Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)

25.03.2019 19:46
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)

Disa prej tualeteve më bizare, janë grumbulluar prej shfrytëzuesve të pakënaqur, që i kanë hasur në udhëtime të ndryshime.

Guaska në formë kitare, që lëshon muzikë kur përdoret, apo një tjetër e vendosur në një fron të artë, janë disa prej këtyre imazheve që i ka shpërndarë Bored Panda, transmeton Telegrafi.

Shumica prej tyre kanë rregullime të çuditshme, ndërsa ka mungesë privatësie, si në disa që guaska është para sallës, apo është e mbrojtur vetëm me një xham të hollë.

Në këto tualete, shihet edhe një lavaman aq i vogël, sa është e pamundur pastrimi i duhur. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)

Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)

Samsung zbulon datën kur Galaxy Fold do të dalë në shitje në Evropë

Samsung zbulon datën kur Galaxy Fold do të dalë në shitje në Evropë

Real Madridi vëzhgon vogëlushin shqiptar

Real Madridi vëzhgon vogëlushin shqiptar

Kur tetë futbollistë profesionistë luajnë kundër 380 fëmijëve – dhe rezultati përfundon baras (Foto/Video)

Kur tetë futbollistë profesionistë luajnë kundër 380 fëmijëve – dhe rezultati përfundon baras (Foto/Video)

BE injoron paralajmërimet Amerikane për Huawei

BE injoron paralajmërimet Amerikane për Huawei

Sonte fitorja për “kuq e zinjtë” një detyrim

Sonte fitorja për “kuq e zinjtë” një detyrim

Motori i kërkimit në gjuhën Shqipe Gjirafa merr një investim të dytë prej 6.7 milionë dollarësh

Motori i kërkimit në gjuhën Shqipe Gjirafa merr një investim të dytë prej 6.7 milionë dollarësh

A janë të sigurt avionët Boeing Max 8?

A janë të sigurt avionët Boeing Max 8?

Hakerët shpërblehen me makinën që arritën të hakonin

Hakerët shpërblehen me makinën që arritën të hakonin

Shfletuesi Edge i bazuar në Chrome publikohet online

Shfletuesi Edge i bazuar në Chrome publikohet online

Aris Ismajli talent i madh i futbollit

Aris Ismajli talent i madh i futbollit

Seksbomba filipinase qet foto marramendëse, reklamon trupin fantastik (Foto)

Seksbomba filipinase qet foto marramendëse, reklamon trupin fantastik (Foto)

Shfletuesi i ri Edge i Microsoft mund të jetë fundi i Chrome

Shfletuesi i ri Edge i Microsoft mund të jetë fundi i Chrome

Macja agresive ndaj kalimtarëve, nuk sulmon gratë dhe fëmijët (Video)

Macja agresive ndaj kalimtarëve, nuk sulmon gratë dhe fëmijët (Video)

iPhone i 2019 do të ketë një teknologji që Galaxy S10 e ofron tashmë

iPhone i 2019 do të ketë një teknologji që Galaxy S10 e ofron tashmë

Nokia thotë se telefonët e saj kanë dërguar gabimisht informacione në Kinë

Nokia thotë se telefonët e saj kanë dërguar gabimisht informacione në Kinë