Valbona Kryeziu i mori vetëm dy vota – Kush janë kandidatët e tjerë që morën më së paku vota? (VIDEO)

04.03.2021 21:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Valbona Kryeziu i mori vetëm dy vota – Kush janë kandidatët e tjerë që morën më së paku vota? (VIDEO)

Në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit dikush i mori vetëm dy vota.

Valbona Kryeziu e pasuar nga të tjerët që morën nga tri e më shumë vota janë në listën e atyre që morën minimalisht vota.

Në rezultatet që publikoi KQZ-ja të enjtën janë 31 kandidatë për deputet që morën më pak se 20 vota.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Valbona Kryeziu i mori vetëm dy vota – Kush janë kandidatët e tjerë që morën më së paku vota? (VIDEO)

Valbona Kryeziu i mori vetëm dy vota – Kush janë kandidatët e tjerë që morën më së paku vota? (VIDEO)

Mospërputhje mes Hotit dhe ATK-së rreth çështjes së rimëkëmbjes ekonomike

Mospërputhje mes Hotit dhe ATK-së rreth çështjes së rimëkëmbjes ekonomike

Editorial në News Week: Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan, Dhomat e Specializuara po e minojnë Kosovën

Editorial në News Week: Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan, Dhomat e Specializuara po e minojnë Kosovën

Një polic plagos dy qytetarë në Dragash

Një polic plagos dy qytetarë në Dragash

Koronavirusi në Shqipëri, 20 viktima në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, 20 viktima në 24 orët e fundit

Kurti: Pozicioni im s’ka ndryshuar, s’mund ta ndryshojmë Kushtetutën për bashkim kombëtar

Kurti: Pozicioni im s’ka ndryshuar, s’mund ta ndryshojmë Kushtetutën për bashkim kombëtar

Rrëzohet helikopteri në Turqi, të paktën 9 ushtarë të vdekur

Rrëzohet helikopteri në Turqi, të paktën 9 ushtarë të vdekur

​Komisioni i Jashtëm i PE miraton rezolutën për Shqipërinë

​Komisioni i Jashtëm i PE miraton rezolutën për Shqipërinë

Besimi ndaj Qeverisë Zaev zhbllokon kuvendin

Besimi ndaj Qeverisë Zaev zhbllokon kuvendin

Grenell: Ndërkombëtarët nuk kanë investuar në Kosovë që Kurti të vijë e ta shpërbëjë atë

Grenell: Ndërkombëtarët nuk kanë investuar në Kosovë që Kurti të vijë e ta shpërbëjë atë

Mustafa thotë se nuk i komenton fitoret individuale kur pyetet për numrin e votave që ka marrë Vjosa Osmani

Mustafa thotë se nuk i komenton fitoret individuale kur pyetet për numrin e votave që ka marrë Vjosa Osmani

Paralajmërimi i Interpolit: Vaksinat false që kemi sekuestruar deri tani janë “vetëm maja e ajsbergut”

Paralajmërimi i Interpolit: Vaksinat false që kemi sekuestruar deri tani janë “vetëm maja e ajsbergut”

“Infodemia” dëmton suksesin e hershëm të vaksinimit në Serbi

“Infodemia” dëmton suksesin e hershëm të vaksinimit në Serbi

Në këto komuna do të ketë ndërprerje të rrymës

Në këto komuna do të ketë ndërprerje të rrymës

Sekuestrohet një armë zjarri dhe municion në Prishtinë

Sekuestrohet një armë zjarri dhe municion në Prishtinë

Inspektorët aksion nëpër mishtoret e Prizrenit, konfiskohen 765 kilogramë mish

Inspektorët aksion nëpër mishtoret e Prizrenit, konfiskohen 765 kilogramë mish