Skandal në repartin e Neurologjisë, i riu pëson sulm në tru, mjekët pijnë kafe (VIDEO)

04.06.2016 13:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Skandal në repartin e Neurologjisë, i riu pëson sulm në tru, mjekët pijnë kafe (VIDEO)

Në platformën e internetit në Youtube është  shfaqur një video nga e cila shihet një grindje midis një njeriu të afërt të pacientit dhe personelit mjekësor në Repartin e Neurologjisë në një spital të Maqedonisë. Në video shihet se si një njeri është duke kërkuar ndihmë nga personeli mjekësorë për të riun i cili ka marr goditje në tru, transmeton TetovaSot.

“Një djalë i ri pëson goditje në tru, kurse mjekët shijojnë kafen në vend që t’i japin ndihmë,  dhe ndërkohë duke diskutuar në korridor pacienti merr edhe një goditje tjetër në tru. Pacienti 13 ditë ka qenë në koma dhe lufton për jetën e tij “, thotë i afërmi i pacientit, transmeton TetovaSot.Autenticiteti i kësaj video deri më tani nuk mund të konfirmohet.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Flasin për Kartonin e Gjelbër,  Guvernatori i BQK-së dhe Kryeparlamentarja Osmani

Flasin për Kartonin e Gjelbër, Guvernatori i BQK-së dhe Kryeparlamentarja Osmani

Limaj uron për 50-vjetorin e UP’së

Limaj uron për 50-vjetorin e UP’së

Nagavci reagon ndaj Tomë Gashi: Akti i mbrëmshëm është i gabuar dhe nuk mund të justifikohet

Nagavci reagon ndaj Tomë Gashi: Akti i mbrëmshëm është i gabuar dhe nuk mund të justifikohet

Zv/Kryeministri: Kosova partner i besueshëm në normalizim e marrëdhënieve me Serbinë

Zv/Kryeministri: Kosova partner i besueshëm në normalizim e marrëdhënieve me Serbinë

Thaçi i thotë në takim ndihmës-sekretarit amerikan: Kosova e gatshme të arrijë marrëveshje përfundimtare me Serbinë

Thaçi i thotë në takim ndihmës-sekretarit amerikan: Kosova e gatshme të arrijë marrëveshje përfundimtare me Serbinë

Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Podujevës

Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Podujevës

E kërkonin autoritetet gjermane shtetasi serb arrestohet në Gjilan

E kërkonin autoritetet gjermane shtetasi serb arrestohet në Gjilan

Tragjedi/ Merr flakë jetimorja, humbin jetën 15 fëmijë

Tragjedi/ Merr flakë jetimorja, humbin jetën 15 fëmijë

Gratë: Presim shumë nga ministret e reja të Kosovës

Gratë: Presim shumë nga ministret e reja të Kosovës

Dy të plagosur në Prishtinë

Dy të plagosur në Prishtinë

Kryeministri bullgar: Pas takimit me Kurtin u dakorduam se  kziston një potencial i pashfrytëzuar për zgjerimin e bashkëpunimit dy palësh

Kryeministri bullgar: Pas takimit me Kurtin u dakorduam se kziston një potencial i pashfrytëzuar për zgjerimin e bashkëpunimit dy palësh

Normalizimi i raporteve nis me këto marrëveshje

Normalizimi i raporteve nis me këto marrëveshje

“Plani Marshall”

“Plani Marshall”

Rrahën ndërmjet veti katër persona në Fushë Kosovë, sa që marrin trajtim mjekësor në QKUK

Rrahën ndërmjet veti katër persona në Fushë Kosovë, sa që marrin trajtim mjekësor në QKUK

Macron: President Thaçi, anulone taksën dhe ejani në Paris bashkë me Merkelin e Borellin

Macron: President Thaçi, anulone taksën dhe ejani në Paris bashkë me Merkelin e Borellin

Barisiq: Të hiqet taksa për të nisur dialogu Kosovë-Serbi

Barisiq: Të hiqet taksa për të nisur dialogu Kosovë-Serbi