Turistja ruse lind duke notuar në det

13.03.2018 15:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Turistja ruse lind duke notuar në det
Moment i pabesueshëm i lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt pasi një turiste ruse lindi në ujë.

Lindja ndodhi në qytetin Dahab, ju mund ta shikoni bashkëshortin dhe babain e turistes duke e nxjerrë foshnjen nga uji, raporton daily mail, transmeton lajmi.net

Disa momente më vonë nëna doli nga uji e qetë dhe e lumtur duke u bashkuar kështu me foshnjen e saj në plazh.

Imazhet u bënë hit nëpër rrjete sociale sapo u postuan. Nuk është e qartë nëse gruaja ka tentuar që të lind në oqean apo nëse lindja ndodhi papritur.

Derisa besohet se burri më i vjetër të jetë babai i saj, disa kërkime sugjerojnë se ai ishte doktor, çka do të thotë që lindja ka qenë e planifikuar.

Imazhet janë kapur nga ballkoni i një shtëpie pranë plazhit dhe është e paqartë nëse familja ka pasur dijeni se po fotografoheshin. /Lajmi.net/This is the incredible moment a pregnant Russian tourist gave birth in the Red Sea in Egypt before her partner and father carried the baby from the ocean

Stunned onlookers captured the moment the baby was carried from the water followed by the mother, who looked happy and relaxedOnce back on shore the new mother was reunited with her child in these images which were shared on social media at the weekendIt is not clear whether the woman intended to give birth in the sea, or if she suddenly went into labour while swimmingSocial media users praised the apparent ease and beauty of the birth as they shared the images onlineThe woman's father carries the baby with the umbilical cord still attached 

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Eskalon situata te Reali: Ramos godet me top Reguilon, 21-vjeçari i frikësuar duron përuljen nga kapiteni

Eskalon situata te Reali: Ramos godet me top Reguilon, 21-vjeçari i frikësuar duron përuljen nga kapiteni

Albumi i Dua Lipës më i dëgjuari në këtë platformë muzikore

Albumi i Dua Lipës më i dëgjuari në këtë platformë muzikore

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?”

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?”

Befasi nga i dashuri, shpërthen në lot modelja

Befasi nga i dashuri, shpërthen në lot modelja

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Shqipëria mes Kenias dhe Laosit për shpejtësinë e internetit fiks

Shqipëria mes Kenias dhe Laosit për shpejtësinë e internetit fiks

Trajnerët që mund të zëvendësojnë Lopeteguin te Reali në rast të shkarkimit

Trajnerët që mund të zëvendësojnë Lopeteguin te Reali në rast të shkarkimit

Rina Balaj lë pa tekst! Kështu e këndon live këngën “Pak nga pak” të Elvana Gjatës

Rina Balaj lë pa tekst! Kështu e këndon live këngën “Pak nga pak” të Elvana Gjatës

Pse princesha Diana gjithmonë mbante kokën ulur

Pse princesha Diana gjithmonë mbante kokën ulur

“Rruga më e bukur në botë”, vozitja nëpër të kërkon trimëri (Foto/Video)

“Rruga më e bukur në botë”, vozitja nëpër të kërkon trimëri (Foto/Video)

Hajdutët vjedhin një makinë Tesla duke hakuar çelësin

Hajdutët vjedhin një makinë Tesla duke hakuar çelësin

Liverpoli do të takohet me Crvena Zvezdën, Shaqiri: E di që do të vërshëllehem, por sporti nuk duhet të politizohet

Liverpoli do të takohet me Crvena Zvezdën, Shaqiri: E di që do të vërshëllehem, por sporti nuk duhet të politizohet

Reali interesohet për Ibran

Reali interesohet për Ibran

Instagram, i dëmshëm për shëndetin mendor thonë ekspertët

Instagram, i dëmshëm për shëndetin mendor thonë ekspertët

Mungesa e ushtrimeve fizike është më e dëmshme sesa pirja e duhanit, diabeti dhe sëmundjet e zemrës

Mungesa e ushtrimeve fizike është më e dëmshme sesa pirja e duhanit, diabeti dhe sëmundjet e zemrës

Modric i dërgon fanellën e Realit dhuratë Kadri Veselit

Modric i dërgon fanellën e Realit dhuratë Kadri Veselit