Zbulohet misteri i zhdukjes së Putinit: Ndodhet në Lugano të Zvicrës

13.03.2015 12:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Zbulohet misteri i zhdukjes së Putinit: Ndodhet në Lugano të Zvicrës

Që prej 5 marsit, ai nuk është shfaqur në public. Kjo ka bërë që mediat të ngrejnë pikëpyetje mbi Vladimir Putin.
Disa prej tyre shkruanin se ai ishte sëmurë, madje pati nga ato që shkruanin edhe se kishte vdekur.

Por, Vladimir Putin ndodhej në Zvicër. Rsi News,duke iu referuar gazetës zviceriane Blick, shkruan se Putin ndodhej në Lugano, ku është shtruar e dashura e tij, gjimnazistja 32­vjeçare Alina Kabaeva.

Kjo e fundit raportohet se ka sjellë në jetë fëmijën e presidentit rus dhe ky i fundit i ka qendruar pranë.

Putin kishte rezervuar disa dhoma në spitalin e Sorengos, ndërsa tashmë ato janë liruar.

Televizioni rus ndërkohë ka shfaqur pamje të Putin, gjatë një takimi që pretendohet se është zhvilluar sot.

Ndërkohë, Kremlini ka konfirmuar se ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë për ribashkimin e Krimesë me Rusinë, e cila do të mbahet më 16 mars./express/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video