Vdes vëllai i kryetarit të Rahovecit, i prekur me Covid-19

01.08.2020 14:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vdes vëllai i kryetarit të Rahovecit, i prekur me Covid-19

Ka vdekur vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, i cili ka qenë i prekur me Covid-19.

Lajmi është bërë i ditur nga deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj, i cili i ka shprehur ngushëllime Smajl Latifit, familjes së tij dhe miqve.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vëllai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19. Jam pjese e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre. Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj në Facebook.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vdes vëllai i kryetarit të Rahovecit, i prekur me Covid-19

Vdes vëllai i kryetarit të Rahovecit, i prekur me Covid-19

Vjedhje në xhami e në objekte tjera, katër të arrestuar

Vjedhje në xhami e në objekte tjera, katër të arrestuar

Qeveritë teknike, joefikase dhe nxitëse të tensioneve

Qeveritë teknike, joefikase dhe nxitëse të tensioneve

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

Organizon aheng familjar, arrestohet

Organizon aheng familjar, arrestohet

Vdekja në QKUK, raportohet në polici si dyshim për trajtim të pa ndërgjegjshëm

Vdekja në QKUK, raportohet në polici si dyshim për trajtim të pa ndërgjegjshëm

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

Rusia bën eksperimente me njerëz, synon vaksinimin e rusëve nga tetori

Rusia bën eksperimente me njerëz, synon vaksinimin e rusëve nga tetori

Isa Mustafa njofton se është shëruar nga Covid-19, iu uron shëndet edhe atyre që ia uruan vdekjen

Isa Mustafa njofton se është shëruar nga Covid-19, iu uron shëndet edhe atyre që ia uruan vdekjen

Presidenti Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

Presidenti Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

Haradinaj: Zvicra ishte dhe mbeti përkrahëse e jashtëzakonshme në proceset e krijimit dhe ndërtimit të shtetit të Kosovës

Haradinaj: Zvicra ishte dhe mbeti përkrahëse e jashtëzakonshme në proceset e krijimit dhe ndërtimit të shtetit të Kosovës

Bajrami: Presim javën tjetër të nis shqyrtimi i planit të rimëkëmbjes ekonomike në Kuvend

Bajrami: Presim javën tjetër të nis shqyrtimi i planit të rimëkëmbjes ekonomike në Kuvend

OAK kërkon nga Kryeministri Hoti aktivizimin e KKZHE – së

OAK kërkon nga Kryeministri Hoti aktivizimin e KKZHE – së

Meksika shënon rekord të rasteve ditore me COVID-19, mbi 600 viktima

Meksika shënon rekord të rasteve ditore me COVID-19, mbi 600 viktima

Rukiqi thotë se deri në 50 mijë qytetarë mund të humbin vendin e punës shkaku i pandemisë

Rukiqi thotë se deri në 50 mijë qytetarë mund të humbin vendin e punës shkaku i pandemisë

Vdes nëna e kryeministrit Edi Rama

Vdes nëna e kryeministrit Edi Rama