Turpërohet kur e sheh se është i vetmi që shkoi i maskuar në aheng (Video)

31.12.2018 19:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Turpërohet kur e sheh se është i vetmi që shkoi i maskuar në aheng (Video)

Anthony Gradiner është ftuar nga kolegët, në atë që do duhej të ishte një aheng me kostume, por ai u turpërua keq, kur pa se është i vetmi që ishte maskuar sikur Hulku nga filmi.

Derisa hynte nëpër lokalin që ndodhet në Durham të Anglisë, të gjithë e shikonin me habi, ndërsa grupi që do duhej të visheshin si super heronj, nisën të qeshnin me të, transmeton Telegrafi.

“Ndjehesha si një idiot, por kalova mirë sepse u bëra ylli i mbrëmjes dhe të gjithë u kënaqën. Madje,  nuk e pagova asnjë birrë” ka thënë Gradiner.

Shpenzimet për të, i paguan kolegët që kishin vënë bast nëse do të vishej në radhë të parë, si dhe nëse do të zgjedhtë kostumin e Supermanit apo të Batmanit. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Presidenti i Barçës, Bartomeu: Neymarin nuk e duam, Isco në planet tona

Presidenti i Barçës, Bartomeu: Neymarin nuk e duam, Isco në planet tona

Kufjet wireless të Samsung do të jenë më të mira falë kësaj teknologjie

Kufjet wireless të Samsung do të jenë më të mira falë kësaj teknologjie

Kryetari i Cardiff Cityt, Dalman: Do t’ia paguajmë këstin Nantesit për Salan, por një herë duhet të tregojmë respekt për familjen e tij

Kryetari i Cardiff Cityt, Dalman: Do t’ia paguajmë këstin Nantesit për Salan, por një herë duhet të tregojmë respekt për familjen e tij

Edhe në statistika ishin të barabartë Barça dhe Reali

Edhe në statistika ishin të barabartë Barça dhe Reali

Programuesi vjedh nga banka ku punonte plot 1 milion dollarë përmes ATM

Programuesi vjedh nga banka ku punonte plot 1 milion dollarë përmes ATM

Zbulim sensacional: Është zbuluar ilaçi i cili u ndihmon meshkujve të bëjnë dashuri katër herë më gjatë!

Zbulim sensacional: Është zbuluar ilaçi i cili u ndihmon meshkujve të bëjnë dashuri katër herë më gjatë!

Unazën e kishte blerë 13 dollarë, gruaja mbetet pa fjalë kur shkon te argjendari – nuk e mori gjumi duke menduar se çfarë do të bënte me kaq shumë para (Foto)

Unazën e kishte blerë 13 dollarë, gruaja mbetet pa fjalë kur shkon te argjendari – nuk e mori gjumi duke menduar se çfarë do të bënte me kaq shumë para (Foto)

Juventusi dhe Interi udhëheqin garën për Ndombelen

Juventusi dhe Interi udhëheqin garën për Ndombelen

Pep Guardiola i lumtur me kreun e tabelës: Kurrë nuk duhet të dorëzohesh

Pep Guardiola i lumtur me kreun e tabelës: Kurrë nuk duhet të dorëzohesh

Njerëzit që martohen në moshën 23-32 vjet, jetojnë më gjatë

Njerëzit që martohen në moshën 23-32 vjet, jetojnë më gjatë

City merr primatin në Ligën Premier pas fitores ndaj Evertonit, barazon Liverpoolin me pikë

City merr primatin në Ligën Premier pas fitores ndaj Evertonit, barazon Liverpoolin me pikë

Barça nuk arrin më shumë se një barazim ndaj Realit në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Mbretit

Barça nuk arrin më shumë se një barazim ndaj Realit në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Mbretit

Aeroporti i Madridit po kërkon pronarin e “aeroplanit fantazmë” të braktisur dhjetë vjet më parë

Aeroporti i Madridit po kërkon pronarin e “aeroplanit fantazmë” të braktisur dhjetë vjet më parë

Mourinho në Milano, takim me drejtuesit e Interit?

Mourinho në Milano, takim me drejtuesit e Interit?

Facebook tashmë mundëson fshirjen e historisë së chatit

Facebook tashmë mundëson fshirjen e historisë së chatit

Busquets: Barazimi rezultat i drejtë

Busquets: Barazimi rezultat i drejtë