Zhduket papritmas nën tabanin e detit, peshku del sërish me po aq shpejtësi (Video)

12.03.2019 19:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Zhduket papritmas nën tabanin e detit, peshku del sërish me po aq shpejtësi (Video)

Zhytësit që ndodheshin në një bregdet të Kanës së Francës, e kanë parë një peshk të çuditshëm që zhdukej nën tabanin e detit dhe dilte sërish.

Ata e vendosën kamerën, që për një kohë të gjatë priti derisa kjo krijesë, të mos hynte nën rërë, për të dalë sërish me po aq shpejtësi befasuese, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, pasi të shikonte në të gjitha anët, se gjithçka është në rregull dhe nuk ka ndonjë grabitqar.

“Kur peshqit luajnë fshehtas, dhe për këtë lojë, i kanë aftësitë më të mahnitshme” ka shkruar një komentues.

Studiuesit nuk kanë dhënë ende ndonjë shpjegim, nëse peshku po fshihej nga ndonjë sulmues, apo fshihej që të kapte ndonjë pre për ta ngrënë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ja vendet ku telefonët Huawei preferohen më së shumti

Ja vendet ku telefonët Huawei preferohen më së shumti

Operatori i madh celular në SHBA pranon pagesat e faturave në Bitcoin

Operatori i madh celular në SHBA pranon pagesat e faturave në Bitcoin

Huaweit i ndalohet përdorimi i kartave SD dhe microSD

Huaweit i ndalohet përdorimi i kartave SD dhe microSD

Operatorët japin 6 miliardë euro për frekuencat 5G në Gjermani

Operatorët japin 6 miliardë euro për frekuencat 5G në Gjermani

Pompeo lumë akuzash ndaj Huawei

Pompeo lumë akuzash ndaj Huawei

Facebook do të lançojë kriptomonedhën në 2020-ën

Facebook do të lançojë kriptomonedhën në 2020-ën

Google Duo me video telefonata me 8 persona njëherazi

Google Duo me video telefonata me 8 persona njëherazi

“Deepfake” po bëhen më të lehta për tu krijuar

“Deepfake” po bëhen më të lehta për tu krijuar

Instagram bën ndryshimin e madh në IGTV

Instagram bën ndryshimin e madh në IGTV

Julian Assange përballet me 17 akuza kriminale në SHBA

Julian Assange përballet me 17 akuza kriminale në SHBA

Kina zbulon trenin më të shpejtë në botë

Kina zbulon trenin më të shpejtë në botë

Marrëveshja Tregtare SHBA-Kinë, Huawei në lojë

Marrëveshja Tregtare SHBA-Kinë, Huawei në lojë

Facebook ka fshirë 2.2 miliardë llogari në tre muajt e parë të 2019

Facebook ka fshirë 2.2 miliardë llogari në tre muajt e parë të 2019

Punonjësit e Snapchat kanë përgjuar përdoruesit

Punonjësit e Snapchat kanë përgjuar përdoruesit

Koduesja 10 vjeçare krijon lojra për të mësuar fëmijët e tjerë

Koduesja 10 vjeçare krijon lojra për të mësuar fëmijët e tjerë

Njihuni me kamerën 102-megapiksel që kushton 10,000 dollarë

Njihuni me kamerën 102-megapiksel që kushton 10,000 dollarë