Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

26.01.2020 22:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

Basketbollsti legjendar Kobe Bryant fatkeqsisht ka humbur jetën një aksident.Bryant,41 vjec ishte në helikopterin e tij privat kur u perhap një zjarr që shkaktoi që helikopteri të përplasej.

Image result for kobe bryant daughter

Lajmi ishte shumë i papritur dhe dëshperues.Por ajo që e bëri edhe më të vështirë këtë humbje ishte që edhe vajza e Bryant, Gigi 13 vjec ndërroi jetë po ashtu përkrah babait të saj.

Sipas TMZ Kobe dhe vajza e tij ishin së bashku në helikopter duke shkuar drejt qëndres akademike ‘Mamba’ ku basketbollisti trajnonte skuadra te reja ndër to edhe ajo e vajzes së tij.

Image result for kobe bryant helicopter

Në foto është Kobe Bryant me helikopterin e tij privat i cili i shkaktoi vdekjen,te cilin e kishte blerë për 13 milionë dollarë.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


2 gazetarë janë zhdukur në Kinë, po tregonin të vërtetën

2 gazetarë janë zhdukur në Kinë, po tregonin të vërtetën

Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe

Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe

Deri në 2025 parashikojnë që kompanitë do të shesin 100 milionë telefona të palosshëm

Deri në 2025 parashikojnë që kompanitë do të shesin 100 milionë telefona të palosshëm

Kërkojnë 20- përqindshin punëtorët e “Rilindjes”

Kërkojnë 20- përqindshin punëtorët e “Rilindjes”

Babai i pret fytin djalit homoseksual

Babai i pret fytin djalit homoseksual

Kurti: Dy marrëveshjet e sotshme me Serbinë, u nënshkruan nga zyrtarët e Pal Lekajt dhe pa njohurinë time

Kurti: Dy marrëveshjet e sotshme me Serbinë, u nënshkruan nga zyrtarët e Pal Lekajt dhe pa njohurinë time

Ka vdekur nëna dhe dy fëmijët në Bulqizë pas helmimit, shpëtoj fëmiju i tretë

Ka vdekur nëna dhe dy fëmijët në Bulqizë pas helmimit, shpëtoj fëmiju i tretë

Vuçiq ka thënë se ishte një “takim i ashpër” me Kurtin

Vuçiq ka thënë se ishte një “takim i ashpër” me Kurtin

Ministrja Rozeta Hajdari: Kosova ka qenë e detyruar të vendos taksën 100%, së shpejti do të dalim me një propozim të ri

Ministrja Rozeta Hajdari: Kosova ka qenë e detyruar të vendos taksën 100%, së shpejti do të dalim me një propozim të ri

Shefi i GP të AAK’së: Kryeministri i ndërroi qëndrimet, nuk e di me çfarë agjende

Shefi i GP të AAK’së: Kryeministri i ndërroi qëndrimet, nuk e di me çfarë agjende

Abazi: Ka kaluar koha kur janë mbajtur qëndrime të ndryshme

Abazi: Ka kaluar koha kur janë mbajtur qëndrime të ndryshme

Dardan Molliqaj: Kurti në Munih po bëhet bishti i heshtur i Hashim Thaçit

Dardan Molliqaj: Kurti në Munih po bëhet bishti i heshtur i Hashim Thaçit

Thaçi për dialogun me Serbinë: 2019 viti më shpresëdhënës, Kosova ndihet e ndëshkuar dhe e mashtruar nga Bashkimi Europian

Thaçi për dialogun me Serbinë: 2019 viti më shpresëdhënës, Kosova ndihet e ndëshkuar dhe e mashtruar nga Bashkimi Europian

Rejhane Begolli ka nevojë për ndihmë financiare

Rejhane Begolli ka nevojë për ndihmë financiare

Përjashtohet për dy vite ‘Qytetarët’ nga Liga e Kampionëve

Përjashtohet për dy vite ‘Qytetarët’ nga Liga e Kampionëve

Ligji për Prokurorinë Publike mund të shtyjë datën e zgjedhjeve?

Ligji për Prokurorinë Publike mund të shtyjë datën e zgjedhjeve?