Stafi i kafiterisë “Momo” del negativ me Coronavirus

20.06.2020 21:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Stafi i kafiterisë “Momo” del negativ me Coronavirus

I gjithë stafi i kafiterisë “Momo”, ka rezultuar negativ me Coronavirus.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare në Facebook të “Momo”.

Më tej në njoftim bëhet e ditur se lokali ka qëndruar i mbyllur nga dita e mërkurë, për t’u siguruar mbi shëndetin e stafit dhe të klientëve, raporton Gazeta Express.

Përderisa lokali është dezinfektuar disa herë dhe do të dezinfektohet sërish në mënyrë që të jetë gati për klientët të hënën.

Njoftimi i plotë:

Momo – I gjithë stafi rezulton NEGATIV!

Miq të dashur, sot kemi pranuar edhe rezultatet e fundit të personave të testuar për Covid-19.

Ju njoftojmë se i gjithë stafi ka rezultuar negativ. Jemi jashtë mase të lumtur që nga lokali jonë nuk është infektuar as edhe një person. Për hirë të korrektësisë ndaj klientëve tanë, Momo ka qëndruar mbyllur nga dita e Mërkurë, për t’u siguruar mbi shëndetin e stafit dhe të klientëve.

Gjatë kësaj kohe lokali është dezinfektuar disa herë, nesër do ta dezinfektojmë në tërësi prap dhe jemi të gatshëm t’i rihapim dyert për ju.

Ju mirëpresim nga dita e Hënë, me kujdes dhe pa panikë.

Shihemi të Hënën,

Momo💙

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Stafi i kafiterisë “Momo” del negativ me Coronavirus

Stafi i kafiterisë “Momo” del negativ me Coronavirus

Parashikimi i motit për nesër

Parashikimi i motit për nesër

Elvana Gjata: Kur edukojmë vajzat, kemi edukuar një komb

Elvana Gjata: Kur edukojmë vajzat, kemi edukuar një komb

Yjet që janë kapur mat duke tradhtuar! (FOTO)

Yjet që janë kapur mat duke tradhtuar! (FOTO)

NË SHTËPINË E ERMAL MAMAQIT: E PAPRITURA NDODH KUR MAMI NUK ËSHTË ATY

NË SHTËPINË E ERMAL MAMAQIT: E PAPRITURA NDODH KUR MAMI NUK ËSHTË ATY

Angelina Jolie shpjegon arsyen e divorcit nga Brad Pitt

Angelina Jolie shpjegon arsyen e divorcit nga Brad Pitt

Ja për çka ka nevojë në mesnatë Tuna

Ja për çka ka nevojë në mesnatë Tuna

Mourinho: Nuk jam i lumtur me VAR

Mourinho: Nuk jam i lumtur me VAR

Si u dashurua Macron me mësuesen 25 vjet më të madhe, ishte në klasë me vajzën e saj

Si u dashurua Macron me mësuesen 25 vjet më të madhe, ishte në klasë me vajzën e saj

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

UEFA i dërgon Kosovës informata lidhur me kurdisjen e ndeshjeve

UEFA i dërgon Kosovës informata lidhur me kurdisjen e ndeshjeve

Ia sulmojnë faqen FC Ballkanit, ia ndërrojnë edhe emrin!

Ia sulmojnë faqen FC Ballkanit, ia ndërrojnë edhe emrin!

Ndodh edhe kjo – vrau komshiun për një pelë!

Ndodh edhe kjo – vrau komshiun për një pelë!

Elita publikon foto nga pishina me djalin, merr vëmendjen poza e saj provokuese

Elita publikon foto nga pishina me djalin, merr vëmendjen poza e saj provokuese

U bë baba për herë të parë, Besnik Krapi ju përlot me dedikimin për vajzën

U bë baba për herë të parë, Besnik Krapi ju përlot me dedikimin për vajzën

Real Madridi shkruan historinë, 20 golashënues në La Liga

Real Madridi shkruan historinë, 20 golashënues në La Liga