​Megan Fox dhe Machine Gun Kelly konfirmojnë zyrtarisht lidhjen në Instagram

30.07.2020 20:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Megan Fox dhe Machine Gun Kelly konfirmojnë zyrtarisht lidhjen në Instagram

Edhe pse ishte zonja Green deri kohët e fundit, aktorja 34-vjeçare amerikane Megan Fox ka konfirmuar lidhjen e saj me Machine Gun Kelly.

Çifti postoi marrëdhëniet e tyre për publikun në mediat sociale, transmeton KosovaPress.

“Kam kaluar në amshim duke pritur të të gjej përsëri”, shkruan Machine Gun Kelly 30-vjeçar.

Gun Kelly postoi një foto bardh e zi me Megan në Instagram dhe e përdori atë për të konfirmuar zyrtarisht një lidhje që prej kohësh po spekulohej nga mediat.

Mediat filluan të spekulojnë për lidhjen e tyre dy muaj më parë, gjë që bëri që Brian Austin Green të fliste publikisht për përfundimin e një martese dhjetë vjeçare midis tij dhe aktores së njohur.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vildania i tregon të gjitha në të brendshme transparente

Vildania i tregon të gjitha në të brendshme transparente

Bella Hadid duket tërheqëse në veshje sportive

Bella Hadid duket tërheqëse në veshje sportive

“E imja”, Atdheu me dedikim dashurie për Sarën

“E imja”, Atdheu me dedikim dashurie për Sarën

Jennifer Lopez nënshkruan me Netflix për filmin “Atlas”

Jennifer Lopez nënshkruan me Netflix për filmin “Atlas”

Tre shtetas të Serbisë hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen nga policia

Tre shtetas të Serbisë hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen nga policia

Bebe Rexha ‘ngacmon’ me foto nga prapa gjatë mbrëmjes romantike me të dashurin

Bebe Rexha ‘ngacmon’ me foto nga prapa gjatë mbrëmjes romantike me të dashurin

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Ministrja Haxhiu raporton para deputetëve të Komisionit për Integrime Evropiane

Ministrja Haxhiu raporton para deputetëve të Komisionit për Integrime Evropiane

“Kisha 1 vit e gjysmë i lidhur, hyra për famë”, ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ plas ‘bombën’

“Kisha 1 vit e gjysmë i lidhur, hyra për famë”, ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ plas ‘bombën’

Kida shfaqet joshëse nga Las Vegas

Kida shfaqet joshëse nga Las Vegas

FFK nuk e shkarkon Eroll Salihun, vazhdon punën me Agim Ademin

FFK nuk e shkarkon Eroll Salihun, vazhdon punën me Agim Ademin

Morena shfaq barkun e tonifikuar

Morena shfaq barkun e tonifikuar

Konkurrenti i “Për’puthen” nuk përmbahet, tenton të puthë ‘me zor’ Shqipen në mes të studios

Konkurrenti i “Për’puthen” nuk përmbahet, tenton të puthë ‘me zor’ Shqipen në mes të studios

Arta Elezaj sjell pamje nga festa e ditëlindjes

Arta Elezaj sjell pamje nga festa e ditëlindjes

Lulzim Basha rizgjidhet kryetar i PD-së

Lulzim Basha rizgjidhet kryetar i PD-së

Kjo grua nga Ferizaj është zhdukur, nëse dini diçka për të lajmërojeni policinë

Kjo grua nga Ferizaj është zhdukur, nëse dini diçka për të lajmërojeni policinë