Ronela bëhet nostalgjike!

Ronela bëhet nostalgjike!

Megjithatë duket se këngëtarja është bërë disi nostalgjike dhe këtë fakt e tregon postimi i [...]

Kurorëzohet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards, shpallen fituesit e çmimeve shpërblyese në teknologji

Kurorëzohet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards, shpallen fituesit e çmimeve shpërblyese në teknologji

Pas një maratone katër mujore, edicioni i [...]

Skandali – Jep dorëheqjen ministrja e brendëshme britanike

Skandali – Jep dorëheqjen ministrja e brendëshme britanike

Ministrja e brendshme e Britanisë dha dorëheqjen, në mesin e një skandali lidhur me trajtimin [...]

Rummenigge: Lewandowski nuk largohet, ndeshjen e kthimit do të shpërthejë

Rummenigge: Lewandowski nuk largohet, ndeshjen e kthimit do të shpërthejë

[...]

Lushtaku kritikon Veselin: Është përgjegjës për humbjen në zgjedhje

Lushtaku kritikon Veselin: Është përgjegjës për humbjen në zgjedhje

Kryetari i Degës në Skenderaj të Partisë Demokratike të Kosovës, Sami Lushtaku, ka folur për [...]

Me makinë të vjetër dhe një rrugë e papastruar nga shembja e dheut – detajet e aksidentit me dy policët të zhdukur

Me makinë të vjetër dhe një rrugë e papastruar nga shembja e dheut – detajet e aksidentit me dy policët të zhdukur

Dyshimet kryesore që kanë mundur të dërgojnë tek aksidenti i së shtunës, ku u zhdukën [...]

Vesa Luma tregon projektin e radhës në muzikë!

Vesa Luma tregon projektin e radhës në muzikë!

Këtë fakt e ka bërë të ditur Vesa përmes një postimi në rrjete sociale ku [...]

Dëshmitari që pa aksidentin në Lepenc: Gjeta prangat e armët e policëve, por njerëz nuk pashë

Dëshmitari që pa aksidentin në Lepenc: Gjeta prangat e armët e policëve, por njerëz nuk pashë

Një person i cili ka parë aksidentin e veturës që ishte me dy policë, tashmë [...]

Trump dakord me Netanyahun, se Irani ka gënjyer për programin bërthamor

Trump dakord me Netanyahun, se Irani ka gënjyer për programin bërthamor

Në një konferencë shtypi që dha të hënën krahas me Presidentin e Nigerisë, i cili [...]

Qytetarët ankohen për kamata të larta të kredive, e BQK-ja thotë se ato kanë shënuar rënie

Qytetarët ankohen për kamata të larta të kredive, e BQK-ja thotë se ato kanë shënuar rënie

Qytetarët vazhdojnë të ankohen në politikat e bankave ani pse tek të njëjtat ka rritje [...]

Zbulim i papritur: Askush s’e priste që kjo të fshihej brenda hundës së njeriut!

Zbulim i papritur: Askush s’e priste që kjo të fshihej brenda hundës së njeriut!

Duket se zgjidhja ka ardhur nga një burim shumë i pazakontë, pikërisht hunda e njeriut. [...]

Unitedi përballet me largimin e Martialit, francezi u ka treguar miqve se do largohet në verë

Unitedi përballet me largimin e Martialit, francezi u ka treguar miqve se do largohet në verë

[...]

Besi dhe Ija tregojnë emocionet e shtatzënisë së Xhensilës!

Besi dhe Ija tregojnë emocionet e shtatzënisë së Xhensilës!

Çifti vendosi që ta bëjnë publik lajmin përmes rrjeteve sociale ku na treguan se janë [...]

Instagram mund të jetë duke testuar efekte të reja në aplikacion

Instagram mund të jetë duke testuar efekte të reja në aplikacion

Një buton “mute” dhe një mori karakteristikash [...]

Koreano-jugorët shpresa pas takimit të suksesshëm me Kim Jong Un

Koreano-jugorët shpresa pas takimit të suksesshëm me Kim Jong Un

Seuli është pushtuar nga optimizmi pas takimit historik mes udhëheqësit koreano-verior Kim Jong Un dhe [...]

Lëshuesi me kostum kaloi shumë afër shkëmbinjve, gati preku kurorat e pemëve (Video)

Lëshuesi me kostum kaloi shumë afër shkëmbinjve, gati preku kurorat e pemëve (Video)

[...]

Derbi londinez për Cristanten

Derbi londinez për Cristanten

[...]

Vogëlushja e Zaiminës tashmë 3 muajshe, një zonjushë e vërtetë!

Vogëlushja e Zaiminës tashmë 3 muajshe, një zonjushë e vërtetë!

Gjatë ditës që lamë pas ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të të [...]

Gazetarët që deshën ta bënin Afganistanin vend më të mirë

Gazetarët që deshën ta bënin Afganistanin vend më të mirë

Gazetari i Radios Afganistani i Lirë, Abadullah Hananzai, më 25 prill kishte shprehur zemërimin e [...]

Hudhra e zvogëlon rrezikun e kancerit, sëmundjeve të zemrës dhe diabetit

Hudhra e zvogëlon rrezikun e kancerit, sëmundjeve të zemrës dhe diabetit

[...]

