Tumor në hundë, probleme me zemër dhe epilepsi: Blerondi i vogël ka nevojë për ndihmë

28.04.2019 13:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tumor në hundë, probleme me zemër dhe epilepsi: Blerondi i vogël ka nevojë për ndihmë

Blerond Maraj nga Peja është diagnostifikuar me Tumor në hundë, probleme me zemer dhe epilepsi dhe i nevojitet trajtim jashtë vendit.

Mirëpo familja Maraj nuk mund ta përballoj koston e shërimit të djalit të tyre Blerondit, prandaj edhe kërkon ndihmë nga njerëzit vullnetmirë.

Gjithë ata që duan ta ndihmojnë familjen Maraj, parat mund t’i dërgoni në këto të dhëna bankare: Për më shumë informata kontaktoni direkt me familjen Maraj në këtë numër telefoni: 049291108.

Familja Maraj do t’ju jetë mirënjohës tërë jetën!

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Studiuesit amerikanë: Mutacioni e ka bërë coronavirusin më infektiv – do t’i përgjigjet çdo gjëje që bëjmë për ta kontrolluar

Studiuesit amerikanë: Mutacioni e ka bërë coronavirusin më infektiv – do t’i përgjigjet çdo gjëje që bëjmë për ta kontrolluar

Koronavirusi në Kinë, disa zona të Pekinit futen në karantinë

Koronavirusi në Kinë, disa zona të Pekinit futen në karantinë

Kurti në takim virtual me mërgimtarë, flasin për situatën politike në vend

Kurti në takim virtual me mërgimtarë, flasin për situatën politike në vend

​IKSHPK-ja rekomandon MSh-në të mbyllë të gjitha institucionet ku ka raste me COVID-19

​IKSHPK-ja rekomandon MSh-në të mbyllë të gjitha institucionet ku ka raste me COVID-19

Rritja e numrit të rasteve me COVID-19, reagon infektologu Valbon Krasniqi

Rritja e numrit të rasteve me COVID-19, reagon infektologu Valbon Krasniqi

Kjo është gjendja e tre pacientëve nga Rahoveci që sonte u konfirmuan me COVID-19

Kjo është gjendja e tre pacientëve nga Rahoveci që sonte u konfirmuan me COVID-19

Thaçi kujton Halilin: I përkiste kohës kur ushtrimi i profesionit të gazetarit kërkonte guxim, përkushtim e sakrificë

Thaçi kujton Halilin: I përkiste kohës kur ushtrimi i profesionit të gazetarit kërkonte guxim, përkushtim e sakrificë

Inspektorët dhe Policia nisin aksion nëpër kafiteri pas rasteve të fundit me koronavirus

Inspektorët dhe Policia nisin aksion nëpër kafiteri pas rasteve të fundit me koronavirus

Trumpi: Ushtria amerikane s’e ka detyrë të ndalë luftërat e pafundme në vendet e largëta

Trumpi: Ushtria amerikane s’e ka detyrë të ndalë luftërat e pafundme në vendet e largëta

Policia ‘blindon’ Gjykatën Kushtetuese

Policia ‘blindon’ Gjykatën Kushtetuese

Endrit Shala uron dy kadetët kosovarë që diplomuan para Tumpit

Endrit Shala uron dy kadetët kosovarë që diplomuan para Tumpit

PDK i kërkon LDK-së që t’i drejtohet VV-së për mbështetje

PDK i kërkon LDK-së që t’i drejtohet VV-së për mbështetje

Motra e Kim Jong-un kërcënon Korenë e Jugut me veprim ushtarak

Motra e Kim Jong-un kërcënon Korenë e Jugut me veprim ushtarak

53 raste të reja me koronavirus në Kosovë – 7 të shëruar

53 raste të reja me koronavirus në Kosovë – 7 të shëruar

Perandoritë globale dhe rënia e qeverive

Perandoritë globale dhe rënia e qeverive

Tha se nuk po ftohet në mbledhjet e LDK’së, Isa Mustafa i përgjigjet Vjosa Osmanit

Tha se nuk po ftohet në mbledhjet e LDK’së, Isa Mustafa i përgjigjet Vjosa Osmanit