Tifozët e përzgjedhur si më të mirët në aspektin e mysafirëve në një votim online në Ligën Premier

18.04.2020 12:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tifozët e përzgjedhur si më të mirët në aspektin e mysafirëve në një votim online në Ligën Premier

Mbi gjashtë mijë tifozë kanë votuar për mbështetësinë që bëjnë më shumë atmosferë në stadium kur skuadra e tyre luan si mysafirë.

Në vendin e dytë është Manchester Unitedi që ka marrë 713 vota, apo në përqindje, 12%.

Më poshtë mund të shikoni renditjen e tifozëve më të mirë si mysafirë:

1 Leeds United

2 Manchester United

3 Newcastle United

4 Liverpool

5 Aston Villa

6 Sunderland

7 Birmingham City

8 Sheffield Wednesday

9 Chelsea

10 Coventry City

11 West Ham United

12 Arsenal

13 Tottenham Hotspur

14 Everton

15 Portsmouth

16 Wolverhampton Wanderers

17 Middlesbrough

18 Manchester City

19 Grimsby Town

20 Crystal Palace

21 Sheffield United

22 Plymouth

23 Nottingham Forest

24 Derby County

25 West Bromwich Albion

26 Millwall

27 Cardiff City

28 Stoke City

29 Southampton

30 Norwich City

31 Leicester City

32 Bolton Wanderers

33 Ipswich Town

34 Huddersfield Town

35 Bristol Rovers

36 Watford

37 Luton Town

38 Burnley

39 Hull City

40 Tranmere

41 Fulham

42 Charlton Athletic

43 Bristol City

44 Oxford United

45 Wigan Athletic

46 Swansea City

47 Reading

48 Brighton & Hove Albion

49 Bradford City

50 Preston North End

51 Oldham Athletic

52 Blackpool

53 Queens Park Rangers

54 Wycombe Wanderers

55 Shrewsbury Town

56 Blackburn Rovers

57 Bournemouth

58 Rotherham

59 Brentford

60 Swindon Town

61 Lincoln City

62 Milton Keynes Dons

63 Barnsley

64 Southend United

65 Exeter City

66 Crewe Alexandra

67 Accrington Stanley

68 Port Vale

69 Colchester United

70 AFC Wimbledon

71 Walsall

72 Salford City

73 Morecambe

74 Mansfield Town

75 Doncaster Rovers

76 Cambridge United

77 Scunthorpe United

78 Peterborough

79 Northampton Town

80 Newport County

81 Leyton Orient

82 Gillingham

83 Forest Green Rovers

84 Carlisle United

85 Rochdale

86 Macclesfield Town

87 Crawley Town

88 Burton Albion

89 Stevenage

90 Fleetwood Town

91 Cheltenham.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Veseli: Albin Kurti mashtrues, nisi reciprocitetin pasi e kuptoi nga Kushtetuesja se nuk do të jetë kryeministër

Veseli: Albin Kurti mashtrues, nisi reciprocitetin pasi e kuptoi nga Kushtetuesja se nuk do të jetë kryeministër

Thaçi: Kurti po e rrezikon Shtetin, po i vazhdon mashtrimet patriotike

Thaçi: Kurti po e rrezikon Shtetin, po i vazhdon mashtrimet patriotike

Ekspertët në Maqedoninë e V: Fondet për pandeminë të menaxhohen me kujdes

Ekspertët në Maqedoninë e V: Fondet për pandeminë të menaxhohen me kujdes

Rama për ”Le Monde”: Informacioni i cunguar pashmangshmërisht shndërrohet në një gënjeshtër të madhe

Rama për ”Le Monde”: Informacioni i cunguar pashmangshmërisht shndërrohet në një gënjeshtër të madhe

Për masat shtesë të reciprocitetit, Kurti: Serbia ka ndërruar qasje…, i kundërvihemi me masë reciproke

Për masat shtesë të reciprocitetit, Kurti: Serbia ka ndërruar qasje…, i kundërvihemi me masë reciproke

Avdullah Hoti propozon ministrat e LDK’së, votohen pastaj në Kryesi

Avdullah Hoti propozon ministrat e LDK’së, votohen pastaj në Kryesi

Lajçak kërkon heqjen e menjëhershme të reciprocitetitP

Lajçak kërkon heqjen e menjëhershme të reciprocitetitP

Ky është vendimi i plotësuar rreth reciprocitetit me Serbinë

Ky është vendimi i plotësuar rreth reciprocitetit me Serbinë

Daçiq: S’ka dialog pa heqjen e reciprocitetit, duam kompromis por s’do pranojmë Kosovën

Daçiq: S’ka dialog pa heqjen e reciprocitetit, duam kompromis por s’do pranojmë Kosovën

Edhe 12 të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Edhe 12 të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Thaçi i shokuar me “amaterizmin e Bordit të përkohshëm të KEK-ut dhe servilëve të tyre”

Thaçi i shokuar me “amaterizmin e Bordit të përkohshëm të KEK-ut dhe servilëve të tyre”

Nis peticioni i VV-së me kërkesën për zgjedhje

Nis peticioni i VV-së me kërkesën për zgjedhje

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

6 zyrtarë të MI-së morën paga shtesë për mbikëqyrjen e një projekti, njëri mori mbi 30 mijë euro

6 zyrtarë të MI-së morën paga shtesë për mbikëqyrjen e një projekti, njëri mori mbi 30 mijë euro

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit