Vizitorja e burgut të kthyer në muze, e tmerruar me fotografinë ku shfaqet ‘fantazma me uniformë’ (Foto)

24.02.2019 17:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vizitorja e burgut të kthyer në muze, e tmerruar me fotografinë ku shfaqet ‘fantazma me uniformë’ (Foto)

Sarah Murphy ishte bashkë me familjarë, duke vizituar një burg të kthyer në muze, që ndodhet në Belfast të Irlandës.

Derisa vizitonte qelitë e vjetra, vizitorja edhe shkrepi disa fotografi, në mesin e të cilave kapi edhe një skenë që më vonë e la të tmerruar, transmeton Telegrafi.

“Ishte një fantazmë me uniformë, që qëndronte në krahun B. Sikur kishte qenë duke shikuar nga unë, kur e shkrepa imazhin” ka thënë Murphy.

Fotografia ku Murphy beson se ndodhi aktiviteti paranormal

Derisa të gjithë kishin shkuar në krahun C, ajo qëndroi vetëm dhe i priste, sepse donte të bënte fotografi, që e bënë edhe më të frikësuar. “Ka mundur të më sulmonte, isha vetëm dhe prandaj u shfaq” ka shtuar më tej vizitorja.

Zyrtarët e burgut muze, kanë thënë se nuk kanë dëgjuar për ndonjë aktivitet paranormal në këto hapësira, derisa vizitorët kurrë nuk janë ankuar për diçka të ngjashme. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Aplikacioni Mail në Windows 10 pajiset me “Dark Mode”

Aplikacioni Mail në Windows 10 pajiset me “Dark Mode”

Si të bëni lëngun me mollë e kumbulla të thata që mjekon zorrën e trashë

Si të bëni lëngun me mollë e kumbulla të thata që mjekon zorrën e trashë

Orët inteligjente, Apple udhëheq bindshëm

Orët inteligjente, Apple udhëheq bindshëm

Opera sjell shfletuesin me portofolin e kriptomonedhave në iOS

Opera sjell shfletuesin me portofolin e kriptomonedhave në iOS

Mungesa e gjumit dëmton aftësinë riparuese të qelizave të trurit

Mungesa e gjumit dëmton aftësinë riparuese të qelizave të trurit

“ji32k7au4a83″ mund tu duket fjalëkalim i vështirë por është një prej më të hakuarve

“ji32k7au4a83″ mund tu duket fjalëkalim i vështirë por është një prej më të hakuarve

Apple adreson “Flexgate” në laptopët MacBook Pro

Apple adreson “Flexgate” në laptopët MacBook Pro

Miomët e mitrës

Miomët e mitrës

Huawei thirrje për krijimin e standardeve të përbashkëta të sigurisë kibernetike

Huawei thirrje për krijimin e standardeve të përbashkëta të sigurisë kibernetike

Në mungesë të pemëve, zogjtë ndërtuan fole gjigante nëpër shtyllat e telefonit (Foto)

Në mungesë të pemëve, zogjtë ndërtuan fole gjigante nëpër shtyllat e telefonit (Foto)

Corning po punon një xham fleksibël për të zëvendësuar plastikën tek smartfonët me ekrane me palosje

Corning po punon një xham fleksibël për të zëvendësuar plastikën tek smartfonët me ekrane me palosje

Ushqimet me sasi të lartë të kolesterolit nuk shkaktojnë sëmundje të zemrës

Ushqimet me sasi të lartë të kolesterolit nuk shkaktojnë sëmundje të zemrës

Shkrepi në momentin e duhur, fotografoi pilotin e aeroplanit ushtarak që shikonte drejt tij (Foto)

Shkrepi në momentin e duhur, fotografoi pilotin e aeroplanit ushtarak që shikonte drejt tij (Foto)

Misteri që rrethon QuadrigaCX, zbulohen bosh portofolët e themeluesit

Misteri që rrethon QuadrigaCX, zbulohen bosh portofolët e themeluesit

Çokollata e lufton kollin më mirë sesa ilaçet

Çokollata e lufton kollin më mirë sesa ilaçet

Ja fotot e para të shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome

Ja fotot e para të shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome