​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

18.11.2020 18:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Aktorja hollivudiane Meg Ryan, emri i vërtetë Margaret Mary Emily Anne Hyra, do të festojë ditëlindjen e saj të 59 nesër.

Ajo u bë e njohur me rolet e filmave në fillim të viteve ’90 ‘When Harry Met Sally’, ‘Top Gun’, ‘Romance in Seattle’ dhe ‘When a Man Loves a Woman’.

Për shkak të pamjes së pafajshme në fillim të karrierës së saj, ajo fitoi pseudonimin ‘karamelja amerikane ’, por e humbi atë kur filloi të eksperimentonte me procedurat kozmetike dhe botoks.

Aktorja u martua me kolegun Dennis Quaid në vitin 1991, me të cilin bashkëpunoi në disa filma. Ai luftoi me varësinë nga opiumi gjatë gjithë marrëdhënies dhe martesës së tyre, dhe në vitin 1992 ata patën një djalë, Jack. Martesa e tyre zgjati deri në vitin 2001, kur u divorcuan pasi Meg ra në dashuri me Russell Crowe, një koleg nga skenari i trillerit ‘Proof of Life’.

Lidhja e saj e re nuk zgjati shumë dhe Meg pati edhe disa afera të reja të dashurisë me aktorët John Cusac, Breckin Meyer dhe modelin Travis Fimmel.

Ajo prishi fejesën e saj me muzikantin John Mellencamp vitin e kaluar, me të cilin ishte në një lidhje nga 2010 në 2014, dhe pastaj përsëri nga 2017.

Ne veçuam disa fotografi të saj nga e kaluara në galeri dhe i krahasuam me pamjen e saj aktuale. Ajo është një shembull i vërtetë se si shkatërrohet bukuria natyrore me korrigjime estetike dhe plastike.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike

Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Interi u kërkon tifozëve të festojnë duke respektuar rregullat anti-Covid

Interi u kërkon tifozëve të festojnë duke respektuar rregullat anti-Covid

Policia ndërhyn në aktivitetin e PSD-së

Policia ndërhyn në aktivitetin e PSD-së

Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë

Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë