Tmerr në Serbi, djali ha babain pasi kishte vdekur! (Foto)

03.10.2020 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tmerr në Serbi, djali ha babain pasi kishte vdekur! (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një nga lagjet periferike të Beogradit, më konkretisht në Glogonjski, ku i biri ka ngrënë babain e tij për shtatë ditë me radhë.

Sipas mediave atje, i riu kishte probleme të prapambetjes mendore.

stan u kome se tragedija dogodila
Lidhur me rastin, policia u sinjalizua nga fqinjët, të cilët kishin tentuar për disa ditë të lidheshin me të moshuarin, por në pamundësi dhe në kushtet kur nga apartamenti dilte një erë e keqe, u detyruan të njoftonin forcat e rendit.

komšinica Draga pokazuje zgradu u kojoj su otac i sin živeli
Pasi hynë në banesë, policët gjetën copa të trupit të të moshuarit si edhe djalin e tij që fshihej në një pjesë të banesës duke qenë shumë i trembur dhe i përhumbur.

Dyshohet se akti i kanibalizmit ka ndodhur pasi djali me probleme nuk ka patur çfarë të hajë pasi i ati kishte vdekur duke u detyruar që të konsumojë pjesë të trupit te babait./IndeksOnline/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Haradinaj-Stublla, letër ambasadorëve të Kuintit pas kërcënimit të Daçiqit

Haradinaj-Stublla, letër ambasadorëve të Kuintit pas kërcënimit të Daçiqit

Tmerr në Serbi, djali ha babain pasi kishte vdekur! (Foto)

Tmerr në Serbi, djali ha babain pasi kishte vdekur! (Foto)

Parashikimi i motit për nesër

Parashikimi i motit për nesër

Ambasadori Rohde: Po punojmë që Kosova së bashku me vendet e rajonit të integrohen në BE

Ambasadori Rohde: Po punojmë që Kosova së bashku me vendet e rajonit të integrohen në BE

Shqipëria dhe Shtetet e Bashkuara firmosin për bashkëpunimin ekonomik dhe Skavicën

Shqipëria dhe Shtetet e Bashkuara firmosin për bashkëpunimin ekonomik dhe Skavicën

Mustafa: Besoj fort se Gjermania do të përkrahë Kosovën drejt lëvizjes së lirë në vendet e Shengenit

Mustafa: Besoj fort se Gjermania do të përkrahë Kosovën drejt lëvizjes së lirë në vendet e Shengenit

20 mijë bashkatdhetarë pritet të mbërrijnë në Kosovë, Zemaj apelon për kujdes të shtuar

20 mijë bashkatdhetarë pritet të mbërrijnë në Kosovë, Zemaj apelon për kujdes të shtuar

Tre të vdekur dhe 53 raste të reja me Covid-19

Tre të vdekur dhe 53 raste të reja me Covid-19

Veteranët e UÇK-së kundërshtojnë arrestimet e krerëve të OVL-UÇK-së

Veteranët e UÇK-së kundërshtojnë arrestimet e krerëve të OVL-UÇK-së

Qytetarët në Maqedoninë e V. fillojnë të vetëdijesohen për rëndësinë e imunitetit

Qytetarët në Maqedoninë e V. fillojnë të vetëdijesohen për rëndësinë e imunitetit

Dhunoi seksualisht të miturën dhe pastaj e fotografojë

Dhunoi seksualisht të miturën dhe pastaj e fotografojë

Veseli në Dragash: Rrugët e çlirimit dikur, sot po kthehen në rrugë turizmi

Veseli në Dragash: Rrugët e çlirimit dikur, sot po kthehen në rrugë turizmi

Hoti: Kërcënimi nga COVID-19 nuk ka kaluar

Hoti: Kërcënimi nga COVID-19 nuk ka kaluar

Osmani: Serbia ende drejtohet nga mendje gjenocidale

Osmani: Serbia ende drejtohet nga mendje gjenocidale

Sami Mazreku në krye të Byrosë Kosovare të Sigurimeve

Sami Mazreku në krye të Byrosë Kosovare të Sigurimeve

Inspeksioni ndërpret punimet e ndërtimit të një ure mbi lumin Ibër

Inspeksioni ndërpret punimet e ndërtimit të një ure mbi lumin Ibër