Thaçi për lojën e Dardanëve: Fitore historike

07.09.2019 17:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Thaçi për lojën e Dardanëve: Fitore historike

Kosova ka fituar ndaj lojës me Çekinë me rezultat 2 me 1.

Kësaj fitoreje i është gëzuar Hashim Thaçi, Presidenti i vendit.

“Fitore historike”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Haxhiu: Agjencia nuk vendos për konfiskim të pasurisë, i drejtohet Gjykatës

Haxhiu: Agjencia nuk vendos për konfiskim të pasurisë, i drejtohet Gjykatës

Gorani për heshtjen e Qeverisë për dialogun: Ose s’duan të merren fare, ose do të bëjnë marrëveshje pa na tregu

Gorani për heshtjen e Qeverisë për dialogun: Ose s’duan të merren fare, ose do të bëjnë marrëveshje pa na tregu

Bislimi takohet me Lajçakun, bisedojnë për dialogun

Bislimi takohet me Lajçakun, bisedojnë për dialogun

Ahmeti: Qeveria të bëj kërkesë tek ShBA-ja për 500 mijë vaksina

Ahmeti: Qeveria të bëj kërkesë tek ShBA-ja për 500 mijë vaksina

Rama: Unë dua të jem kryeministri i të gjithë shqiptarëve

Rama: Unë dua të jem kryeministri i të gjithë shqiptarëve

Katër vjet nga dhuna në kuvend, organizatorët ende në liri

Katër vjet nga dhuna në kuvend, organizatorët ende në liri

Konjufca i kërkon Sllovakisë ta njoh pavarësinë e Kosovës

Konjufca i kërkon Sllovakisë ta njoh pavarësinë e Kosovës

Haxhiu: Sapo formalizuam grupin punues për Vetting në Sistemin e Drejtësisë

Haxhiu: Sapo formalizuam grupin punues për Vetting në Sistemin e Drejtësisë

Vitia: AstraZeneca e sigurt, s’ka pasur efekte anësore te 24 mijë të vaksinuarit

Vitia: AstraZeneca e sigurt, s’ka pasur efekte anësore te 24 mijë të vaksinuarit

Kurti udhëton sot drejt Brukselit, para nisjes e rithekson se dialogu nuk është në tri prioritetet e Qeverisë

Kurti udhëton sot drejt Brukselit, para nisjes e rithekson se dialogu nuk është në tri prioritetet e Qeverisë

Deputetja e AAK-së thotë se s’ka angazhim nga Qeveria për sigurimin e vaksinës anti-Covid

Deputetja e AAK-së thotë se s’ka angazhim nga Qeveria për sigurimin e vaksinës anti-Covid

BE: Partitë të respektojnë rezultatin e zgjedhjeve në Shqipëri

BE: Partitë të respektojnë rezultatin e zgjedhjeve në Shqipëri

Tetë të vdekur dhe 194 raste të reja me COVID-19

Tetë të vdekur dhe 194 raste të reja me COVID-19

Beogradi ndalon punimet për memorialin e komandant Lleshit

Beogradi ndalon punimet për memorialin e komandant Lleshit

Osmani dhe Konjufca bëjnë homazhe në Mejë: Të pagjeturit prioritet yni

Osmani dhe Konjufca bëjnë homazhe në Mejë: Të pagjeturit prioritet yni

Meta: Të përmbyllim me qetësi procesin, të gjithë të reflektojnë deri në shtator

Meta: Të përmbyllim me qetësi procesin, të gjithë të reflektojnë deri në shtator