Tmerron 22 vjeçarja: “I dashuri më shtyu të bëj seks me 5 meshkuj por…”

16.10.2016 20:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tmerron 22 vjeçarja: “I dashuri më shtyu të bëj seks me 5 meshkuj por…”

Një 22 ­vjeçare ka kaluar një eksperiencë seksuale mjaft intensive por tashmë është penduar sepse këtë e ka bërë gjatë kohës kur ka qenë në një lidhje.

Për një javë ajo ka fjetur me 5 djem të ndryshëm sepse i dashuri i saj nuk dëshiron të bëj seks… Ja çfarë i ka shkruar ajo psikologes së ‘The Sun’.
Letra e vajzës

“E dashur psikologe…

Kam tradhtuar të dashurin tim me 5 meshkuj të ndryshëm në vetëm një javë…jam penduar por ai më bëri t’ia bëj këtë sepse nuk është shumë i dhënë pas seksit. Unë jam tip shumë ekspresiv dhe më pëlqejnë eksperiencat seksuale por ai nuk më ndihmon në këtë pjesë. Historia e tradhtisë nisi kur unë së bashku me disa shoqet e mija shkuam për pushime në një ishull në Spanjë. Kur dolën natën e parë në një lokal nate, një djalë që punonte aty më ngacmoi. Unë ia pasova dhe më pas përfunduam duke bërë seks në dhomën e tij. Të nesërmen ai nuk u duk më. Por një tjetër djalë më ngacmoi dhe historia u përsërit. Pas disa ditësh u largova dhe kuptova që kisha fjetur me 5 djem të ndryshëm…

Kur unë kisha ditëlindjen i dashuri im më organizoi një festë surprizë dhe njëri nga djemtë në lokal ishte…njëri prej tyre që kisha fjetur në pushime. Ai kur më pa u habit dhe i tha të dashurit tim: A e di t’i që kjo ka fjetur me mua? I dashuri im u kthye nga unë dhe më pyeti nëse është e vërtetë, e unë ia pranova duke qarë por i shpjegova se ai më ‘detyroi’ sepse nuk më plotësonte në shtrat. Vendosëm ta kalonim këtë rast (sepse ai nuk e mësoi për katër të tjerët) dhe ai më premtoi se do ndryshonte dhe do të bëhej më aktiv. Por kjo nuk ndodhi. Unë e dua atë por nuk më plotëson dhe nuk di si t’ia bëj?”

Përgjigjja e psikologes

“Së pari dua të të them që t’i ke marrë një risk të madh mbi supe sa i përket sëmundjeve seksuale sepse të flesh me 5 djem të panjohur kjo është e rrezikshme. Ndërsa sa i takon raportit tënd me të dashurin…nëse e do duhet ta ndihmosh ta kalojë atë problem dhe jo t’i kërkosh ta kalojë i vetëm.”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)