Virgjëria në ankand për 130 mijë euro (FOTO)

29.09.2016 10:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Virgjëria në ankand për 130 mijë euro (FOTO)

Studimet universitare nuk janë vetëm pasion dhe vullnet për të mësuar, por edhe llogari financiare dhe për shumë të rinj në Rusi, kostoja e tyre është e papërballueshme.

Rrugët për të përmbushur nevojat financiare gjatë studimeve janë të shumta, por një 20-vjeçare nga Moska ka zgjedhur atë më të shkurtrën.

E identifikuar vetëm si Ariana, studentja ruse ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj në internet. Ajo thotë se paratë e siguruara nga kjo do t’i përdorë për të përballuar kostot e studimeve.

“Problemi më i madh për shumë studentë  është kostoja financiare e studimeve dhe shumë u duhet që edhe të punojnë për të paguar arsimimin e tyre”, thotë 20-vjeçarja.

Për t’u siguruar që nuk do t’i duhet që të punojë më pas shitjes së virgjërisë, 20-vjeçarja ka vendosur çmimin dysheme 130 mijë e 560 euro.

/TCH/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Barcelona – Villarreal, formacionet zyrtare

Barcelona – Villarreal, formacionet zyrtare

Momenti kur një aeroplan pasagjerësh ngrihet gati vertikalisht, si një raketë (Video)

Momenti kur një aeroplan pasagjerësh ngrihet gati vertikalisht, si një raketë (Video)

Motra gjoksmadhe e Afërdita Dreshajt vazhdon t'i joshë shqiptarët

Motra gjoksmadhe e Afërdita Dreshajt vazhdon t'i joshë shqiptarët

Një hap më afër drejt zbulimit të ilaçit kundër rënies së flokëve

Një hap më afër drejt zbulimit të ilaçit kundër rënies së flokëve

Microsoftit janë dashur 33 vite për të rregulluar një problem të Notepad

Microsoftit janë dashur 33 vite për të rregulluar një problem të Notepad

Lojtarët e Stuttgartit i dhurojnë 200 mijë euro pjestarëve të stafit pas kthimit të formës në Bundesliga

Lojtarët e Stuttgartit i dhurojnë 200 mijë euro pjestarëve të stafit pas kthimit të formës në Bundesliga

Si të bësh seks pa kondom dhe pa frikën se mbetesh shtatzënë

Si të bësh seks pa kondom dhe pa frikën se mbetesh shtatzënë

Sergio Conceicao ka bindur klubet italiane, tri klube të Serie A pas tij

Sergio Conceicao ka bindur klubet italiane, tri klube të Serie A pas tij

Pas deklaratës së Rihannës, Drake zhgënjen fansat me veprimin e tij

Pas deklaratës së Rihannës, Drake zhgënjen fansat me veprimin e tij

​Vlerat kuruese dhe ushqyese të qershisë

​Vlerat kuruese dhe ushqyese të qershisë

Një shpikës si Mario!

Një shpikës si Mario!

Reagon edhe ministri Kujtim Gashi për ndalimin e karateistëve

Reagon edhe ministri Kujtim Gashi për ndalimin e karateistëve

Eleni Foureira ndihet keq për kolegen greke: Doja që gjërat të ishin ndryshe!

Eleni Foureira ndihet keq për kolegen greke: Doja që gjërat të ishin ndryshe!

Grushti ndaj Marcelos, Sergi Robertos i kushton me katër ndeshje mos lojë

Grushti ndaj Marcelos, Sergi Robertos i kushton me katër ndeshje mos lojë

47 vjeçarja më hot në planet, madje edhe krejt cullak

47 vjeçarja më hot në planet, madje edhe krejt cullak

Google kopjon iPhone X me Android P

Google kopjon iPhone X me Android P