Video/ Maniaku tmerron femrat në Tiranë, masturbohet në sy të tyre në mes të rrugës | infosot.com Video/ Maniaku tmerron femrat në Tiranë, masturbohet në sy të tyre në mes të rrugës - infosot.com
Breaking News

Video/ Maniaku tmerron femrat në Tiranë, masturbohet në sy të tyre në mes të rrugës

03.11.2016 23:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Video/ Maniaku tmerron femrat në Tiranë, masturbohet në sy të tyre në mes të rrugës

Duket se maniakët seksualë janë shtuar së shumti në Tiranë, e këtë e dëshmojnë edhe videot e shumta të ardhura në redaksinë e Jetaoshqef.

Ditën e sotme një djalë i ri është filmuar nga kalimtarët, teksa ka nxjerrë organin e tij gjenital, është kthyer pak me kurriz nga rruga dhe pranë një koshi, ka nisur të masturbohet.
Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, pranë ish-Uzinës Dinamo. Personi që ka bërë videon tregon se djali ka marrë atë pozicion në momentin kur rruga ishte e mbushur me vajza e gra, të cilat mbaronin punën në një fabrikë këpucësh që ndodhet në këtë zonë.

E pyetur nga redaksia e Jetaoshqef nëse personi mund të ishte me probleme mendore, mesazhdërguesi bën me dije se gjendja e tij dukej e mirë dhe se sapo e ka kuptuar se dikush po e filmonte, ka mbyllur zinxhirin dhe është larguar.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Improvizimet e çuditshme për t’i lehtësuar vetës punën (Foto)

Improvizimet e çuditshme për t’i lehtësuar vetës punën (Foto)

Peshku goditi peshkatarin në kokë, shkëputet dhe largohet prej karremi (Video)

Peshku goditi peshkatarin në kokë, shkëputet dhe largohet prej karremi (Video)

Hodhi fishekzjarrë në drejtim të gruas teksa luanin në kopsht (Video)

Hodhi fishekzjarrë në drejtim të gruas teksa luanin në kopsht (Video)

Për pesë minuta, hëngri ushqimet e shpejta që kanë 7,500 kalori (Video)

Për pesë minuta, hëngri ushqimet e shpejta që kanë 7,500 kalori (Video)

Bëri panik të panevojshme, lodra në shtratin e fëmijës i është dukur si mi (Foto)

Bëri panik të panevojshme, lodra në shtratin e fëmijës i është dukur si mi (Foto)

Për ditën e parë të kopshtit, veshi fustanin që ishte përdorur nga 19 trashëgimtare (Foto)

Për ditën e parë të kopshtit, veshi fustanin që ishte përdorur nga 19 trashëgimtare (Foto)

E kapi gjarprin e madh duke menduar se gjithçka do të shkonte sipas planit, por jo, burri rrezikoi shumë! (Video)

E kapi gjarprin e madh duke menduar se gjithçka do të shkonte sipas planit, por jo, burri rrezikoi shumë! (Video)

Miushi “trim” e tmerroi macen dhe pronarin e saj! (Video)

Miushi “trim” e tmerroi macen dhe pronarin e saj! (Video)

Polici ndaloi trafikun, shoqëroi rosën me zogjtë e vegjël që të kalojnë rrugën (Video)

Polici ndaloi trafikun, shoqëroi rosën me zogjtë e vegjël që të kalojnë rrugën (Video)

E ‘turpëroi’ kostumin e dinozaurit (Video)

E ‘turpëroi’ kostumin e dinozaurit (Video)

Emigranti shqiptar kërkon nuse – jo një, por dy! (Video)

Emigranti shqiptar kërkon nuse – jo një, por dy! (Video)

Kafshët iu dërguan pronarëve gjërat më të çuditshme që gjetën (Foto)

Kafshët iu dërguan pronarëve gjërat më të çuditshme që gjetën (Foto)

Trump i dha dy sanduiçe një burri, kur e pa se çfarë lloj bluze kishte veshur (Video)

Trump i dha dy sanduiçe një burri, kur e pa se çfarë lloj bluze kishte veshur (Video)

Profesori kreu eksperimentin me sukses, feston me gjestin e veçantë dhe bëhet yll në internet (Video)

Profesori kreu eksperimentin me sukses, feston me gjestin e veçantë dhe bëhet yll në internet (Video)

Fjeti derisa mbështillte duhan, pjesëmarrësit e festivalit i përgatisin një befasi (Video)

Fjeti derisa mbështillte duhan, pjesëmarrësit e festivalit i përgatisin një befasi (Video)

Në fotografi janë 6 lodra seksi, shumëkush “po vuan” për t’i gjetur të gjitha! (Foto,+18)

Në fotografi janë 6 lodra seksi, shumëkush “po vuan” për t’i gjetur të gjitha! (Foto,+18)