U përfol se u nda nga Gjimshiti, bukuroshja serbe sqaron gjithçka (FOTO)

09.10.2016 22:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
U përfol se u nda nga Gjimshiti, bukuroshja serbe sqaron gjithçka (FOTO)

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, iu rikthye vëmendjes së publikut dhe mediave rozë, falë një raportimi të gazetave shqiptare se ai dhe e dashura e tij, Alisa, i kanë dhënë fund lidhjes pas një krize që kanë kaluar së fundi. Por në këtë lajm nuk ka asgjë të vërtetë.

Në një prononcim për “Prive”, e dashura e futbollistit të njohur e ka mohuar plotësisht informacionin që zuri vend në çdo portal të Shqipërisë e Kosovës:

“Sigurisht, e pashë lajmin. Normalisht nuk është i vërtetë. Me ne çdo gjë është në rregull, s’e di pse ata gjithmonë po shpikin” – është shprehur bukuroshja.

Më tej ajo ka sqaruar se përse kanë marrë vendim që të mos postojnë asnjë foto të tyren në rrjetet sociale:

“Ne nuk postojmë jetën tonë private të dashurisë në Instagram, sepse mendojmë që kjo nuk është interesante dhe jo gjithçka duhet zbuluar në publik. Javën e kaluar ishim në Itali”, sqaron Alisa.

Madje për të hequre dilemat e mundshme, ajo ka dërguar edhe një foto pranë redaksisë së ‘Prive’ për të treguar se mes saj dhe Beratit çdo gjë vijon të jetë po njëlloj.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Barcelona 4-2 Sevilla, notat e lojtarëve

Barcelona 4-2 Sevilla, notat e lojtarëve

Ka mbështjellë kokën me këtë shami me dy veprime, dhe kur ta shihni arsyen do të kënaqeni! Si nuk e kemi ditur këtë më herët?!

Ka mbështjellë kokën me këtë shami me dy veprime, dhe kur ta shihni arsyen do të kënaqeni! Si nuk e kemi ditur këtë më herët?!

Inter-Milan: Formacionet e mundshme, Spalletti i beson Politanos

Inter-Milan: Formacionet e mundshme, Spalletti i beson Politanos

Lëshimi me kostum nga mali i thepisur që njihet si ‘atraksioni fatal’ (Video)

Lëshimi me kostum nga mali i thepisur që njihet si ‘atraksioni fatal’ (Video)

Huddersfield 0-1 Liverpool: Notat e Shaqirit, Hadergjonajt dhe të tjerëve

Huddersfield 0-1 Liverpool: Notat e Shaqirit, Hadergjonajt dhe të tjerëve

Nëse zgjoheni natën, shikoni orën dhe kuptoni nga çfarë problemesh vuani

Nëse zgjoheni natën, shikoni orën dhe kuptoni nga çfarë problemesh vuani

PSG merr fitoren e dhjetë radhazi në Ligue 1, mposht thellë Amiensin

PSG merr fitoren e dhjetë radhazi në Ligue 1, mposht thellë Amiensin

Majmuni mban lart të voglin, njëjtë sikur në skenën e famshme nga filmi i animuar (Foto)

Majmuni mban lart të voglin, njëjtë sikur në skenën e famshme nga filmi i animuar (Foto)

TransMogul në radarin e investitorëve Evropianë, bëhet pjesë e akseleratorit Uplift

TransMogul në radarin e investitorëve Evropianë, bëhet pjesë e akseleratorit Uplift

Man City shkatërron Burnley, vazhdon si lider në Ligën Premier  

Man City shkatërron Burnley, vazhdon si lider në Ligën Premier  

Përse lëndimet gjatë ditës shërohen më shpejt se ato gjatë natës

Përse lëndimet gjatë ditës shërohen më shpejt se ato gjatë natës

Gjeti gjysmën e qypit 2,000 vjeçar, pas dy javësh e kompletoi edhe me pjesën tjetër (Foto)

Gjeti gjysmën e qypit 2,000 vjeçar, pas dy javësh e kompletoi edhe me pjesën tjetër (Foto)

Ballkani i kthehet fitoreve, e mund Flamurtarin

Ballkani i kthehet fitoreve, e mund Flamurtarin

City – Burnley, formacionet zyrtare

City – Burnley, formacionet zyrtare

Fortnite në iOS gjeneron 300 milionë dollarë të ardhura

Fortnite në iOS gjeneron 300 milionë dollarë të ardhura

Mos pini pije me akull nëpër lokale, shkakton këtë sëmundje

Mos pini pije me akull nëpër lokale, shkakton këtë sëmundje