Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

08.08.2017 01:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Qindra çifte anembanë botës lënë shoqërinë e tyre dhe drejtohen drejt jahtit ku zhvillohen aktivitetet më të ‘çmendura’ në botë.

Aty përveç çifteve ka edhe shumë vajza dhe meshkuj ‘single’, të cilët shkojnë aty për të marrë pjesë në aktivitetet e ‘nxehta’ që zhvillohen aty.

Outrageous pool parties go on all day

Udhëtimi në jahtin luksoz zgjat katër ditë dhe gjatë gjithë kohës organizohen evente mjaft eksituese për pjesëmarrësit.

Ky ‘party djallëzor’ mbahet në Los Angeles, dhe fillon çdo vit me 3 tetor.

Passengers leave their inhibitions – and most of their clothes – on land

Outrageous pool parties go on all day

When it come to dress, less is definitely more on board this ship

There definitely isn’t a knobbly knees competition by the pool

The dress regulations are simple – the kinkier, the better

Anything goes once the ship leaves dock

Some couples say the trips have helped save their marriages

This couple get it on in one of the bars

Many of those on board are looking to try something new

This couple enjoy some fun in the sun

Holidaymakers are urged to throw themselves in at the deep end

They say it beats an evening of bingo

This holidaymaker is bound to enjoy her trip

 

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Napoli 0-0 Inter: Notat e lojtarëve, fantastik Hysaj (Foto)

Napoli 0-0 Inter: Notat e lojtarëve, fantastik Hysaj (Foto)

Floktarja publikon pamjet e tmerrshme që tregojnë se si ka ndikuar puna në trupin e saj

Floktarja publikon pamjet e tmerrshme që tregojnë se si ka ndikuar puna në trupin e saj

Mjekët vazhdojnë operimin në zemër edhe pasi tronditen nga tërmeti (Video)

Mjekët vazhdojnë operimin në zemër edhe pasi tronditen nga tërmeti (Video)

Këngëtarja "sfidë" Luanës: Jam më e bukur se ty!

Këngëtarja "sfidë" Luanës: Jam më e bukur se ty!

Iniesta dyfishon epërsinë e Barcelonës ndaj Malagas (Video)

Iniesta dyfishon epërsinë e Barcelonës ndaj Malagas (Video)

Rudina Dembacaj: Në debatin Fiori Dardha-Bert Aliaj ka faj…

Rudina Dembacaj: Në debatin Fiori Dardha-Bert Aliaj ka faj…

Maska natyrale që ju largon krejtësisht yndyrën nga fytyra

Maska natyrale që ju largon krejtësisht yndyrën nga fytyra

Deulofeu kalon Barçën në epërsi me një gol të bukur me thembër (Video)

Deulofeu kalon Barçën në epërsi me një gol të bukur me thembër (Video)

Pas ditëlindjes së “artë” Lori Hoxha na tregon gjoksin!

Pas ditëlindjes së “artë” Lori Hoxha na tregon gjoksin!

Skrinar beson te fitorja: Do t’i shënojmë gol Napolit, jemi Interi

Skrinar beson te fitorja: Do t’i shënojmë gol Napolit, jemi Interi

Si i kalojnë të vdekurit minutat e parë pas vdekjes: Të dhëna të reja të cilat do t’ju bëjnë të shtangeni!

Si i kalojnë të vdekurit minutat e parë pas vdekjes: Të dhëna të reja të cilat do t’ju bëjnë të shtangeni!

Facebook Messenger dërgon para përmes PayPal

Facebook Messenger dërgon para përmes PayPal

Publikohen letrat intime të cilat Obama ia dërgonte të dashurës

Publikohen letrat intime të cilat Obama ia dërgonte të dashurës

Fiton mbi 60 mijë euro në vit, duke i shfaq shputat e këmbëve (Foto)

Fiton mbi 60 mijë euro në vit, duke i shfaq shputat e këmbëve (Foto)

Mourinho: Huddersfield fitoi me meritë

Mourinho: Huddersfield fitoi me meritë

Balerini rrëfen çfarë ndodhi në festën e beqarisë së Xhensilës: Ajo ishte shumë…

Balerini rrëfen çfarë ndodhi në festën e beqarisë së Xhensilës: Ajo ishte shumë…