Xhensila, shfaq të pasmet siç nuk e kemi parë asnëherë! (Foto)

16.06.2017 13:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Xhensila, shfaq të pasmet siç nuk e kemi parë asnëherë! (Foto)

Xhensila Myrtezaj është njëri nga emrat më të pëlqyer në estradën shqiptare, falë ëmbëlsisë dhe origjinalitetit që transmeton tek audience, shkruan Kosovarja.

E thjeshtë, plot sharm, këngëtarja nga Shqipëria asnjëherë nuk u bë pre e mediave shkaku i ndonjë skandali përmes të cilit do të thyente majat e të qenurit prezente përherë e para në qendër të mediave.
Edhe veshja të cilën Xhensila zgjedh përherë për t’u prezantuar para dashamirësve të muzikës së saj, është gjithmonë në nivel të modestisë aq sa nuk lejon ekzagjërimin e tepruar. Provokimet nuk i takojnë natyrës së këngëtares, por, kësaj radhe shihet një tendencë e vogël për të vënë në plan të parë linjat e saja, më saktësisht të pasmet që duken goxha në formë, e që Xhensila duket të ketë ngurruar gjer tani.

Kujtojmë se ka mbetur pak kohë nga fundi i beqarisë së këngëtares, e cila do të kurorëzoj dashurinë me aktorin e njohur Besart Kallaku.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ish-mbrojtësi i Romës, Marco Cassetti bëhet ndihmës trajner tek Kombëtarja e Shqipërisë

Ish-mbrojtësi i Romës, Marco Cassetti bëhet ndihmës trajner tek Kombëtarja e Shqipërisë

A duhet bërë synet – Të mirat dhe rreziqet e këtij veprimi

A duhet bërë synet – Të mirat dhe rreziqet e këtij veprimi

Tani mund të blihen biletat e kinemave dhe teatrove me anë të Asistentit të Google

Tani mund të blihen biletat e kinemave dhe teatrove me anë të Asistentit të Google

A i njihni dot këta udhëheqës, në këto 11 fotografi? (Foto)

A i njihni dot këta udhëheqës, në këto 11 fotografi? (Foto)

Ronela nis të ulërasë dhe zbulon live fobinë e saj më të madhe!

Ronela nis të ulërasë dhe zbulon live fobinë e saj më të madhe!

Orari i javës së 32-të në Superligën e Kosovës: Drita dhe Prishtina luajnë ndeshjet të premten, dy të shtunën dhe një të dielën

Orari i javës së 32-të në Superligën e Kosovës: Drita dhe Prishtina luajnë ndeshjet të premten, dy të shtunën dhe një të dielën

London Noor është çuni i mamit apo i babit?

London Noor është çuni i mamit apo i babit?

U inkuadrua në lojë dhe u largua pas 39 minutave, futbollisti i Eibar nuk mund të ndalet duke qarë

U inkuadrua në lojë dhe u largua pas 39 minutave, futbollisti i Eibar nuk mund të ndalet duke qarë

Shtatë pjesët e trupit që dëmtohen nga pirja e duhanit

Shtatë pjesët e trupit që dëmtohen nga pirja e duhanit

Apple pranon se disa modele të iPhone 7 dhe 7 Plus kanë çaktivizuar mikrofonin gjatë thirrjeve telefonike

Apple pranon se disa modele të iPhone 7 dhe 7 Plus kanë çaktivizuar mikrofonin gjatë thirrjeve telefonike

Prek Ardit Gjebrea: Diva e vërtetë! Fat që kam jetuar në kohën tënde

Prek Ardit Gjebrea: Diva e vërtetë! Fat që kam jetuar në kohën tënde

Wenger: Gjithmonë do të jem tifoz i Arsenalit

Wenger: Gjithmonë do të jem tifoz i Arsenalit

U detyrua të bënte pagesë shtesë për biletë, për shkak të “mbiemrit të gjatë”!

U detyrua të bënte pagesë shtesë për biletë, për shkak të “mbiemrit të gjatë”!

Kroatja i çmend serbët me këtë gjest pro shqiptarëve

Kroatja i çmend serbët me këtë gjest pro shqiptarëve

Tri skuadra gjermane të gatshme për ta paguar klauzolën e Shaqirit

Tri skuadra gjermane të gatshme për ta paguar klauzolën e Shaqirit

Cambridge Analytica deklaron mbylljen dhe shpall falimentin

Cambridge Analytica deklaron mbylljen dhe shpall falimentin