Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

03.07.2019 14:38
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Kryeministri Ramush Haradinaj sot feston ditëlindjen e 51-të.

Për këtë datë të veçantë, ai e ka marrë një urim me fjalë të ëmbla nga bashkëshortja e tij Anita Muçaj-Haradinaj.

Ajo në këtë urim i ka thënë bashkëshortit të saj, që është edhe kryeministri i vendit, se i mungon shumë dhe mërzitet që nuk kalojnë shumë kohë bashkë, por se ai vazhdon të jetë burri më ideal.

Por, cila është dhurata më e mirë për ditëlindje që Ramush Haradinaj ka marrë? Duket se është vet Anita Haradinaj – të paktën sipas saj.

“Ti sot po i bon veç 51 vjet e me mua në martesë po i bojmë veç 16. Shumë muj e shumë kom për t’thon, por shkon gjatë ky muhabet, prandaj nuk po e zgjas e po e përmbledh, që pavarësisht që shumë po më mungon e besa edhe shpesh mërzitem që s’po t’shoh vazhdon të jesh burri më ideal që ekziston! Të dua Ramush Haradinaj”.

“Gëzuar për jetë!!! (Vazhdoj me mendu që jom dhurata më e mirë që ke mujt me marrë najherë për ditëlindje”, ka shkruar ajo në Facebook.

Kryeministri Ramush Haradinaj sot feston ditëlindjen e 51-të.

Për këtë datë të veçantë, ai e ka marrë një urim me fjalë të ëmbla nga bashkëshortja e tij Anita Muçaj-Haradinaj.

Ajo në këtë urim i ka thënë bashkëshortit të saj, që është edhe kryeministri i vendit, se i mungon shumë dhe mërzitet që nuk kalojnë shumë kohë bashkë, por se ai vazhdon të jetë burri më ideal.

Por, cila është dhurata më e mirë për ditëlindje që Ramush Haradinaj ka marrë? Duket se është vet Anita Haradinaj – të paktën sipas saj.

“Ti sot po i bon veç 51 vjet e me mua në martesë po i bojmë veç 16. Shumë muj e shumë kom për t’thon, por shkon gjatë ky muhabet, prandaj nuk po e zgjas e po e përmbledh, që pavarësisht që shumë po më mungon e besa edhe shpesh mërzitem që s’po t’shoh vazhdon të jesh burri më ideal që ekziston! Të dua Ramush Haradinaj”.

“Gëzuar për jetë!!! (Vazhdoj me mendu që jom dhurata më e mirë që ke mujt me marrë najherë për ditëlindje”, ka shkruar ajo në Facebook.

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)