë javë në Kosovë

Nga e enjtja deri të shtunën pritet që në Kosovë të qëndrojë një delegacion i [...]

Serwer: Asociacioni, ulësja në OKB dhe ushtria – çështjet finale të Kosovës

Serwer: Asociacioni, ulësja në OKB dhe ushtria – çështjet finale të Kosovës

Anëtarësimi në Kombet e Bashkuara, formimi i ushtrisë, si dhe themelimi i Asociacionit të komunave [...]

5 fakte rreth vaksinave

5 fakte rreth vaksinave

Vaksinat janë të sigurta dhe efektive. Çdo vaksinë e licencuar testohet rreptësisht përpara se të [...]

Messi shënon gol të bukur pas asistimit të mrekullueshëm të Suarezit

Messi shënon gol të bukur pas asistimit të mrekullueshëm të Suarezit

[...]

Lori Hoxha vajzë mistrece, tregon një nga prapësitë që bënte në shkollë

Lori Hoxha vajzë mistrece, tregon një nga prapësitë që bënte në shkollë

Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të [...]

Bashkimi fiton edhe ndeshjen e dytë të Play-Offit ndaj Rahovecit, një fitore larg finales

Bashkimi fiton edhe ndeshjen e dytë të Play-Offit ndaj Rahovecit, një fitore larg finales

[...]

Merr fund beqaria, martohet modelja super-seksi

Merr fund beqaria, martohet modelja super-seksi

Është martuar modelja super-seksi, Shanina Shaik me të dashurin e saj DJ Ruckus. [...]

A është i rrezikshëm për shëndetin mishi i tonit: Si mund të shmangni helmimin vdekjeprurës me zhivë?

A është i rrezikshëm për shëndetin mishi i tonit: Si mund të shmangni helmimin vdekjeprurës me zhivë?

[...]

Xhaka: Nder i madh për të qenë kapiten i Arsenalit, faleminderit Topçinj për mbështetjen

Xhaka: Nder i madh për të qenë kapiten i Arsenalit, faleminderit Topçinj për mbështetjen

[...]

Nicki Minaj me veshje superseksi, i lë krejt gojëhapur në rrugë

Nicki Minaj me veshje superseksi, i lë krejt gojëhapur në rrugë

Nicki Minaj nuk është përmbajtur në daljen e fundit. Ajo është shfaqur mjaft provokuese në [...]

Barcelona shpallet kampion i La Ligas pas fitores dhe het-trikut të Messit ndaj La Corunas, festojnë titullin e 25-të në histori

Barcelona shpallet kampion i La Ligas pas fitores dhe het-trikut të Messit ndaj La Corunas, festojnë titullin e 25-të në histori

[...]

Unikkatil flet pas koncertit madhështor në Zvicër

Unikkatil flet pas koncertit madhështor në Zvicër

Pas koncertit të mbrëmshëm në Zvicër, Unikkatili ka shfrytëzuar Instagramin për t’i thënë disa fjalë. Reperi [...]

La Coruna 2-4 Barcelona, notat e lojtarëve

La Coruna 2-4 Barcelona, notat e lojtarëve

[...]

“U bënë dy vjet që bëj seks në zyrë me kolegun, por lumturisë sime po i vjen fundi”

“U bënë dy vjet që bëj seks në zyrë me kolegun, por lumturisë sime po i vjen fundi”

E dashur psikologe, Kam dy vite lidhje jashtëmartesore me një nga kolegët e mi. Ai është [...]

8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin

8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin

Më poshtë po listojmë 8 prej ushqimeve që luftojnë celulitin dhe nëse ai është me [...]

Barcelona dominon dekadën e fundit në La Liga, feston titullin e 7 në 10 vitet e fundit – Festë në fushë dhe zhveshtore nga futbollistët

Barcelona dominon dekadën e fundit në La Liga, feston titullin e 7 në 10 vitet e fundit – Festë në fushë dhe zhveshtore nga futbollistët

[...]

Çfarë jete luksoze bën kjo këngëtare shqiptare

Çfarë jete luksoze bën kjo këngëtare shqiptare

Është kjo këngëtarja Fatlume Popovci që me anë të disa fotografive shihet se këngëtarja jeton [...]

Haradinaj për “El Pais”: Kosova nuk do e njohë pavarësinë e Katalonjës

Haradinaj për “El Pais”: Kosova nuk do e njohë pavarësinë e Katalonjës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova dhe Katalonja nuk kanë asgjë të [...]

Mjeku ‘legjendë’ mbajti për një orë beben në krah, derisa e ëma i nënshtrohej analizave (Foto)

Mjeku ‘legjendë’ mbajti për një orë beben në krah, derisa e ëma i nënshtrohej analizave (Foto)

[...]

Messi në histori të La Ligas, i vetmi futbollistë që shënon mbi 30 gola në shtatë sezone

Messi në histori të La Ligas, i vetmi futbollistë që shënon mbi 30 gola në shtatë sezone

[...]

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

[...]

Largojeni lodhjen pranverore me masazh, ushqim më të shëndetshëm dhe ngjyra

Largojeni lodhjen pranverore me masazh, ushqim më të shëndetshëm dhe ngjyra

[...]

