“Shpendi u pat harruar që në Prishtinë është kryetar, pandemia e “shpëtoi me fytyrë”

15.05.2020 18:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Shpendi u pat harruar që në Prishtinë është kryetar, pandemia e “shpëtoi me fytyrë”

Anëtari i Kryesisë së Nismës Socialdemokrare, Mevludin Krasniqi, ka thënë se kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti u pat harruar që në Prishtinë është kryetar dhe se pandemia e “shpëtoi me fytyrë”.

Krasniqi shkruan se do të mbahet mend suficiti shumë milionësh i buxhetit të komunës në udhëheqjen e tij.

“Ai flet edhe për bordet, e bordet e ndermarrjeve komunale i ka mjerim!

Si qeveriset Prishtina, është një shembull që s’duhet ndjekur”, ka shkruar ai

Postimi i plotë:

SHPEND AHMETI U PAT HARRUAR QË N’PRISHTINË ËSHTË KRYETAR!

PANDEMIA E “PSHTOJ” ME FTYRÉ!

Në njërën anë do të mbahet mend veç suficiti shumë milionësh i buxhetit të komunës në udhëheqjen e tij, e nevoja për investime në Prishtinë në “çdo centimetër” në anën tjetër!

Ai flet edhe për bordet, e bordet e ndermarrjeve komunale i ka mjerim!

Si qeveriset Prishtina, është një shembull që s’duhet ndjekur!

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Shpendi u pat harruar që në Prishtinë është kryetar, pandemia e “shpëtoi me fytyrë”

“Shpendi u pat harruar që në Prishtinë është kryetar, pandemia e “shpëtoi me fytyrë”

Fillojnë punimet për ndërtimin e Bulevardit të qytetit të Kamenicës

Fillojnë punimet për ndërtimin e Bulevardit të qytetit të Kamenicës

Drejtori i RTVOra: Duan ta mbyllin televizionin se kemi qenë të ndershëm dhe të vërtetë

Drejtori i RTVOra: Duan ta mbyllin televizionin se kemi qenë të ndershëm dhe të vërtetë

Arrestohet një person i dyshuar për ‘fajde’

Arrestohet një person i dyshuar për ‘fajde’

Vdekja e 26 vjeçarit nga Gjilani, Vitia thotë se hetuesia po merret me rastin

Vdekja e 26 vjeçarit nga Gjilani, Vitia thotë se hetuesia po merret me rastin

Kurti: Faza e dytë fillon më 18 maj

Kurti: Faza e dytë fillon më 18 maj

Çfarë u thoshte prindërve Agon Musliu kur ishte në Gjermani

Çfarë u thoshte prindërve Agon Musliu kur ishte në Gjermani

Kur mund t’i tërheqin gjërat e tyre nga konvikti studentët?

Kur mund t’i tërheqin gjërat e tyre nga konvikti studentët?

Realizohet shkëmbim diskutimesh mbi procesin integrues të BE-së

Realizohet shkëmbim diskutimesh mbi procesin integrues të BE-së

Bislimi i PDK-së, dështimi me testimet është një nga 100 dështimet më të mëdhaja të Kurtit

Bislimi i PDK-së, dështimi me testimet është një nga 100 dështimet më të mëdhaja të Kurtit

Gjilani vazhdon me lirimin e hapësiave publike nga uzurpatorët

Gjilani vazhdon me lirimin e hapësiave publike nga uzurpatorët

Sylë Tahirsylaj tregon se sa janë të rrezikshme erërat e fundit

Sylë Tahirsylaj tregon se sa janë të rrezikshme erërat e fundit

Rriten çmimet e produkteve bujqësore

Rriten çmimet e produkteve bujqësore

Kurti: Konsumimi i prodhimeve vendore shumë i rëndësishëm në mbështetje të prodhuesve

Kurti: Konsumimi i prodhimeve vendore shumë i rëndësishëm në mbështetje të prodhuesve

Tërnava: Të presim edhe pak ditë për hapjen e xhamive

Tërnava: Të presim edhe pak ditë për hapjen e xhamive

Paralajmërohet protestë masive me autobusë në Kosovë

Paralajmërohet protestë masive me autobusë në Kosovë