Unaza brenda avokados, trendi i fundit i propozimit për martesë (Video)

21.02.2018 19:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Unaza brenda avokados, trendi i fundit i propozimit për martesë (Video)

Pos ushqimit të mëngjesit dhe përzierjeve që përdoren për pije, të rinjtë e ditëve të sotme, po e përdorin avokadon edhe për të propozuar martesë.

Dashurinë për këtë super-fryt të gjelbër, e kanë ngritur në një nivel shumë të lartë, duke e zëvendësuar me kutinë e zakonshme, ku ndodhet unaza e propozimit për martesë, transmeton Telegrafi.

Megjithëse në fillim dukej bizare, tashmë rrjetet sociale janë të mbushura me rastet, kur unaza me diamant, ndodhet pikërisht brenda avokadove.

Videoja e postuar më poshtë, tregon një prej rasteve të para në Shtetet e Bashkuara, ku partneri është ulur në gju, duke shprehur dashurinë me këtë fryt ekzotik. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Mediat angleze e zbulojnë, Mourinho i ka thënë Pogbas se nëse e do largimin, kërko transferimin nga klubi

Mediat angleze e zbulojnë, Mourinho i ka thënë Pogbas se nëse e do largimin, kërko transferimin nga klubi

Ushqimet që parandalojnë gërhitjen

Ushqimet që parandalojnë gërhitjen

Pjanic sot nënshkruan kontratën e re me Juventusin

Pjanic sot nënshkruan kontratën e re me Juventusin

Shfaqet krijesa misterioze e gjatë sa tre meshkuj në bregun lindor të Rusisë (Video)

Shfaqet krijesa misterioze e gjatë sa tre meshkuj në bregun lindor të Rusisë (Video)

Reagon Benzema për ta barazuar rezultatin ndaj Atleticos

Reagon Benzema për ta barazuar rezultatin ndaj Atleticos

Shtypni me gishtin e madh pikën e caktuar në shuplakë: Lirohuni nga dhembja e çdo lloji me këtë procedurë! (Foto)

Shtypni me gishtin e madh pikën e caktuar në shuplakë: Lirohuni nga dhembja e çdo lloji me këtë procedurë! (Foto)

Ramos përmbys rezultatin nga penalltia

Ramos përmbys rezultatin nga penalltia

Sërish barazohet rezultati, goli i dytë nga Costa

Sërish barazohet rezultati, goli i dytë nga Costa

Vetura zhduket papritmas pas një shtëllunge tymi (Video)

Vetura zhduket papritmas pas një shtëllunge tymi (Video)

Mos i përgatisni këto ilaçe në shtëpi, mund të jenë të rrezikshme

Mos i përgatisni këto ilaçe në shtëpi, mund të jenë të rrezikshme

Dy gola të shpejtë nga Atletico, realizojnë Saul dhe Koke

Dy gola të shpejtë nga Atletico, realizojnë Saul dhe Koke

Notat e lojtarëve: Real 2-4 Atletico, Diego Costa më i miri – zhgënjen mbrojtja e Realit

Notat e lojtarëve: Real 2-4 Atletico, Diego Costa më i miri – zhgënjen mbrojtja e Realit

Seleni ul rrezikun nga diabeti

Seleni ul rrezikun nga diabeti

Një nënë fiton 12,600 funte nga agjencia e takimeve, sepse nuk arriti të gjejë ‘njeriun e ëndrrave të saj’ (Foto)

Një nënë fiton 12,600 funte nga agjencia e takimeve, sepse nuk arriti të gjejë ‘njeriun e ëndrrave të saj’ (Foto)

Promovuesi i boksit, Frank Warren akuzon Joshuan dhe Eddie Hearnin për moszhvillimin e meçit ndaj Wilderit

Promovuesi i boksit, Frank Warren akuzon Joshuan dhe Eddie Hearnin për moszhvillimin e meçit ndaj Wilderit

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s