Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021

08.12.2020 00:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021

Me vitin e ri, vijnë edhe idetë dhe dëshirat e reja për ndryshim.

Këto ndryshime vlejnë edhe për flokët, ndryshime këto të cilat na bëjnë të ndihemi më mirë me veten.
Për shkak të situatës pandemike trendet kanë ndryshuar shumë, duke e kthyer më shume pëlqimin në thjeshtësi.

Por, përveç thjeshtësisë kjo kohë ka ngjallur dëshirën edhe për eksperimentim, pasi edhe nëse rezultat nuk janë të kënaqshme, do të jemi shumicën e kohës në shtëpi.

Më poshtë gjeni tri trendet kryesore sa i përket flokëve për vitin 2021:

Balayage i lehtë

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021

Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021

Shala: S’na duhen udhëheqës si Hoti, Haradinaj duhet të jetë president

Shala: S’na duhen udhëheqës si Hoti, Haradinaj duhet të jetë president

Fauci paralajmëron: Krishtlindja është ‘sfidë më e madhe’ sesa Dita e Falënderimeve

Fauci paralajmëron: Krishtlindja është ‘sfidë më e madhe’ sesa Dita e Falënderimeve

​Fshati zviceran evakuohet për 10 vjet për shkak të bombave të mbetura

​Fshati zviceran evakuohet për 10 vjet për shkak të bombave të mbetura

Kurti flet me Lajçakun për dialogun dhe personat e zhdukur

Kurti flet me Lajçakun për dialogun dhe personat e zhdukur

Haradinaj i kundërpërgjigjet Isa Mustafës për çështjen e Presidentit

Haradinaj i kundërpërgjigjet Isa Mustafës për çështjen e Presidentit

​Zemaj thotë se testet për COVID-19 janë plotësisht të besueshme

​Zemaj thotë se testet për COVID-19 janë plotësisht të besueshme

​Haradinaj: Mos miratimi i buxhetit do të shkaktojë krizë në kohë pandemie

​Haradinaj: Mos miratimi i buxhetit do të shkaktojë krizë në kohë pandemie

A do të ndryshojë ora policore dhe masat, Hoti paralajmëron mbledhje në fundjavë

A do të ndryshojë ora policore dhe masat, Hoti paralajmëron mbledhje në fundjavë

Kurti thirrje Evropës të dënojë Serbinë për gjenocidin e kryer në Kosovë

Kurti thirrje Evropës të dënojë Serbinë për gjenocidin e kryer në Kosovë

​Haradinaj-Stublla takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Federici

​Haradinaj-Stublla takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Federici

Vdekja në Prizren nga shpërthimi i bombolës së oksigjenit, rrëfehen familjarët

Vdekja në Prizren nga shpërthimi i bombolës së oksigjenit, rrëfehen familjarët

​Haxhiu: Hoti po e shkatërron secilën nismë të mirë të Qeverisë Kurti

​Haxhiu: Hoti po e shkatërron secilën nismë të mirë të Qeverisë Kurti

​OBSH: Ne nuk parashikojmë që vendet të kenë vaksinim të detyrueshëm

​OBSH: Ne nuk parashikojmë që vendet të kenë vaksinim të detyrueshëm

​Jashari reagon ndaj vizitës së Petkoviq në Skenderaj: Qeveria Hoti nuk më njoftoi

​Jashari reagon ndaj vizitës së Petkoviq në Skenderaj: Qeveria Hoti nuk më njoftoi

Maqedonia e Veriut, pak gjasa që të fitojë kornizën negociuese me BE-në

Maqedonia e Veriut, pak gjasa që të fitojë kornizën negociuese me BE-në