Të veshura me bikini, gratë rrihen keq në mes të rrugës (Video)

21.03.2019 12:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Të veshura me bikini, gratë rrihen keq në mes të rrugës (Video)

Një ngjarje e pazakontë është filmuar nga kalimtarët në një rrugë në Majami.

Pamjet tregojnë disa gra, të veshura me bikini, të cilat zihen keq me njëra-tjetrën, pa u shqetësuar se të gjithë sytë i kishin nga ato.

Është e paqartë se çfarë u bë shkak i kësaj grindjeje të ashpër, përcjell noa.al.

Banorët e zonës lajmëruan policinë e cila mbërriti në vendin e ngjarjes për të qetësuar situatën.

Sherri zgjati për disa minuta.

Të veshura me bikini, gratë rrihen keq në mes të rrugës on Vidnews.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Të veshura me bikini, gratë rrihen keq në mes të rrugës (Video)

Të veshura me bikini, gratë rrihen keq në mes të rrugës (Video)

Bill Gates në moshën 63 vjeçare është i lumtur për katër arsye

Bill Gates në moshën 63 vjeçare është i lumtur për katër arsye

Disney blen 21st Century Fox për 71 miliardë dollarë

Disney blen 21st Century Fox për 71 miliardë dollarë

Më fund Opera sjell VPN në shfletuesin për Android

Më fund Opera sjell VPN në shfletuesin për Android

Bashkimi Evropian gjobit Google me 1.5 miliardë euro për AdSense

Bashkimi Evropian gjobit Google me 1.5 miliardë euro për AdSense

E ardhmja e video lojërave është në cloud dhe quhet Google Stadia

E ardhmja e video lojërave është në cloud dhe quhet Google Stadia

Apple lançoi gjeneratën e dytë të AirPods

Apple lançoi gjeneratën e dytë të AirPods

Një problem sigurie në Android qëndroi për 5 vite i fshehur

Një problem sigurie në Android qëndroi për 5 vite i fshehur

Microsoft publikon shtojcat e Windows Defender për Chrome dhe Firefox

Microsoft publikon shtojcat e Windows Defender për Chrome dhe Firefox

Oculus Rift S debuton me çmim prej 399 dollarësh

Oculus Rift S debuton me çmim prej 399 dollarësh

Apple lançoi gjeneratën e dytë të AirPods

Apple lançoi gjeneratën e dytë të AirPods

Union Bank finalizon marrëveshjen për blerjen e Bankës Ndërkombëtare Tregtare

Union Bank finalizon marrëveshjen për blerjen e Bankës Ndërkombëtare Tregtare

Sfidojnë çdo pozitë vetëm për t’i fotografuar të dashurat në pozat më të mira (Video)

Sfidojnë çdo pozitë vetëm për t’i fotografuar të dashurat në pozat më të mira (Video)

Netgear prezantoi një router të rangut të lartë 599 dollarësh

Netgear prezantoi një router të rangut të lartë 599 dollarësh

Mjete gjurmimi fshihen nëpër uebsajte të qeverive Evropiane

Mjete gjurmimi fshihen nëpër uebsajte të qeverive Evropiane

Përgatitje për një Brexit pa marrëveshje, burri blen aq shumë gjëra sa që gruaja e quan “të çmendur” (Foto)

Përgatitje për një Brexit pa marrëveshje, burri blen aq shumë gjëra sa që gruaja e quan “të çmendur” (Foto)