Interi reagon zyrtarisht: Ajo çfarë ndodhi ndaj Juventusit u pa nga e gjithë bota, meritojmë më shumë respekt ne dhe tifozët tanë

Interi reagon zyrtarisht: Ajo çfarë ndodhi ndaj Juventusit u pa nga e gjithë bota, meritojmë më shumë respekt ne dhe tifozët tanë

[...]

Kjo është femra ideale për Feron

Kjo është femra ideale për Feron

Posaçërisht, me këngët që ka lansuar së fundmi ku janë pëlqyer dhe po dëgjohen me [...]

Microsoft lançion paketë të re Office

Microsoft lançion paketë të re Office

Microsoft po fillon të publikojë veçoritë dhe [...]

Arsenali rivalizon Unitedin dhe Juventusin për Forsbergun

Arsenali rivalizon Unitedin dhe Juventusin për Forsbergun

[...]

Kjo është pasuria që i’u sekuestruan të dashurit të Viola Spiros pas daljes nga burgu

Kjo është pasuria që i’u sekuestruan të dashurit të Viola Spiros pas daljes nga burgu

Ai u mbajt i burgosur për 5 muaj në qelitë e paraburgimit në Holandë, dhe [...]

Biber: Serbia e Vuçiqit më e keqja që nga rënia e Millosheviqit

Biber: Serbia e Vuçiqit më e keqja që nga rënia e Millosheviqit

Gjendja e medieve në Serbi është shqetësuese dhe kështu, kaq e keqe, nuk ka qenë [...]

Futet në librin e rekordeve Guiness, bën surf mbi dallgën 24 metra të lartë (Video)

Futet në librin e rekordeve Guiness, bën surf mbi dallgën 24 metra të lartë (Video)

[...]

Arrihet marrëveshja, Roma siguron brazilianin Talisca

Arrihet marrëveshja, Roma siguron brazilianin Talisca

[...]

T-Mobile & Sprint njoftuan një marrëveshje bashkimi prej 26 milionë dollarësh

T-Mobile & Sprint njoftuan një marrëveshje bashkimi prej 26 milionë dollarësh

Pas shumë thashethemeve, më në fund, njoftohet [...]

Një gabim që e bën gjithmonë sa herë lan rrobat e bardha

Një gabim që e bën gjithmonë sa herë lan rrobat e bardha

Të lash rroba të bardha është gjëja më e thjeshtë që mund të bësh apo [...]

E tepron Sasa, del vetëm me të brendshme!

E tepron Sasa, del vetëm me të brendshme!

Përveç tjerash pa dyshim është zgjedhje dhe vendim i secilit njeri se si ai ajo [...]

Dhjetëra të vrarë në Afganistan – përfshirë nëntë gazetarë

Dhjetëra të vrarë në Afganistan – përfshirë nëntë gazetarë

Dy sulme vetëvrasëse me bomba në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, lanë të vrarë të paktën [...]

“Modeli unik” që Rusia e do për Kosovën

“Modeli unik” që Rusia e do për Kosovën

Nuk duhet përjashtuar mundësinë që Serbia e Kosova të arrijnë marrëveshjen për normalizimin e marrëdhënieve [...]

Monchi thotë se Roma nuk ka nevojë të shesë lojtarët kryesorë, beson te rikthimi ndaj Liverpoolit

Monchi thotë se Roma nuk ka nevojë të shesë lojtarët kryesorë, beson te rikthimi ndaj Liverpoolit

[...]

Macron dhe Rohani do të punojnë drejt ruajtjes së paktit bërthamor

Macron dhe Rohani do të punojnë drejt ruajtjes së paktit bërthamor

Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe presidenti iranian, Hassan Rohani janë pajtuar në një bisedë telefonike [...]

Vdes aktorja e famshme

Vdes aktorja e famshme

Aktorja, e njohur edhe për rolet televizive në shfaqje të tilla si CSI: Crime Scene [...]

Milani mendon ta huazojë Andre Silvan për edicionin e ardhshëm

Milani mendon ta huazojë Andre Silvan për edicionin e ardhshëm

[...]

Vriten gazetarë të Radios Evropa e Lirë në Kabul

Vriten gazetarë të Radios Evropa e Lirë në Kabul

Dy sulme të koordinuara vetëvrasëse në Kabul vranë së paku 29 persona, përfshirë tre korrespondentë [...]

Apple mund të lançojë disa iPhone pa prekje 3D për të ulur shpenzimet

Apple mund të lançojë disa iPhone pa prekje 3D për të ulur shpenzimet

Në janar, analisti i KGI Securities, Ming-Chi [...]

Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

[...]

Gani Kolovica zbulon bisedën me Unikkatilin

Gani Kolovica zbulon bisedën me Unikkatilin

[...]

Vriten gazetarë të Radios Evropa e Lirë në Kabul

Vriten gazetarë të Radios Evropa e Lirë në Kabul

Dy sulme të koordinuara vetëvrasëse në Kabul vranë së paku 25 persona, përfshirë dy korrespondentë [...]

Pastroni trupin nga parazitët: Provoni pluhurin popullor nga dy përbërës

Pastroni trupin nga parazitët: Provoni pluhurin popullor nga dy përbërës

[...]

Qytetarët futen në lumin Lepenc në Han të Elezit për të kërkuar policët e zhdukur

Qytetarët futen në lumin Lepenc në Han të Elezit për të kërkuar policët e zhdukur

Qytetarët e Komunës së Hanit të Elezit që nga mbrëmë janë duke i vazhduar kërkimet [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari