Melania Trump kërcënon sllovenët: Mos përfitoni para prej meje

Melania Trump kërcënon sllovenët: Mos përfitoni para prej meje

Zonja e pare e SHBA, Melania Trump, ka porositur banorët e Sevnica në Slloveni, vendi [...]

Ukraina nis “luftën”

Ukraina nis “luftën”

Ukraina ka nisur provat raketore në Detin e Zi, derisa Rusia ka paralajmëruar se do [...]

EUROPOL alarmon Europën për sulme të reja terroriste

EUROPOL alarmon Europën për sulme të reja terroriste

Agjencia Policore e Bashkimit Evropian ka paralajmëruar për mundësinë e sulmeve të reja të militantëve [...]

Ideja e Mustafës për matjen e territorit pa u caktuar kufijtë, konsiderohet absurde nga opozita

Ideja e Mustafës për matjen e territorit pa u caktuar kufijtë, konsiderohet absurde nga opozita

Ideja e kryeministrit Isa Mustafa për ta matur territorin e Kosovës, në mënyrë që të [...]

Sot mbyllet fushata për kryetar të Drenasit

Sot mbyllet fushata për kryetar të Drenasit

Sot përfundon fushata pesë ditore e subjekteve politike për zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të [...]

Ozil flet për rikthimin në Real Madrid

Ozil flet për rikthimin në Real Madrid

Mesut Ozil, ylli i Arsenalit, nuk e ka përjashtuar mundësin e rikthimit në Real Madrid Ditë [...]

Marrëveshja për drejtësi Kosovë-Serbi, “prish” sistemin unik gjyqësor

Marrëveshja për drejtësi Kosovë-Serbi, “prish” sistemin unik gjyqësor

Marrëveshja për drejtësi mes Kosovës dhe Serbisë nga juristët është vlerësuar diskriminuese dhe në kundërshtim [...]

E tmerrshme: Babai mbyt foshnjën sepse s’ia duronte të qarat, ia futë gishtat në fyt

E tmerrshme: Babai mbyt foshnjën sepse s’ia duronte të qarat, ia futë gishtat në fyt

Një foshnje 9-javësh vdiq si pasojë e mizorisë të së atit i cili i futi [...]

Kjo është shfaqja më seksi në botë

Kjo është shfaqja më seksi në botë

Mbrëmjen e djeshme u mbajt sfilata vjetore e “Victoria’s Secret” në Paris që pati një [...]

Tërhiqet presidenti i Francës

Tërhiqet presidenti i Francës

Një lëvizje surprizë ka ardhur këtë mbrëmje nga Francois Hollande, i cili ka bërë të [...]

Kongresi Amerikan miratoi zgjerimin e sanksioneve kundër Iranit

Kongresi Amerikan miratoi zgjerimin e sanksioneve kundër Iranit

Kongresi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), sot miratoi një pako të zgjerimit të [...]

Holanda vendos për Gjykatën Speciale, vendimi hyn në fuqi më 1 janar

Holanda vendos për Gjykatën Speciale, vendimi hyn në fuqi më 1 janar

Mbretëria e Holandës e ka ratifikuar marrëveshjen për Dhomat e Specializuara të Kosovës në Gjykatën [...]

Princi saudit kërkon heqjen e ndalimit të vozitjes për gratë

Princi saudit kërkon heqjen e ndalimit të vozitjes për gratë

Një princ i shquarsaudit dhe manjat biznesi ka ngritur zërin e tij, për debatin mbi [...]

Vret gruan me thikë për xhelozi

Vret gruan me thikë për xhelozi

Në fshatin Drizë të Kuçovës, banorëve nuk u besohet tragjedia që ka ndodhur në orët [...]

Komuniteti rom në varfëri të skajshme

Komuniteti rom në varfëri të skajshme

Rreth 20 familje të komunitetit rom, jetojnë në një lagje të fshatit Janjevë të Komunës [...]

Lojërat dhe aplikacionet më të mira të 2016

Lojërat dhe aplikacionet më të mira të 2016

Sot është një dhjetor, dhe shënon dhe nisjen e sezonit të festave. Për këtë Google [...]

Delawie e Hyseni flasin për luftën ndaj terrorizmit

Delawie e Hyseni flasin për luftën ndaj terrorizmit

Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni priti sot në takim ambasadorin amerikan në Kosovë, [...]

Vetëvendosje prezenton video për natën e sulmit në Kuvend (VIDEO)

Vetëvendosje prezenton video për natën e sulmit në Kuvend (VIDEO)

Gjatë një konference për media sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka paraqitur disa prova [...]

Kosova përfiton 78 milionë nga Bashkimi Evropian

Kosova përfiton 78 milionë nga Bashkimi Evropian

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë ka mirëpritur aprovimin e Ligjit për Marrëveshjen Financiare për [...]

Jo vetëm Ramiz Lladrovci ka një supervilë – shihni shtëpinë e kandidatit të LDK-së për kryetar të Drenasit (Video)

Jo vetëm Ramiz Lladrovci ka një supervilë – shihni shtëpinë e kandidatit të LDK-së për kryetar të Drenasit (Video)

Kjo është shtëpia e kandidatit të LDK-së për kryetar të komunës së Drenasit, Bedri Nika. Këtë [...]

Tre vjet pa Paul Walker, mesazhi prekës i Tyrese Gibson (Video)

Tre vjet pa Paul Walker, mesazhi prekës i Tyrese Gibson (Video)

Një nga miqtë më të ngushtë dhe aktor në Fast and Furious, Tyrese Gibson ka [...]

Singapori njeh pavarësinë e Kosovës

Singapori njeh pavarësinë e Kosovës

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës, e ka konfirmuar se Kosova tash e tutje [...]

Cavani, Mister 100 golëshi me PSG

Cavani, Mister 100 golëshi me PSG

Edinson Cavani arrin kuotën e 100 golave. Psg është në dorë të “El Matador” i [...]

Hahn nënshkruan kontrata 80 milionë euro me serbët

Hahn nënshkruan kontrata 80 milionë euro me serbët

Komisioneri Europian për Politikën e Jashtme dhe të Fqijësisë, Johannes Hahn ka me vizitue Beogradin [...]

Putin thotë se Rusia “nuk kërkon armiq”

Putin thotë se Rusia “nuk kërkon armiq”

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, tha se vendi i tij do të ngrihet për interesat [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari