Turistit kinez ia ndaluan shishen e qumështit në aeroplan, piu më se dy litra për të mos e hedhur (Video)

05.04.2019 18:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Turistit kinez ia ndaluan shishen e qumështit në aeroplan, piu më se dy litra për të mos e hedhur (Video)

Autoritetet e sigurisë në një aeroport të Australisë, ia ndaluan një turisti kinez të fuste një shishe me qumësht në aeroplan, sepse nuk lejohet asnjë likuid mbi 200 mililitra.

Në mënyrë që të mos e hedhë, ai i piu afro dy litra, për të mos e hedhur, atë që duket se është pija tij e preferuar, transmeton Telegrafi.

“Kur qumështi është gjithçka” ka shkruar një prej komentuesve, për ngjarjen komike që është pëlqyer shumë.

Të pranishmit dhe miqtë e tij janë parë duke qeshur, ndërsa e inkurajonin që të vazhdonte edhe më tutje. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Turistit kinez ia ndaluan shishen e qumështit në aeroplan, piu më se dy litra për të mos e hedhur (Video)

Turistit kinez ia ndaluan shishen e qumështit në aeroplan, piu më se dy litra për të mos e hedhur (Video)

Përballja SHBA-Kinë në teknologji

Përballja SHBA-Kinë në teknologji

Fitimi i Samsung bie me 60%

Fitimi i Samsung bie me 60%

Snapchat lançon një platformë video lojërash

Snapchat lançon një platformë video lojërash

Skype zgjeron kapacitetin e thirrjeve në grup në 50 persona

Skype zgjeron kapacitetin e thirrjeve në grup në 50 persona

Volumi i tregtimit të Bitcoin në pikën më të ulët në dy vite

Volumi i tregtimit të Bitcoin në pikën më të ulët në dy vite

Një arsye më tepër për të mos përdorur më një telefon Windows Phone

Një arsye më tepër për të mos përdorur më një telefon Windows Phone

Laptopët e Huawei kanë pasur një problem sigurie që nga faza e prodhimit

Laptopët e Huawei kanë pasur një problem sigurie që nga faza e prodhimit

Microsoft premton më shumë kontroll mbi përditësimet e Windows 10

Microsoft premton më shumë kontroll mbi përditësimet e Windows 10

Amazon do të hedhë mijëra satelitë interneti në orbitë

Amazon do të hedhë mijëra satelitë interneti në orbitë

Të rinjtë shqiptarë shpenzojnë 3.9 orë në ditë në internet

Të rinjtë shqiptarë shpenzojnë 3.9 orë në ditë në internet

Dani dhe Faton Isufi së shpejti me duet

Dani dhe Faton Isufi së shpejti me duet

SHBA dhe Koreja e Jugut polemika se kush e lançoi i pari 5G

SHBA dhe Koreja e Jugut polemika se kush e lançoi i pari 5G

WhatsApp Business për iOS i disponueshëm për përdoruesit në mbarë botën

WhatsApp Business për iOS i disponueshëm për përdoruesit në mbarë botën

Gjyshja 94-vjeçare hëngri picë për herë të parë, që kur burri iu mbajt peng nga Musolini (Foto)

Gjyshja 94-vjeçare hëngri picë për herë të parë, që kur burri iu mbajt peng nga Musolini (Foto)

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë