Si mund ta urresh këtë vajzë! (Foto)

31.03.2016 12:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Si mund ta urresh këtë vajzë! (Foto)

Ajo është zgjedhur për dy vite me radhë si femra më seksi në botë. Dhe, kjo nuk ka se si të mos shkaktojë xhelozi tek koleget e veta. Bëhet fjalë për Kate Upton, e cila me sa duket urrehet nga ana e modeleve të tjera. Kjo bëhet e ditur nga ana e një prej zëdhënësve të saj, që nuk ka dashur të identifikohet. Por Kate mund të qendrojë e qetë, pasi janë të shumtë ata që e adhurojnë.

kate_upton_120

kate_upton_121

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”

Rita Ora nis inçizimin e këngës së re

Rita Ora nis inçizimin e këngës së re

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla prezantojnë ambientet luksoze të shtëpisë së tyre të re në Prishtinë (Foto)

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla prezantojnë ambientet luksoze të shtëpisë së tyre të re në Prishtinë (Foto)

Pas pesë vitesh që nga lansimi i albumit, Rihanna njofton se do publikojë një këngë të re

Pas pesë vitesh që nga lansimi i albumit, Rihanna njofton se do publikojë një këngë të re

Loredana Zefi befason sërish me ndryshimin në dukje

Loredana Zefi befason sërish me ndryshimin në dukje

Rita Ora sjell fotografi atraktive me bikini gjatë qëndrimit në Sydney

Rita Ora sjell fotografi atraktive me bikini gjatë qëndrimit në Sydney