Sot publikohen rezultatet e Maturës

30.06.2016 10:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Sot publikohen rezultatet e Maturës

Komisioni shtetëror i Maturës sot do të publikojë rezultatet e provimit të maturës shtetërore.

Në një njoftim për media, thuhet se përveç rezultateve, KShM do të japë edhe informata të përgjithshme rreth procesit të organizimit dhe administrimit të testit.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vrasje e përgjakshme në një shtëpi në Australi

Vrasje e përgjakshme në një shtëpi në Australi

Haradinaj viziton Mustafën në shtëpinë e tij (FOTO)

Haradinaj viziton Mustafën në shtëpinë e tij (FOTO)

Trump: mendoj se takimi me Kim Jong Unin do të jetë i suksesshëm

Trump: mendoj se takimi me Kim Jong Unin do të jetë i suksesshëm

Alon Ben-Meir: Udhëheqësit shqiptarë duhet të distancohen nga Turqia

Alon Ben-Meir: Udhëheqësit shqiptarë duhet të distancohen nga Turqia

Lluka premton mbështetje për Ferizajn dhe Lipjanin

Lluka premton mbështetje për Ferizajn dhe Lipjanin

Lekaj tregon pse po ndodhin rrëshqitjet e dheut nëpër rrugë

Lekaj tregon pse po ndodhin rrëshqitjet e dheut nëpër rrugë

Gratë e Ballkanit paralajmërojnë ‘revolucion’

Gratë e Ballkanit paralajmërojnë ‘revolucion’

Vuçiq pas deklaratës së Kishës Serbe: Qëndrimi i saj për Kosovën është joreal

Vuçiq pas deklaratës së Kishës Serbe: Qëndrimi i saj për Kosovën është joreal

EULEX-i, rol këshillëdhënës pas 15 qershorit

EULEX-i, rol këshillëdhënës pas 15 qershorit

Irani: sulmet izraelite në Siri, bazuar në pretekste të sajuara

Irani: sulmet izraelite në Siri, bazuar në pretekste të sajuara

Kryeministri Haradinaj takoi shefen e EULEX-it, e falënderoi për bashkëpunimin e deritanishëm

Kryeministri Haradinaj takoi shefen e EULEX-it, e falënderoi për bashkëpunimin e deritanishëm

Drunjtë shumëvjeçar zëvendësohen me beton dhe park në letër!

Drunjtë shumëvjeçar zëvendësohen me beton dhe park në letër!

Kryhet ekspertiza: Policët Armend Trena dhe Malësor Dashi u vetaksidentuan

Kryhet ekspertiza: Policët Armend Trena dhe Malësor Dashi u vetaksidentuan

Ringjallet Jokanoviqi i Millosheviqit, Serbia do të detyrohet të zbatojë ato që do Kosova

Ringjallet Jokanoviqi i Millosheviqit, Serbia do të detyrohet të zbatojë ato që do Kosova

Protesta kundër kazinove dhe bastoreve sportive

Protesta kundër kazinove dhe bastoreve sportive

Bytyqi: Themelimi i agjencisë për profesionet e rregulluara në pikëpyetje

Bytyqi: Themelimi i agjencisë për profesionet e rregulluara në pikëpyetje