Pesë arsye të mira t’i shtoni farat çia në kafjallin tuaj!

Pesë arsye të mira t’i shtoni farat çia në kafjallin tuaj!

Përkujdesuni që farat çia të jenë pjesë e rutinës suaj të mëngjesit. Nëse ende nuk [...]

Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn

Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn

Edhe pse ata po shihen bashkë në çdo event, asnjëri nga ta nuk ka dashur [...]

Veseli: Disa brenda PDK-së janë tejngopur dhe mendojnë se PDK-ja u ka borxh

Veseli: Disa brenda PDK-së janë tejngopur dhe mendojnë se PDK-ja u ka borxh

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka analizuar rezultatet e zgjedhjeve lokale dhe balotazhit të 19 [...]

Coinbase urdhërohet ti dorëzojë Shërbimit Tatimor Amerikan informacionet e 14,000 mijë përdoruesve

Coinbase urdhërohet ti dorëzojë Shërbimit Tatimor Amerikan informacionet e 14,000 mijë përdoruesve

Një prej bursave më të mëdha në [...]

Nervozohet nga trafiku, kinezi i pikturon sipas qejfit shenjat rrugore (Video)

Nervozohet nga trafiku, kinezi i pikturon sipas qejfit shenjat rrugore (Video)

[...]

Audi shpërblen edhe futbollistët e Barcelonës: Messi dhe Suarez zgjedhin modelin e njëjtë, Ter Stegen dhe Rakitic fitojnë garën e shpejtësisë (Foto) 

Audi shpërblen edhe futbollistët e Barcelonës: Messi dhe Suarez zgjedhin modelin e njëjtë, Ter Stegen dhe Rakitic fitojnë garën e shpejtësisë (Foto) 

[...]

Veseli pas rezultatit të zgjedhjeve: Dëshmuam se jemi fuqia e parë

Veseli pas rezultatit të zgjedhjeve: Dëshmuam se jemi fuqia e parë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se prioritet i kësaj partie [...]

Erion Isai fjalë prekëse për bashkëshorten!

Erion Isai fjalë prekëse për bashkëshorten!

Aktori i njohur Erion Isai ka publikuar në rrjete sociale një urim mjaft të ndjerë [...]

Shkelnin ligjin derisa ishin me kostume, imazhet qesharake nga qendrat e ndalimit (Foto)

Shkelnin ligjin derisa ishin me kostume, imazhet qesharake nga qendrat e ndalimit (Foto)

[...]

Pacolli: I kemi borxh SHBA-ve për gjithçka që kanë bërë për Kosovën

Pacolli: I kemi borxh SHBA-ve për gjithçka që kanë bërë për Kosovën

Zëvendëskryeministri dhe shefi i diplomacisë së Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se vizitën në SHBA [...]

SHBA thirrje Kinës të ndërpresë eksportin e naftës drejt Phenianit

SHBA thirrje Kinës të ndërpresë eksportin e naftës drejt Phenianit

Pas provës së fundit dhe më të përparuar me raketë të Koresë së Veriut, Shtetet [...]

Mascherano njofton largimin: Karrierës sime po i vjen fundit te Barça

Mascherano njofton largimin: Karrierës sime po i vjen fundit te Barça

[...]

Lëngu të cilin femra e nxjerr jashtë kur pëlcet amniosi nuk është ujë – por diçka më shumë se e neveritshme

Lëngu të cilin femra e nxjerr jashtë kur pëlcet amniosi nuk është ujë – por diçka më shumë se e neveritshme

[...]

Luani që po vdes urie në kopshtin zoologjik, është fshehur nga menaxhmenti për shkak të disa pamjeve që po qarkullojnë në internet (Video)

Luani që po vdes urie në kopshtin zoologjik, është fshehur nga menaxhmenti për shkak të disa pamjeve që po qarkullojnë në internet (Video)

[...]

Serbët nuk lëshojnë pe për ushtrinë (VIDEO)

Serbët nuk lëshojnë pe për ushtrinë (VIDEO)

Kabineti i kryeministrit është dashur të mblidhet të enjten për të diskutuar një çështje me [...]

E ardhmja e Ballkanit, Bushati: Nuk është ende një rajon

E ardhmja e Ballkanit, Bushati: Nuk është ende një rajon

Nga Washingtoni, ku ndodhet në një vizitë zyrtare, Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati [...]

Marina publikon çaste nga provat e “C’est la Vie”… (Video)

Marina publikon çaste nga provat e “C’est la Vie”… (Video)

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa çaste nga provat e kësaj jave [...]

Çka e frikësonte Bubulinën para se të vdiste?

Çka e frikësonte Bubulinën para se të vdiste?

Dita ditës, janë prindërit ata të cilët dhimbjen e ndjejnë edhe më shumë. E këtë e [...]

Pas Imagination Technologies, Apple i kthen shpinën Dialog Semiconductor

Pas Imagination Technologies, Apple i kthen shpinën Dialog Semiconductor

Apple do të dizajnojë vetë çipet e [...]

Willian përfundon në listën e blerjeve të Barçës

Willian përfundon në listën e blerjeve të Barçës

[...]

Kryeministri Haradinaj: Investimi në edukim i nevojshëm për Kosovën

Kryeministri Haradinaj: Investimi në edukim i nevojshëm për Kosovën

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim një grup të studentëve-bursistë, të [...]

Sa duhet të jetë diferenca në moshë mes çiftit që lidhja të zgjatë përgjithmonë

Sa duhet të jetë diferenca në moshë mes çiftit që lidhja të zgjatë përgjithmonë

Shkencëtarët bëjnë të ditur se diferenca në moshë mes dy njerëzve në lidhje ka efekte [...]

Shtirej sikur pësoi krizë gjatë udhëtimit me tren, vetëm për të zënë një ulëse (Video)

Shtirej sikur pësoi krizë gjatë udhëtimit me tren, vetëm për të zënë një ulëse (Video)

[...]

Befason Lady Gaga! Nuk do ta besoni sa seksi është bërë (Foto)

Befason Lady Gaga! Nuk do ta besoni sa seksi është bërë (Foto)

Lady Gaga ka treguar trupin për 26.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Këngëtarja 31-vjeçare përfitoi [...]

Gaboi në finalen e Copa Libertadores, argjentinasi 24-vjeçar mendon të pensionohet (Video)

Gaboi në finalen e Copa Libertadores, argjentinasi 24-vjeçar mendon të pensionohet (Video)

[...]

Leonard Bombaj dhe bashkëshortja rrëfejnë historinë e dashurisë!

Leonard Bombaj dhe bashkëshortja rrëfejnë historinë e dashurisë!

Jo, ti je e gatshme, por kush të sheh?” Një prej shprehjeve më të bukura [...]

“Bombë në bord,” një rrjet wireless devijon fluturimin e Turkish Airlines

“Bombë në bord,” një rrjet wireless devijon fluturimin e Turkish Airlines

Një fluturim i Turkish Arlines nga Nairobi [...]

Abrashi nuk bëhet rehat me lëndime, humb edhe Hamburgun

Abrashi nuk bëhet rehat me lëndime, humb edhe Hamburgun

[...]

Zbulohet ilaçi që do t’u sjell lehtësi miliona personave që vuajnë nga migrena

Zbulohet ilaçi që do t’u sjell lehtësi miliona personave që vuajnë nga migrena

[...]

Shtëpia unike e ndërtuar në xhunglën e Balit brenda të cilës nuk mungon asgjë (Foto)

Shtëpia unike e ndërtuar në xhunglën e Balit brenda të cilës nuk mungon asgjë (Foto)

[...]

Nga Ballkani në Siri e Irak shkuan 1000 persona, 200 u vranë, 74 prej tyre kosovarë

Nga Ballkani në Siri e Irak shkuan 1000 persona, 200 u vranë, 74 prej tyre kosovarë

Në qytetin Bërdo të Sllovenisë sot u mbajt Konferenca e dyte rajonale rreth parandalimit të [...]

Kryeministri Haradinaj priti në takim Imzot Dodë Gjergjin

Kryeministri Haradinaj priti në takim Imzot Dodë Gjergjin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Ipeshkvin e Ipeshkvisë së Kosovës, [...]

Dafina zbulon një sekret nga fëmijëria e saj

Dafina zbulon një sekret nga fëmijëria e saj

Kohëve të fundit po shihet se Dafina edhe e ka ndryshuar stilin e saj të [...]

Qytetarët më nuk do të paguajnë për veriun, rryma lirohet për 3,5%

Qytetarët më nuk do të paguajnë për veriun, rryma lirohet për 3,5%

Faturat e energjisë elektrike të muajit dhjetor do të vijnë më të lira për rreth [...]

Tahiri tregon rëndësinë e projektligjeve që mbrojnë të drejtat pronësore

Tahiri tregon rëndësinë e projektligjeve që mbrojnë të drejtat pronësore

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, thotë se Kuvendi i Kosovës sot miratoi në parim, gjatë [...]

Pranon fajësinë i akuzuari për vjedhje, i dëmtuari tërhiqet nga ndjekja penale

Pranon fajësinë i akuzuari për vjedhje, i dëmtuari tërhiqet nga ndjekja penale

I akuzuari për vjedhje, Islam Krasniqi e ka pranuar fajësinë në shqyrtimin fillestar, të mbajtur [...]

Pasojat e mundshme të provës së fundit me raketë të Phenianit

Pasojat e mundshme të provës së fundit me raketë të Phenianit

Koreja e Veriut publikoi të enjten video të udhëheqësit Kim Jong Un, duke parë provën [...]

BB: Ballkanit i duhet një model i ri i rritjes ekonomike

BB: Ballkanit i duhet një model i ri i rritjes ekonomike

Vendet e Ballkanit Perëndimor kanë nevojë për një model të ri të rritjes bazuar në [...]

Zhytni këmbët në ujë të ftohtë çdo natë, për të mirën e shëndetit tuaj

Zhytni këmbët në ujë të ftohtë çdo natë, për të mirën e shëndetit tuaj

Për ata që bëjnë stërvitje gjatë gjithë javës, që punojnë nëpër vende ku duhet të [...]

Kamioni rrotullohet në rrugën e vërshuar, shoferi shpëtohet nga ekskavatori dhe disa qytetarë (Video)

Kamioni rrotullohet në rrugën e vërshuar, shoferi shpëtohet nga ekskavatori dhe disa qytetarë (Video)

[...]

VIP-at që kishin konflikte mes vete, disa tashmë janë shok

VIP-at që kishin konflikte mes vete, disa tashmë janë shok

Shumë fytyra të njohura publike që në fillim të karrierës së tyre përveç famës janë [...]

Super dështimi kinez mban emrin e Carlos Tevez – Dy kilogram më shumë dhe 26 mijë euro gjobë nga Shanghai Shenhua

Super dështimi kinez mban emrin e Carlos Tevez – Dy kilogram më shumë dhe 26 mijë euro gjobë nga Shanghai Shenhua

[...]

LDK dhe PDK ankohen në PZAP, kontestojnë zgjedhjet në këto 6 komuna

LDK dhe PDK ankohen në PZAP, kontestojnë zgjedhjet në këto 6 komuna

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka pranuar shtatë ankesa nga partitë e ndryshme [...]

Platforma e videove Youtube sjell versionin e saj të historive quajtur “Reels”

Platforma e videove Youtube sjell versionin e saj të historive quajtur “Reels”

Edhe Youtube do të ketë historitë e [...]

[TABS_R id=314738]