Albian Ajeti shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Thunit, hyn furishëm në garë për golashënuesin e vitit  

Albian Ajeti shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Thunit, hyn furishëm në garë për golashënuesin e vitit  

[...]

Kurti: Tronditëse zhdukja e policëve të aksidentuar në Lepenc

Kurti: Tronditëse zhdukja e policëve të aksidentuar në Lepenc

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se zhdukja e dy policëve pas aksidentit [...]

"Doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit"

"Doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit"

“Ishte si një përdhunim. Ndjeja se kisha humbur një pjesë të shpirtit tim. Doja të [...]

Kim Jong-un: Do të ftojmë ekspertë e gazetarë të huaj për mbylljen e objektit bërthamor

Kim Jong-un: Do të ftojmë ekspertë e gazetarë të huaj për mbylljen e objektit bërthamor

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un ka në plan të ftojë ekspertë dhe [...]

Ambasadori Scott: Nuk është e nevojshme përfshirja amerikane në dialogun Kosovë-Serbi

Ambasadori Scott: Nuk është e nevojshme përfshirja amerikane në dialogun Kosovë-Serbi

Ambasadori i SHBA në Serbi, Kyle Randolph Scott, deklaroi se nuk mund të flitet për [...]

Coutinho kalon Barçën në epërsi ndaj La Corunas

Coutinho kalon Barçën në epërsi ndaj La Corunas

[...]

Gjurmët e njërit prej policëve të zhdukur! (Pamje e rëndë +18)

Gjurmët e njërit prej policëve të zhdukur! (Pamje e rëndë +18)

Indeksonline ka siguruar fotografinë e njërit prej pjesëtarëve të Policisë së Kosovës nga aksidenti i [...]

Presidenti nigerian, vizitë të hënën në Uashington

Presidenti nigerian, vizitë të hënën në Uashington

Presidenti Nigerian Muhammadu Buhari do të takohet të hënën në Uashington me Presidentin Trump. Dy udhëheqësit [...]

Vanesa Doçi nuk nënshkroi kontratë në Turqi: Dua të këndoj shqip

Vanesa Doçi nuk nënshkroi kontratë në Turqi: Dua të këndoj shqip

Autorët e ‘Përrallë me Tupan’ nga Valon Maloku e Antigona Kotorri rrëfyen për projektin e [...]

Jetojnë në një shtëpi me 50 kafshë, fëmijët luajnë me gjarpërinj e frikësohen prej qenit (Foto)

Jetojnë në një shtëpi me 50 kafshë, fëmijët luajnë me gjarpërinj e frikësohen prej qenit (Foto)

[...]

Autoritetet maqedonase: Jemi afër gjetjes së dy policëve të zhdukur, kërkimet vazhdojnë në mëngjes

Autoritetet maqedonase: Jemi afër gjetjes së dy policëve të zhdukur, kërkimet vazhdojnë në mëngjes

Zëvendësministëri i brendshëm i Maqedonisë Agim Nuhiu, ka thënë për Klan Kosova se autoritetet maqedonase [...]

Depresioni i kushton Evropës miliarda dollarë

Depresioni i kushton Evropës miliarda dollarë

Young, i cili vizitoi qytetin turk Antalia për të marrë pjesë në Kongresin X Ndërkombëtar [...]

Ndërpriten për sot kërkimet për dy policët e zhdukur, vazhdojnë nesër

Ndërpriten për sot kërkimet për dy policët e zhdukur, vazhdojnë nesër

Njësia e shpëtim-kërkimit të FSK-së ka përfunduar për sot kërkimet për dy policët e zhdukur [...]

Fabrikat ankohen se maksigrafi po ua rrit koston e prodhimit

Fabrikat ankohen se maksigrafi po ua rrit koston e prodhimit

Kjo pajisje elektrike e quajtur maksigraf shërben për matjen e shpenzimit të energjisë dhe është [...]

Talibanët fillojnë ofensivën e pranverës në Afganistan

Talibanët fillojnë ofensivën e pranverës në Afganistan

Talibanët në Afganistan kanë filluar të ashtuquajturën ofensivën e pranverës, me dhjetëra sulme guerrile dhe [...]

Man Utd 2-1 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Man Utd 2-1 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

[...]

Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Modelja dhe aktorja britanike ka postuar në Instagram një foto nga vera e kaluar, ku [...]

Haradinaj: Mund t’i kërkoj Zaevit të na lejojë të kërkojmë policët edhe në Maqedoni

Haradinaj: Mund t’i kërkoj Zaevit të na lejojë të kërkojmë policët edhe në Maqedoni

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i shoqëruar nga ministri i Punëve të Brendshme, Bejtë Gashi, [...]

Kosovës mund t’i shtohet edhe Gjykata Speciale Kundërkorrupsion

Kosovës mund t’i shtohet edhe Gjykata Speciale Kundërkorrupsion

Sistemit të drejtësisë së Kosovës, në të ardhmen mund t’i shtohet një gjykatë speciale, e [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari