Spekulohet se Zidane nuk e do Navasin te Real Madridi

30.06.2019 06:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Spekulohet se Zidane nuk e do Navasin te Real Madridi

Pas pesë transferimeve të realizuara, Zinedine Zidane besohet se ka filluar të mendojë për largimet që do të ndodhin në këtë verë nga Real Madridi.

Trajneri francez i transferoi Eden Hazardin, Ferland Mendyn, Eder Militaon, Luka Jovicin dhe Rodrygo Goesin, për një shumë mbi 300 milionë euro.

Los Blancos tani janë të detyruar t’i shesin disa lojtarë në mënyrë që ta kthejnë bilancin pozitiv në skuadër, e i pari në listën e largimeve është Keylor Navas.

Zinedine Zidane (Foto: David Ramos/Getty Images/Guliver)

Sipas LE10Sport, strategu francez nuk llogarit më në shërbimet e kostarikanit, andaj po planifikon që në këtë afat ta shesë atë.

Duke iu referuar mediumit francez, Paris Saint-Germaini ka shfaqur interesim për portierin e Real Madridit, pasi Florentino Perez dëshiron që Thibaut Courtois të jetë gardiani kryesor.

Kjo situatë mund t’i shkojë shumë për shtati kampionit të Ligue 1, që e sheh Navasin si zëvendësues të Gianluigi Buffonit të larguar, pse jo edhe të Alphonse Areloas. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve