Vogëlushja e uritur kontrollonte nëpër sytjenat e rafteve, në kërkim të qumështit (Video)

27.03.2018 20:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vogëlushja e uritur kontrollonte nëpër sytjenat e rafteve, në kërkim të qumështit (Video)

Eve Jackson ishte së bashku me nënën Vicky Jackson, në një qendër tregtare në Britani të Madhe, kur nisi të kërkonte qumësht.

Vogëlushja që ka 18-muaj, kontrollonte nëpër raftin e sytjenave, ndërsa e ëma i qëndronte pranë, transmeton Telegrafi.

“A ka qumësht brenda, duket se nuk paska asgjë”, dëgjohet duke thënë Jackson, teksa nuk durohej pa qeshur. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Boeing fillon prodhimin e aeroplanit 777X, konsiderohet si aeroplani më i madh në botë me dy motorë (Foto/Video)

Boeing fillon prodhimin e aeroplanit 777X, konsiderohet si aeroplani më i madh në botë me dy motorë (Foto/Video)

Skriniar: Kane kërcënimi më i madh, mezi pres të luajë në Ligën e Kampionëve

Skriniar: Kane kërcënimi më i madh, mezi pres të luajë në Ligën e Kampionëve

Babai i tmerruar u ‘ngri prej frike’ kur pranë krevatit të fëmijës pa një siluetë të shndritshme (Video)

Babai i tmerruar u ‘ngri prej frike’ kur pranë krevatit të fëmijës pa një siluetë të shndritshme (Video)

Angela Martini në Zvicër, tregon se bukuria e saj s’do koment

Angela Martini në Zvicër, tregon se bukuria e saj s’do koment

Sarri: Hazard mund të shënojë 40 gola në edicion

Sarri: Hazard mund të shënojë 40 gola në edicion

Kjo është modelja që preferon të bëjë foto pa grim, kështu duket

Kjo është modelja që preferon të bëjë foto pa grim, kështu duket

Enca nuk lë vend për imagjinatën, sjell imazhin më provokues nga plazhi

Enca nuk lë vend për imagjinatën, sjell imazhin më provokues nga plazhi

Rina për reperet tjera: Nuk po e shoh askënd tjetër, përveç vetes

Rina për reperet tjera: Nuk po e shoh askënd tjetër, përveç vetes

Rihanna transformohet për coverin e “Allure”

Rihanna transformohet për coverin e “Allure”

Strakosha me pritje fantastike ndaj Empolit: Rëndësi ka vetëm fitorja

Strakosha me pritje fantastike ndaj Empolit: Rëndësi ka vetëm fitorja

Komenti epik i Ledrit mbi fotografinë e Morenës

Komenti epik i Ledrit mbi fotografinë e Morenës

United po përgatitet një transferim të madh, Ozil është objektivi kryesor i Mourinhos

United po përgatitet një transferim të madh, Ozil është objektivi kryesor i Mourinhos

Payet rikthehet me mrekullinë e radhës, shënon gol të jashtëzakonshëm

Payet rikthehet me mrekullinë e radhës, shënon gol të jashtëzakonshëm

Historia e tanimë gjyshit, i cili bashkë me familjen i kaluan pushimet në të njëjtin hotel – që nga viti 1968 (Foto)

Historia e tanimë gjyshit, i cili bashkë me familjen i kaluan pushimet në të njëjtin hotel – që nga viti 1968 (Foto)

Lenjani kthehet në formacion, Sioni fiton dhe kalon në raundin tjetër të Kupës

Lenjani kthehet në formacion, Sioni fiton dhe kalon në raundin tjetër të Kupës

Veseli flet pas humbjes: Të zhgënjyer, por Lazio do të bëjë gjëra të mira

Veseli flet pas humbjes: Të zhgënjyer, por Lazio do të bëjë gjëra të mira