Trump dhe domate (Foto)

01.11.2016 00:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Trump dhe domate (Foto)
Pizza Express u jep klientëve për këtë Hallouin picën me fytyrën e Donald Trump. Kandidati presidencial është materializuar në picën me domate, djath dhe sallam.

Linja e picerisë pasi ka pyetu klietët se cila do të ishte për ta pica më e frikshme, përgjigja ishte se nuk është asgjë më shumë se vetë Trump.

Pica me fytyrën e kandidatit për president të SHBA

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mbretëresha britanike nuk mbanë para në çantë, përpos gjatë një dite të javës (Foto)

Mbretëresha britanike nuk mbanë para në çantë, përpos gjatë një dite të javës (Foto)

Aktivitet i pazakontë në restorant, karriget lëvizin dhe rrëzohen vet (Video)

Aktivitet i pazakontë në restorant, karriget lëvizin dhe rrëzohen vet (Video)

Fiton mbi 60 mijë euro në vit, duke i shfaq shputat e këmbëve (Foto)

Fiton mbi 60 mijë euro në vit, duke i shfaq shputat e këmbëve (Foto)

Kalërimi në gjendje të dehur nuk shkoi si duhet (Video)

Kalërimi në gjendje të dehur nuk shkoi si duhet (Video)

Imazhe qesharake të shkrepura nëpër autostrada, ku shoferët kanë bërë gjëra të çuditshme derisa ishin pas timonit (Foto)

Imazhe qesharake të shkrepura nëpër autostrada, ku shoferët kanë bërë gjëra të çuditshme derisa ishin pas timonit (Foto)

Studentët me rutinën e mahnitshme të vallëzimit, për mbledhje fondesh bamirësie (Video)

Studentët me rutinën e mahnitshme të vallëzimit, për mbledhje fondesh bamirësie (Video)

Zhytëset pranë gjallesave të ujit, pjesë e projektit të para 60 viteve (Video)

Zhytëset pranë gjallesave të ujit, pjesë e projektit të para 60 viteve (Video)

Astronauti tregon kohëzgjatjen e lëvizjes së fluturës rrotulluese në hapësirë (Video)

Astronauti tregon kohëzgjatjen e lëvizjes së fluturës rrotulluese në hapësirë (Video)

Arinjtë e vegjël hyjë në oborr, luajtën në luhaja sikur fëmijë (Video)

Arinjtë e vegjël hyjë në oborr, luajtën në luhaja sikur fëmijë (Video)

Gjithçka po shkonte Live, shtatëvjeçarja e mbijetuar nga leukemia pyet prezantuesen “nëse është beqare”! (Video)

Gjithçka po shkonte Live, shtatëvjeçarja e mbijetuar nga leukemia pyet prezantuesen “nëse është beqare”! (Video)

Lëvizi pa asnjë pajisje mbrojtëse, nëpër shtegun e ngushtë të shkëmbit (Video)

Lëvizi pa asnjë pajisje mbrojtëse, nëpër shtegun e ngushtë të shkëmbit (Video)

Pëllumbi kontrollon zonën, nuk lejon postën të shpërndahet si duhet (Video)

Pëllumbi kontrollon zonën, nuk lejon postën të shpërndahet si duhet (Video)

Janë katër të dyshuar: A e gjeni dot cili është vrasësi? (Foto)

Janë katër të dyshuar: A e gjeni dot cili është vrasësi? (Foto)

Beqaret mbetën duarthatë, buqeta e nuses u copëtua nga ventilatori (Video)

Beqaret mbetën duarthatë, buqeta e nuses u copëtua nga ventilatori (Video)

Djaloshi ishte “humbur” në celular, befasohet për të keq nga qeni (Video)

Djaloshi ishte “humbur” në celular, befasohet për të keq nga qeni (Video)

Lojërat ekstreme në zyrë, vetëm për të nervozuar kolegët (Foto)

Lojërat ekstreme në zyrë, vetëm për të nervozuar kolegët (Foto)