Tenton të bëjë selfie, rrota i heq skalpin e kokës

11.10.2016 14:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tenton të bëjë selfie, rrota i heq skalpin e kokës

Një vazjë e cila mendohet të jetë rreth 16 vjeç ka humbur të gjithë flokët e saj në një aksident të tmerrshëm, teksa tentonte të bëntë selfie në një kënd lojërash.

Video shokuese tregon se si rrota e mjetit argëtues ku kishte hipur adoleshentja, i tërheq skalpin e kokës ndërkohë që ajo u përpoq të realizonte foton perfekte.

Ngjarja e cila e ka lënë vajzën tërësisht të traumatizuar ndodhi jashtë një kolegji në Baraut, një qytet i vogël 40 milje larg Dehlit në Indi.

Sipas raportimeve, ajo u dërgua më pas në spital dhe tani është duke marrë trajtimet përkatëse.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Venera "përgjon" Lindin, shikoni çfarë publikon!

Venera "përgjon" Lindin, shikoni çfarë publikon!

A mund t’ju vrasë drita artificiale? Mjekët thonë: ndoshta

A mund t’ju vrasë drita artificiale? Mjekët thonë: ndoshta

Romakët, Salahut: Kjo dhemb aq shumë, por të urojmë fat në finale

Romakët, Salahut: Kjo dhemb aq shumë, por të urojmë fat në finale

Si 10-vjeçar kishte fituar epitetin e “djaloshit më të trashë në botë”, pas dy viteve ka arritur të humb gjysmën e peshës trupore (Foto)

Si 10-vjeçar kishte fituar epitetin e “djaloshit më të trashë në botë”, pas dy viteve ka arritur të humb gjysmën e peshës trupore (Foto)

Vetëm gjysma e bizneseve shqiptare me uebfaqe

Vetëm gjysma e bizneseve shqiptare me uebfaqe

Kush është ky mashkull pas këngëtares se njohur

Kush është ky mashkull pas këngëtares se njohur

Dzeko barazon gjithçka mes Romës dhe Liverpoolit

Dzeko barazon gjithçka mes Romës dhe Liverpoolit

48-vjeçare superseksi – s'ka si Jennifer Lopezi

48-vjeçare superseksi – s'ka si Jennifer Lopezi

Ancelotti mund ta marr drejtimin e Napolit

Ancelotti mund ta marr drejtimin e Napolit

Krijesa më e rrezikshme në Tokë s’është peshkaqeni, madje as vetë njeriu! Do të mbeteni pa fjalë!

Krijesa më e rrezikshme në Tokë s’është peshkaqeni, madje as vetë njeriu! Do të mbeteni pa fjalë!

Samsung prezanton Galaxy A6 dhe A6+, duke sjellë një kamera të avancuar, dizajn elegant dhe veçori shtesë të jetës së përditshme

Samsung prezanton Galaxy A6 dhe A6+, duke sjellë një kamera të avancuar, dizajn elegant dhe veçori shtesë të jetës së përditshme

Julka tregon si është të jesh nëna e dy djemve!

Julka tregon si është të jesh nëna e dy djemve!

Kodet e fshehta që i përdor stafi i mbretëreshës Elizabeth

Kodet e fshehta që i përdor stafi i mbretëreshës Elizabeth

Formacionet zyrtare: Roma në një tjetër mision të pamundur, Liverpooli ka epërsinë

Formacionet zyrtare: Roma në një tjetër mision të pamundur, Liverpooli ka epërsinë

Habit këngëtari shqiptar, publikon test shtatzënie

Habit këngëtari shqiptar, publikon test shtatzënie

Derbi i Gjilanit mbyllet pa fitues, Drita ruan diferencën ndaj Prishtinës

Derbi i Gjilanit mbyllet pa fitues, Drita ruan diferencën ndaj Prishtinës