Tuchel e do Kanten te PSG-ja

11.04.2018 15:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tuchel e do Kanten te PSG-ja

Mesfushori i Chelseas, N’Golo Kante, është prioritet i Thomas Tuchel, në rast se ky i fundit bëhet trajner i Paris Saint-Germain, pohon Sport Buzzer.

Tuchel pritet që ta zëvendësojë Unai Emery-në në Parkun e Princave stinorin e ardhshëm, dhe e ka planifikuar nënshkrimin me ish-yllin e Leicesterit.

Megjithatë, Kante do t’i kushtonte PSG-së më së paku 80 milionë euro.

Në anën tjetër, te lideri i Ligue 1 priten edhe largime, pasi që Edinson Cavani besohet se mund të largohet për 60 milionë euro.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Katër ushtrime të mrekullueshme: Shërojnë ishiasin! (Video)

Katër ushtrime të mrekullueshme: Shërojnë ishiasin! (Video)

Me fjalët më të ëmbla Besi ka diçka për t'i thënë Xhensilës!

Me fjalët më të ëmbla Besi ka diçka për t'i thënë Xhensilës!

Ramos e zbulon pasardhësin e numrit shtatë te Reali: Do ta marrë Asensio

Ramos e zbulon pasardhësin e numrit shtatë te Reali: Do ta marrë Asensio

Ka të pasme gjigante e gjoksi gati t'i shpëthejë, por e kalli greqinë

Ka të pasme gjigante e gjoksi gati t'i shpëthejë, por e kalli greqinë

Cousins prezantohet te Warriors: Erdha për të fituar titullin

Cousins prezantohet te Warriors: Erdha për të fituar titullin

Si ndikon gjumi në peshë trupore!

Si ndikon gjumi në peshë trupore!

Djali i Ibrahim Tatlises çmend vajzat turke

Djali i Ibrahim Tatlises çmend vajzat turke

Llullaku ia nis me gola te Astra, fiton derbin e shqiptarëve përballë Qakës

Llullaku ia nis me gola te Astra, fiton derbin e shqiptarëve përballë Qakës

Kim Kardashian paditet për vjedhje

Kim Kardashian paditet për vjedhje

Aston Villa konsideron Henryn për trajner

Aston Villa konsideron Henryn për trajner

Diabeti, cilat yndyra na bëjnë keq dhe cilat janë të dobishme

Diabeti, cilat yndyra na bëjnë keq dhe cilat janë të dobishme

Pesë fotot më të pëlqyera në histori të Instagramit: Ronaldo me Kylie Jenner

Pesë fotot më të pëlqyera në histori të Instagramit: Ronaldo me Kylie Jenner

Man City kryeson garën për shërbimet e Pjanicit

Man City kryeson garën për shërbimet e Pjanicit

Kush janë yjet shqiptarë që pinë hashash në publik? FOTO

Kush janë yjet shqiptarë që pinë hashash në publik? FOTO

Rummenigge: James nuk do të rikthehet te Real Madridi

Rummenigge: James nuk do të rikthehet te Real Madridi

Publikohet foto! Kështu duket Xhensila pas lindjes

Publikohet foto! Kështu duket Xhensila pas lindjes