“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

30.10.2017 22:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

Dëgjojmë shpesh raste kur të rejat ofrojnë trupin e tyre vetëm për para, në mënyrë që të kalojnë disa ditë me bukë, vetëm e vetëm se nuk kanë asnjë burim tjetër të ardhurash.

Raste të tilla janë të trishta, por me situatën aktuale në vendin tonë, kjo gjendje mund të vazhdojë edhe për shumë kohë.

Të reja adoleshente detyrohen të shesin veten tek cilido që i del para për të siguruar jetesën duke mos e menduar gjatë se në duart e kujt mund të bien.

Një fenomen i tillë mund të rezultojë që këto të reja duke mos qenë të vetëdijshme për atë që po bëjnë, mund të përfundojnë prostituta në rrugët e Italisë e të përfshihen në ngjarje më të rënda duke përfunduar në faqet e para të lajmeve.

Personat që shfrytëzojnë të miturat për prostitucion ruajnë raste të tilla për të hyrë në veprim.

Rasti që do paraqesim më poshtë është një rast ndërgjegjësues për t’i udhëzuar këta të rinj me sa të kemi mundësi e t’u hapim sytë, t’i udhëzojmë cila është rruga e drejtë për të ndjekur sado e vështirë të jetë ajo.

Një vajzë 15-vjeçare nga Berati ka kontaktuar rastësisht me një djalë në “Facebook” dhe i ka kërkuar ndihmë këtij të fundit, pasi nuk ka mundësi financiare.

Ajo është e gatshme të shkojë edhe më tej vetëm për të siguruar atë që do, një kartë për ta shitur e për të siguruar jetesën e disa ditëve.

Djali i cili ka zhvilluar bisedën me vajzën shprehet se:

Beni dicka sa nuk ka perfunduar te ndonje pedofil. Mire shteti qe as nuk do tja dije per ne. Nuk di cfare te them vella nuk di ku ta drejtoj. Une kam situate shume te veshtire. Ju lutem nese do mundeni mos e lini te perfundoje ne duart e pedofilave. Une kam mbesa vet dhe e mendoj sikur eshte mbesa ime./JOQ/

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

“Nuk do të bëj më seks të keq” (Foto) +18

“Nuk do të bëj më seks të keq” (Foto) +18

Ja dëmet e shkaktuara nga seksi anal… do t’ju pataksin! +18

Ja dëmet e shkaktuara nga seksi anal… do t’ju pataksin! +18

Skandaloze! Beogradi, ‘strofulla’ ku turistët kryejnë seks me kafshët

Skandaloze! Beogradi, ‘strofulla’ ku turistët kryejnë seks me kafshët

Daqiq nuk di anglisht, por shikoni si këndon turqisht para Erdoganit (Video)

Daqiq nuk di anglisht, por shikoni si këndon turqisht para Erdoganit (Video)

Piknik dhe çmenduri: Festivali i seksit ‘Teddy Bare’ në SHBA (Foto +18)

Piknik dhe çmenduri: Festivali i seksit ‘Teddy Bare’ në SHBA (Foto +18)

Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)

Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)

Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…

Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…

“S’dalim dot në ballkon se shohim këta duke kryer marrëdhënie”, çifti në Fier (Foto +18)

“S’dalim dot në ballkon se shohim këta duke kryer marrëdhënie”, çifti në Fier (Foto +18)

‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…

‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…

Pozicionet seksi/ I hipi të dashurit sipër, detaji i këtyre fotove ka bërë bujë në internet… +18

Pozicionet seksi/ I hipi të dashurit sipër, detaji i këtyre fotove ka bërë bujë në internet… +18

I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem

I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem