ZYRTARE: Florent Hasani transferohet në Hapoel

10.02.2021 17:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
ZYRTARE: Florent Hasani transferohet në Hapoel

Florent Hasani edhe zyrtarisht është lojtar i Hapoel Kfar Saba.Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Florent Hasani, do ta vazhdojë karrierën në Izrael.

Ai është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit nga Izraeli, Hapoel Kfar Saba, pasi u largua nga Hungaria nga klubi, Diosgur.

Lajmi është konfirmuar nga klubi në faqen zyrtare.

Hasani pritet të ndihmojë Hapoel Kfar Saban në Premierligën e Izraelit që aktualisht është në pozitën e 9-të me 22 pikë të grumbulluara.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


ZYRTARE: Florent Hasani transferohet në Hapoel

ZYRTARE: Florent Hasani transferohet në Hapoel

Gigi Hadid shfaqet në top-formë

Gigi Hadid shfaqet në top-formë

Pireva: Programi i LDK-së për sportin ka në fokus ngritjen e kapaciteteve infrastrukturore sportive

Pireva: Programi i LDK-së për sportin ka në fokus ngritjen e kapaciteteve infrastrukturore sportive

Avokado, burim i vitaminave dhe mineraleve të rëndësishme për fëmijët

Avokado, burim i vitaminave dhe mineraleve të rëndësishme për fëmijët

Dafina Zeqiri: Nuk është turp të shkosh te psikologu, as të flasësh për ankth e depresion

Dafina Zeqiri: Nuk është turp të shkosh te psikologu, as të flasësh për ankth e depresion

Konkurrenti i “It’s My Love”: Tentuan të më dhunojnë, më lanë në autostradë

Konkurrenti i “It’s My Love”: Tentuan të më dhunojnë, më lanë në autostradë

Te Werderi presin shumë nga Rashica

Te Werderi presin shumë nga Rashica

Dua Lipa zë vendin e pestë në listën e “Billboard Hot 100”

Dua Lipa zë vendin e pestë në listën e “Billboard Hot 100”

JLo ekspozon barkun e sheshtë

JLo ekspozon barkun e sheshtë

Gjërat që nuk guxoni t’i thoni në një intervistë pune

Gjërat që nuk guxoni t’i thoni në një intervistë pune

Kur takoheni për të parën herë me një klient

Kur takoheni për të parën herë me një klient

Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë

Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë

Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë

Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë

“Jam rritur me vlera, nuk mund të kem seks rastësor” (Foto)

“Jam rritur me vlera, nuk mund të kem seks rastësor” (Foto)

Morena Taraku shtrihet në spital

Morena Taraku shtrihet në spital

Ava Max: I urrej të gjithë ish-të dashurit e mi

Ava Max: I urrej të gjithë ish-të dashurit e mi