Trump dhe domate (Foto)

01.11.2016 00:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Trump dhe domate (Foto)
Pizza Express u jep klientëve për këtë Hallouin picën me fytyrën e Donald Trump. Kandidati presidencial është materializuar në picën me domate, djath dhe sallam.

Linja e picerisë pasi ka pyetu klietët se cila do të ishte për ta pica më e frikshme, përgjigja ishte se nuk është asgjë më shumë se vetë Trump.

Pica me fytyrën e kandidatit për president të SHBA

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetar/e dhe  praktikant
artikull i sponzorizuar


6 gjërat që nuk duhet të bëni kur jeni i ftuar në një dasmë

6 gjërat që nuk duhet të bëni kur jeni i ftuar në një dasmë

Dëshmi se rrjetet sociale po na mashtrojnë (FOTO)

Dëshmi se rrjetet sociale po na mashtrojnë (FOTO)

Burri i vendos kamera për të parë gruan e tij në shtëpi (VIDEO)

Burri i vendos kamera për të parë gruan e tij në shtëpi (VIDEO)

5 gjërat që kurrë nuk duhet t’i thoni një biondine

5 gjërat që kurrë nuk duhet t’i thoni një biondine

Luksi i fëmijëve të pasur në Mynih (Foto)

Luksi i fëmijëve të pasur në Mynih (Foto)

Ecën lakuriq në rrugë, bllokon trafikun (FOTO)

Ecën lakuriq në rrugë, bllokon trafikun (FOTO)

Fustane nusërie nga letra tualeti, të cilat duken përrallore

Fustane nusërie nga letra tualeti, të cilat duken përrallore

Pyetja 1 milionë dollarëshe: Pse njerëzit kanë emra? Ja përgjigja

Pyetja 1 milionë dollarëshe: Pse njerëzit kanë emra? Ja përgjigja

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia thoni kamerierit (Foto)

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia thoni kamerierit (Foto)

Shoqërueset e nuses me veshje dhe paraqitje të pazakontë (Foto)

Shoqërueset e nuses me veshje dhe paraqitje të pazakontë (Foto)

Porosit prostitutë, del të jetë gruaja e tij

Porosit prostitutë, del të jetë gruaja e tij

Gjyshja atraktive befasoi të pranishmit duke u bërë pjesë e shfaqjes (Video)

Gjyshja atraktive befasoi të pranishmit duke u bërë pjesë e shfaqjes (Video)

Shkëndija përshëndet Milanin (VIDEO)

Shkëndija përshëndet Milanin (VIDEO)

Mendoni se imazhet e juaja në pasaporta nuk janë të bukura? Shikoni çfarë i kanë bërë kësaj vajze (Foto

Mendoni se imazhet e juaja në pasaporta nuk janë të bukura? Shikoni çfarë i kanë bërë kësaj vajze (Foto

Vendosi 3 dollarë bast, fitoi aq shumë sa që la pa fjalë edhe menaxherin e kazinosë! (Foto)

Vendosi 3 dollarë bast, fitoi aq shumë sa që la pa fjalë edhe menaxherin e kazinosë! (Foto)

Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)

Kalimtarët hipën mbi furgon për të shpëtuar fëmijën që qëndronte në dritare (Video)