Studentët e universitetit kapen duke bërë seks në klasë (Video+18)

29.09.2016 12:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Studentët e universitetit kapen duke bërë seks në klasë (Video+18)

Dy studentë të universitetit janë xhiruar duke bërë seks në një klasë, pas përfundimit të orës

Ngjarja ka ndodhur në Britaninë e Madhe, ndërsa video është publikuar nga një faqe kineze, shkruan DailyMail, transmeton Express.

Dyshja janë kapur duke bërë seks në klasë, derisa shihen se nuk janë në dijeni se po xhirohen nga dikush.

Ja video:

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetar/e dhe  praktikant
artikull i sponzorizuar


Lezhë/ Skandal, dy fëmijë 10-vjeçarë kryejnë marrëdhënie seksuale poshtë shkallëve (Video, +18)

Lezhë/ Skandal, dy fëmijë 10-vjeçarë kryejnë marrëdhënie seksuale poshtë shkallëve (Video, +18)

Polici pervers: Përdorte helikopterin e punës për të filmuar një çift duke bërë seks (Foto, +18)

Polici pervers: Përdorte helikopterin e punës për të filmuar një çift duke bërë seks (Foto, +18)

Gjen gruan duke bërë seks me të dashurin, ja çka bën burri! (Foto +18)

Gjen gruan duke bërë seks me të dashurin, ja çka bën burri! (Foto +18)

Milioneret që harrojnë të depilohen. Vagina u del sheshit dhe degjenerohen (Foto, +16)

Milioneret që harrojnë të depilohen. Vagina u del sheshit dhe degjenerohen (Foto, +16)

Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Skandal! Plas seksi në publik në plazhet e Sarandës (Video, +16)

Skandal! Plas seksi në publik në plazhet e Sarandës (Video, +16)

Seks dhe orgji në Big Brother (KUJDES! pamje të forta erotike +18)

Seks dhe orgji në Big Brother (KUJDES! pamje të forta erotike +18)

Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Këto femra bëjnë seks më shumë, mësoni cilat janë ato

Këto femra bëjnë seks më shumë, mësoni cilat janë ato

Seks në plazh/ Vajza i hipën sipër djalit dhe e bëjnë në sy të publikut (Video +16)

Seks në plazh/ Vajza i hipën sipër djalit dhe e bëjnë në sy të publikut (Video +16)

Bëri se* me tifozen gjatë ndeshjes,cfarë ndodhi me futbollistin (Foto +16)

Bëri se* me tifozen gjatë ndeshjes,cfarë ndodhi me futbollistin (Foto +16)

Trendi i ri: Femrat po vendosin fole grenxash në vaginë (Foto)

Trendi i ri: Femrat po vendosin fole grenxash në vaginë (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Prej një viti bëj seks me shoqen e gruas, por burri i saj është i dhunshëm dhe ai na…

Rrëfehet 28 vjeçari: Prej një viti bëj seks me shoqen e gruas, por burri i saj është i dhunshëm dhe ai na…

S’ka më frena! Seks i egër në publik. ‘Çmendet dynjaja’ (Foto +18)

S’ka më frena! Seks i egër në publik. ‘Çmendet dynjaja’ (Foto +18)

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…+18

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…+18