Vdes një qytetar nga Ferizaji nga Covid-19

19.07.2020 19:25
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vdes një qytetar nga Ferizaji nga Covid-19

Një qytetar nga Ferizaji ka vdekur sot si pasojë e COVID-19. Këtë e ka konfirmuar kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Sot humbi betejën me COVID-19, L.Q. nga Ferizaji për të cilin i shpreh ngushëllime familjes dhe të afërmve”, ka shkruar Aliu.

Ndërkohë Aliu ka konfirmuar se sot janë shëruar 43 qytetarë nga Ferizaji që ishin të infektuar me COVID-19, ndërsa janë konfirmuar 11 raste të reja.

⚫️ Sot, humbi betejën me COVID-19, L.Q nga Ferizaj për të cilën i shpreh ngushëllime familjes dhe të afërmve.🟢…

Posted by Agim Aliu on Sunday, July 19, 2020

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Zemaj: Sot asnjë rast i vdekjes nga COVID-19

Zemaj: Sot asnjë rast i vdekjes nga COVID-19

66 raste të reja me koronavirus në Kosovë

66 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Këto janë temat kryesore që Grenelli do t’i diskutojë sot në Beograd

Këto janë temat kryesore që Grenelli do t’i diskutojë sot në Beograd

Dhurohen 20 mijë euro donacion për kompletimin e sallës së lindjes për gratë me Covid-19

Dhurohen 20 mijë euro donacion për kompletimin e sallës së lindjes për gratë me Covid-19

Merkel kërkon reformë të OKB-së

Merkel kërkon reformë të OKB-së

Vetëvendosje kërkon që Hoti të raportojë në Kuvend për “100-ditëshin e dështimeve”

Vetëvendosje kërkon që Hoti të raportojë në Kuvend për “100-ditëshin e dështimeve”

Haliti: Merrem vetëm me Specialen dhe jo me ato që dalin në media

Haliti: Merrem vetëm me Specialen dhe jo me ato që dalin në media

KMDLNJ: Është koha për lehtësimin e masave kufizuese

KMDLNJ: Është koha për lehtësimin e masave kufizuese

Haradinaj-Stublla kërkon përmbylljen e procesit të liberalizimit

Haradinaj-Stublla kërkon përmbylljen e procesit të liberalizimit

Dosjet e reja në OVL e UÇK përplasin udhëheqësit e kësaj organizate me gazetarët, Haradinaj e Gucati kërkojnë nga mediat që t’i bëjnë publike

Dosjet e reja në OVL e UÇK përplasin udhëheqësit e kësaj organizate me gazetarët, Haradinaj e Gucati kërkojnë nga mediat që t’i bëjnë publike

Në zyrën e veteranëve dikush e çon propozim aktakuzën për Thaçin dhe Veselin, publikohen edhe emrat tjerë

Në zyrën e veteranëve dikush e çon propozim aktakuzën për Thaçin dhe Veselin, publikohen edhe emrat tjerë

Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit, këto janë pikat e rendit të ditës

Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit, këto janë pikat e rendit të ditës

Gjatë 24-orëve të fundit u ngritën 69 aktakuza ndaj 91 personave në Kosovë

Gjatë 24-orëve të fundit u ngritën 69 aktakuza ndaj 91 personave në Kosovë

​“Kontrolli i transportit publik”, Policia tregon sa gjoba i shqiptoi

​“Kontrolli i transportit publik”, Policia tregon sa gjoba i shqiptoi

​Thaçi: Fehmi e Xhevë Lladrovci ishin të pathyeshëm në rrugën e lirisë

​Thaçi: Fehmi e Xhevë Lladrovci ishin të pathyeshëm në rrugën e lirisë

Hoti: Vala e dytë e pandemisë duket se është kthyer në Evropë, ne po përgatitemi për vjeshtë

Hoti: Vala e dytë e pandemisë duket se është kthyer në Evropë, ne po përgatitemi për vjeshtë