​6 punëtorë me koronavirus, mbyllet çerdhja në Fushë Kosovë

02.12.2020 18:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​6 punëtorë me koronavirus, mbyllet çerdhja në Fushë Kosovë

Komuna e Fushë Kosovës ka mbyllur çerdhen publike “Gëzimi ynë” pasi gjashtë punëtorë kanë rezultuar me koronavirus.

Në një njoftim të Komunës thuhet se çerdhja publike do të jetë e mbyllur deri më 20 dhjetor dhe se për çdo ndryshim prindërit do t’i njoftojnë me kohë.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Avdi Pireva intensifikon takimet në terren, merr mbështetje të madhe nga kjo nëndegë e Kamenicës

Avdi Pireva intensifikon takimet në terren, merr mbështetje të madhe nga kjo nëndegë e Kamenicës

Demaj: Feja nuk i duhet politikës

Demaj: Feja nuk i duhet politikës

Haradinaj: Me marrëveshje qeverisëse synojmë të marrim njërën nga tri pozitat e para shtetërore

Haradinaj: Me marrëveshje qeverisëse synojmë të marrim njërën nga tri pozitat e para shtetërore

Ramush Haradinaj: Synojmë një union Kosovë—Shqipëri

Ramush Haradinaj: Synojmë një union Kosovë—Shqipëri

Biden nënshkruan vendime të reja për klimën dhe mjedisin

Biden nënshkruan vendime të reja për klimën dhe mjedisin

Hamza: Do të zvogëlojmë tatimin në fitim për korporatat nga 10% në 5%

Hamza: Do të zvogëlojmë tatimin në fitim për korporatat nga 10% në 5%

Hoxhaj thumbon Limajn dhe Kurtin: Mos votoni parti që s’e kalojnë pragun dhe s’qeverisin as 50 ditë

Hoxhaj thumbon Limajn dhe Kurtin: Mos votoni parti që s’e kalojnë pragun dhe s’qeverisin as 50 ditë

Hoti tregon se e kujt ishte ideja për sloganin “Shteti shtet”

Hoti tregon se e kujt ishte ideja për sloganin “Shteti shtet”

​Turqia arreston 126 të dyshuar për lidhje me organizatën terroriste ISIS

​Turqia arreston 126 të dyshuar për lidhje me organizatën terroriste ISIS

Tahiri: Do të vazhdojmë me gjoba ndaj partive që shkelin rregullat kundër përhapjes së COVID-19

Tahiri: Do të vazhdojmë me gjoba ndaj partive që shkelin rregullat kundër përhapjes së COVID-19

“Ejani se e vrava djalin”, kështu e denoncoi babai vrasjen e Albert Krasniqit

“Ejani se e vrava djalin”, kështu e denoncoi babai vrasjen e Albert Krasniqit

Personi që u vra sot në Prishtinë është Albert Krasniqi

Personi që u vra sot në Prishtinë është Albert Krasniqi

Isa Mustafa: LDK do dëshironte që Kurti ta udhëhiqte listën e VV-së, sepse kështu po e luajnë rolin e viktimës

Isa Mustafa: LDK do dëshironte që Kurti ta udhëhiqte listën e VV-së, sepse kështu po e luajnë rolin e viktimës

Vritet një person në Prishtinë

Vritet një person në Prishtinë

Lajçak: Tepër e rrezikshme ideja e shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Lajçak: Tepër e rrezikshme ideja e shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Haradinaj në Gjakovë, kërkon votën e bashkëluftëtarëve

Haradinaj në Gjakovë, kërkon votën e bashkëluftëtarëve