Vizitorja donte ta ushqente, mjellma i kundërvihej duke e ndjekur ta kafshonte (Video)

09.02.2019 14:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vizitorja donte ta ushqente, mjellma i kundërvihej duke e ndjekur ta kafshonte (Video)

Taylor Blake ka qenë në një fermë në Floridë të Shteteve të Bashkuara,  ku është takuar me një mjellmë aspak miqësore.

Derisa vizitorja 26-vjeçare donte ta ushqente, shpeza i kundërvihej duke e ndjekur në përpjekje që ta kafshonte, transmeton Telegrafi.

“Jam mësuar që kur të hyjë në fermë, të më duan të gjitha kafshët, njëjtë sikur i dua edhe unë. Pse po më urren kështu kjo mjellmë” ka thënë mes tjerash Blake.

Megjithëse hyri sërish në fermë, në përpjekje që të miqësohej me mjellmën, i ndodhi njëjtë dhe u detyrua të ikë përjashta e të mbyllë derën. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Vizitorja donte ta ushqente, mjellma i kundërvihej duke e ndjekur ta kafshonte (Video)

Vizitorja donte ta ushqente, mjellma i kundërvihej duke e ndjekur ta kafshonte (Video)

Akil Gjakova i pandalshëm, siguron gjysmëfinalen në Grand Slamin e Parisit

Akil Gjakova i pandalshëm, siguron gjysmëfinalen në Grand Slamin e Parisit

Sarri: Hazard dhe Higuain kanë gjuhën e njëjtë të futbollit

Sarri: Hazard dhe Higuain kanë gjuhën e njëjtë të futbollit

Mbajeni këtë bimë brenda dhe kurrë minjtë s’do të futen në shtëpinë tuaj

Mbajeni këtë bimë brenda dhe kurrë minjtë s’do të futen në shtëpinë tuaj

Solari: Vinicius i prekur nga tragjedia në Flamengo

Solari: Vinicius i prekur nga tragjedia në Flamengo

Ja sesi të përdorni Instagram për të shtuar listat e e-mail-eve

Ja sesi të përdorni Instagram për të shtuar listat e e-mail-eve

Solskjaer kërkon që të mos blihen lojtarë të shtrenjtë

Solskjaer kërkon që të mos blihen lojtarë të shtrenjtë

Hysaj i ofrohet Interit, pasi klubi zikaltër nuk do ta blejë përfundimisht Sime Vrsaljkon

Hysaj i ofrohet Interit, pasi klubi zikaltër nuk do ta blejë përfundimisht Sime Vrsaljkon

Joga për dobësim: Ushtrim i cili ndihmon që shpejt dhe shëndetshëm ta zgjidhni problemin e shtresave yndyrore

Joga për dobësim: Ushtrim i cili ndihmon që shpejt dhe shëndetshëm ta zgjidhni problemin e shtresave yndyrore

Philadelphia e mund Denverin, vazhdon forma e frikshme e Golden State

Philadelphia e mund Denverin, vazhdon forma e frikshme e Golden State

EDF: Roma të jetë solide dhe të sulmojë

EDF: Roma të jetë solide dhe të sulmojë

Apple e pamëshirshme me aplikacionet që regjistrojnë ekranin

Apple e pamëshirshme me aplikacionet që regjistrojnë ekranin

Vrisni kancerin duke ngrënë këto ushqime

Vrisni kancerin duke ngrënë këto ushqime

Çfarë duhet të dini dhe ja sesi të përdorni funksionin Instant Hostpot tek pajisjet Apple

Çfarë duhet të dini dhe ja sesi të përdorni funksionin Instant Hostpot tek pajisjet Apple

Apple shpërblen “heroin” e FaceTime

Apple shpërblen “heroin” e FaceTime

Mourinho e kishte befasuar me kërkesat për transferime Woodwardin e Unitedit

Mourinho e kishte befasuar me kërkesat për transferime Woodwardin e Unitedit