Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri

23.06.2020 17:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri

Këngëtarja e njohur kosovare, Tayna, ka filluar që një kohë xhirimet e klipit të ri.

Kohë pas kohe, këngëtarja nuk po ngurron t’i ndajë me fansat e saj imazhet e reja nga prapaskenat e klipit.

“Gjithë bëhet çka/qysh/kur unë dua”, ka shkruar ajo, referuar një pjese të këtij projekti që siç është thënë do jetë një hit./GS/

View this post on Instagram

gjith bohet cka/qysh/kur un du.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri

Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri

Foto/ Rita Ora pozon nudo

Foto/ Rita Ora pozon nudo

Conte beson te titulli: Interi im nuk ka asgjë për të humbur, por favorit mbetet Juventusi!

Conte beson te titulli: Interi im nuk ka asgjë për të humbur, por favorit mbetet Juventusi!

8 ‘finalet’ e mbetura të Realit dhe Barçës

8 ‘finalet’ e mbetura të Realit dhe Barçës

7 arsyet e ringritjes së Real Madridit

7 arsyet e ringritjes së Real Madridit

Milani pa Ibrahimovicin kërkon fitoren e parë pas pandemisë

Milani pa Ibrahimovicin kërkon fitoren e parë pas pandemisë

‘Topi i Artë’, Lewandowski dhe De Bruyne i lënë prapa Messin dhe Ronaldon

‘Topi i Artë’, Lewandowski dhe De Bruyne i lënë prapa Messin dhe Ronaldon

Ronela ngrit temperaturat, shfaqet më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Ronela ngrit temperaturat, shfaqet më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Sot 3 vjet u tranferua, cka fitoi Salah me Liverpoolin?

Sot 3 vjet u tranferua, cka fitoi Salah me Liverpoolin?

Kur mund ta fitojë titullin Liverpooli tani?

Kur mund ta fitojë titullin Liverpooli tani?

Ylli i UFC-së i bën thirrje Tysonit: Eja luftojmë në kafaz, të premtoj se s’ta thyej asnjë asht

Ylli i UFC-së i bën thirrje Tysonit: Eja luftojmë në kafaz, të premtoj se s’ta thyej asnjë asht

Askush nuk është në dijeni, në celularët tuaj është shkarkuar një gjurmues

Askush nuk është në dijeni, në celularët tuaj është shkarkuar një gjurmues

Parashikimi i motit për javën e parë të verës

Parashikimi i motit për javën e parë të verës

Lëndohet Sergio Ramos

Lëndohet Sergio Ramos

Sarri kërkon nga Ronaldo të këndellet

Sarri kërkon nga Ronaldo të këndellet

Messi në bisedime me Barçën: Kontratë e re deri më 2023 dhe pa rritje page

Messi në bisedime me Barçën: Kontratë e re deri më 2023 dhe pa rritje page