Trim Jetullahu zbulon datën e publikimit të këngës së re

25.04.2019 16:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Trim Jetullahu zbulon datën e publikimit të këngës së re

Trim Jetullahu ka bërë të ditur datën e publikimit të këngës “BABY”.

Trim Jetullahu po vjen me këngë të re, ndërsa për fansat ka treguar datën e lansimit të saj, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në InstaStory, këngëtari konfirmoi se kënga e titulluar “BABY” do të publikohet më 26 prill.

Nga fotoja e postuar në Instagram, Trimi ka lënë të kutpohet se kënga do të jetë ritmike dhe pritet të pëlqehet edhe nga publiku.

Projekti i fundit i tij ishte “Pa mu”, e cila numëron hiç më pak se 1 milion klikime në YouTube.


Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Trim Jetullahu zbulon datën e publikimit të këngës së re

Trim Jetullahu zbulon datën e publikimit të këngës së re

Shkencëtarët kanë gjetur një mënyrë që shndërron sinjalet e trurit në gjuhë të folur

Shkencëtarët kanë gjetur një mënyrë që shndërron sinjalet e trurit në gjuhë të folur

AMA kompenson televizionet për kalimin nga transmetime analoge në dixhitale

AMA kompenson televizionet për kalimin nga transmetime analoge në dixhitale

LG ndalon shitjet e smartfonëve

LG ndalon shitjet e smartfonëve

Facebook rrezikon një gjobë prej 3 miliardë dollarësh

Facebook rrezikon një gjobë prej 3 miliardë dollarësh

Rritet numri i përdoruesve të Snapchat

Rritet numri i përdoruesve të Snapchat

Britani, lejohet përdorimi i teknologjisë 5G të Huawei

Britani, lejohet përdorimi i teknologjisë 5G të Huawei

Tesla rrit distancën që mund të përshkojnë makinat elektrike

Tesla rrit distancën që mund të përshkojnë makinat elektrike

Shfletimi i vërtetë privat vjen në Chrome

Shfletimi i vërtetë privat vjen në Chrome

eBay ka 180 milionë blerës aktivë

eBay ka 180 milionë blerës aktivë

Microsoft Paint do të mbetet pjesë e Windows 10

Microsoft Paint do të mbetet pjesë e Windows 10

iFixit: Galaxy Fold është shumë delikat

iFixit: Galaxy Fold është shumë delikat

NASA regjistron zhurma në brendësi të planetit Mars

NASA regjistron zhurma në brendësi të planetit Mars

Razer Blade 15 është një laptop lojërash 4K me çmim marramendës

Razer Blade 15 është një laptop lojërash 4K me çmim marramendës

AKEP synon përmirësimin e tarifave celulare për emigrantët

AKEP synon përmirësimin e tarifave celulare për emigrantët

Trump i kërkon llogari shefit të Twitter për rënien e numrit të ndjekësve

Trump i kërkon llogari shefit të Twitter për rënien e numrit të ndjekësve