Të gjithë të habitur me “zonjën në të kuqe” që po “zvarritet me këmbë e duar” në qendër të Londrës! (Foto)

22.01.2019 06:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Të gjithë të habitur me “zonjën në të kuqe” që po “zvarritet me këmbë e duar” në qendër të Londrës! (Foto)

Vizitorët në Sheshin e Parlamentit në Londër të shtunën ishin të befasuar për të parë një grua të vetmuar, të veshur me të kuqe dhe duke “ecur” me këmbë dhe duar.

Sipas mediave britanike, përcjell Telegrafi, një veprim i tillë nga ajo fillimisht ka nxitur shumë teori rreth saj.

Por sipas një personi në rrjetet sociale, bëhet fjalë për artisten e quajtur Ana Mendie. Një tjetër sugjeroi se artistja është Ellen Angus, i cili jeton dhe punon midis Nottingham dhe Umea, Suedi.

Gjithsesi, thuhet se nuk është hera e parë që artistët e tillë kanë bërë konfuzë londinezët dhe turistët e kryeqytetit britanik.

Në vitin 2016, artistja Milo Moire ishte në kryeqytet duke promovuar shfaqjen e saj “Mirror Box”, në të cilën ajo u ofron anëtarëve të publikut mundësinë të ndjejnë gjinjtë ose organet gjenitale për tridhjetë sekonda.

Por ajo u arrestua nga policia pas një ankese nga një kalimtar, i cili nuk ishte i impresionuar me rutinën e saj. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Westbrook thyen rekordin 50-vjeçar të Chamberlainit

Westbrook thyen rekordin 50-vjeçar të Chamberlainit

Dieta që, krahas dobësimit, ndihmon edhe në ndaljen e plakjes

Dieta që, krahas dobësimit, ndihmon edhe në ndaljen e plakjes

Linkedin e ka kuptuar se videoja është e ardhmja, prezanton e transmetimet live

Linkedin e ka kuptuar se videoja është e ardhmja, prezanton e transmetimet live

Man Utd-PSG: Formacionet e mundshme, mungojnë Neymar dhe Cavani

Man Utd-PSG: Formacionet e mundshme, mungojnë Neymar dhe Cavani

Houstoni triumfon kundër Dallasit, James Harden i pandalshëm

Houstoni triumfon kundër Dallasit, James Harden i pandalshëm

Kështu duket i vogli i peshkaqenit, ende pa lindur! (Video)

Kështu duket i vogli i peshkaqenit, ende pa lindur! (Video)

Nëse flini më pak se shtatë orë, jeni në rrezik nga kanceri

Nëse flini më pak se shtatë orë, jeni në rrezik nga kanceri

Krijuesi i programit hileqar të GTA Online dënohet me 150,000 dollarë dëmshpërblim

Krijuesi i programit hileqar të GTA Online dënohet me 150,000 dollarë dëmshpërblim

“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet (Video)

“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet (Video)

Angjina me qelb “godet” veshkat, nyjat dhe zemrën

Angjina me qelb “godet” veshkat, nyjat dhe zemrën

Martial: Më lehtë me Solskjearin, sulmojmë më shumë

Martial: Më lehtë me Solskjearin, sulmojmë më shumë

Xiaomi do të lërë gjurmë këtë vit me kamerat e smartfonëve

Xiaomi do të lërë gjurmë këtë vit me kamerat e smartfonëve

Kurdisjet në futbollin e Kosovës, tani çdo ndeshje monitorohet nga pesë kompani të angazhuara nga UEFA

Kurdisjet në futbollin e Kosovës, tani çdo ndeshje monitorohet nga pesë kompani të angazhuara nga UEFA

Produkti më interesant në Kongresin Mobil Botëror nuk do të jetë telefon

Produkti më interesant në Kongresin Mobil Botëror nuk do të jetë telefon

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit

Banania lufton një sërë sëmundjesh, madje edhe depresionin

Banania lufton një sërë sëmundjesh, madje edhe depresionin